USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

Вже з листопада у луцьких маршрутках не можна буде розрахуватися готівкою

18 Вересня 2019 10:13
Електронна система оплати в луцьких маршрутках та тролейбусах почне діяти з листопада, тож розплатитися готівкою у громадському транспорті вже не можна буде.

Про це йшлося 18 вересня під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

Так, на розгляд членів виконкому винесли проєкт рішення про внесення змін в положення про оператора електронних систем та тристоронній договір.

Зі слів начальника управління транспорту та зв’язку Володимира Степанова, в положенні видалили деякі терміни, які дублюються.

Він також зазначив, що раніше в положенні було вказано, що в транспорті можна буде розрахуватися готівкою і карткою. Але згодом вирішили, що можна буде розрахуватися лише електронним квитком, банківською карткою та телефоном.

Члени виконкому підтримали проєкт рішення.

Нагадаємо, у конкурсі на оператора електронних систем у міських маршрутках перемогло турецьке підприємство «KENT KART EGE ELEKTRONIK» спільно з «PAYNET SERVICES».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Вася Показати IP 18 Вересня 2019 10:24
Аж не віриться, нарешті нормальний облік пассажирів, головне щоб воділи не лівачили готівкою
ПС Показати IP 18 Вересня 2019 10:36
Це звичайно добре. Але є одне але: щоб це запрацювало, то на усіх зупинках повинні бути спеціальні торгові точки, де ці квитки можна придбати. Бо приїде людина з села яка знає що їй в пункт призначення можна доїхати маршруткою з номером 25, будет чекати на зупинці, а там немає де купити квиток. Що їй тоді робити? В маршрутку ж не пустять... Тому треба над цим питанням місцевій владі добре попрацювати та врахувати усі можливі варіанти.
Маршрутчик до ПС Показати IP 19 Вересня 2019 03:04
Про це подбають, не перший раз це реалізується. Смішні люди бояться інновацій.
скептик Показати IP 18 Вересня 2019 10:39
і де ті електронні квитки брати ? чи в останній день їх має десь отримати 100 тисяч чоловік ?
Маршрутчік Показати IP 18 Вересня 2019 10:49
Заправляти хто маршрутки буде, зарплата водіям яка має бути, це буде хаус , ці всі автобуси просто не будуть виїжати на маршрут?та сама історія із тролейбусами
Орися до Маршрутчік Показати IP 18 Вересня 2019 12:26
Заправляти маршруттки взагалі то має водій за кошти власника маршрутки. А зарплата вибачте! Про яку з роботодавцем домовитесь, така і буде. Це вам не готівка- що від денного плану залишилось, те собі.
Ну - ну до Маршрутчік Показати IP 18 Вересня 2019 19:21
На кожній заправці є безготівковий термінал.
Хаус до Маршрутчік Показати IP 19 Вересня 2019 03:07
Хаос зараз, коли чекаєш маршрутку, яка забила на розклад, а по графіку ти маєш бути вже на роботі
К.лучанин Показати IP 18 Вересня 2019 11:03
"розплатитися готівкою у громадському транспорті вже не можна буде." - тож розпишіть як має відбуватись процедура оплати електронною картою, а саме конкретно : 1. придбання елетронної карти ( що за карта? чи це є окрема якась карта?), 2. поповнення карти . А то все пишуть загальними фразами " електронна система оплати". Мене , як і всіх інших цікавить перш за все як має вона здійснюватись практично, щоб я був вже підготовлений до цього механізму оплати.
Клава до К.лучанин Показати IP 18 Вересня 2019 13:03
Пару разів виженуть з автобуса - навчишся ...
К.лучанин до Клава Показати IP 18 Вересня 2019 14:22
Я далеко не пацан, щоб читати твоъ дурні пости-поради. ..розумнице.
Здоровий глузд до Клава Показати IP 18 Вересня 2019 16:23
Тобто ви пропонуєте, щоб усі виясняли відностно оплати шляхом вигону їх з транспорту? У вас захворювань психіатричного характеру немає?
Andrew до К.лучанин Показати IP 18 Вересня 2019 23:43
В магазині ніколи, крім готівки, іншими методами не платив?
Alex Показати IP 18 Вересня 2019 11:35
Потрібно максимально ознайомити людей з цим положеням і правилами розрахунку. Що таке електронний квиток? Він буде одноразовий, багаторазовий чи на якусь суму? Краще він був би універсальний для маршрутки і тролейбуса і на якусь суму. Найбільше проблем буде у людей старшого віку.
хтось до Alex Показати IP 18 Вересня 2019 16:29
У людей старшого віку проблеми взагалі зі всім новим, на жаль. Проте, не лише їм може бути проблематично освоїтися з цими нововведеннями без належного інформування.
102 до Alex Показати IP 18 Вересня 2019 17:48
для того є тролейбуси
Виборець Показати IP 18 Вересня 2019 13:39
І ще є багато наївних,хто в це вірить.Просто так взяли і впровадили,ну,ну...Це ж ціла система.А як контролювати кошти свої на картках,а інтернет???"Завис"і все стоїмо.З водіями будуть проблеми,їх просто не буде,за приїзджих правильно пишуть.Маса,маса питань,відповідей немає.Ну і автобуси повинні бути автобусами накінець.
Andrew до Виборець Показати IP 18 Вересня 2019 23:41
За місяць навчаться.
123 Показати IP 18 Вересня 2019 17:48
Цікаво як буде здійснюватися оплата у час пік. Ідея хороша тільки для не перевантаженого транспорту, коли можна вільно пройтись по салону. Чи багато у нас таких маршрутів?
Гайджин Показати IP 18 Вересня 2019 17:49
Що Ви срач розвели? Нарешті водію не потрібно буде самому брати готівку і давати здачу. Власники будуть отримувати більше грошей, водії менше ліваку, більше податків буде сплачуватися, сплошні переваги. А якщо хтось не буде вміти розрахуватися то оточуючі навчать і передавати ніхто не буде.
Володимир Показати IP 18 Вересня 2019 18:39
Бідкався мені один знайомий водій маршрутки по-п'яні,шо в місяць виходить 1000-1300 доларів йому чистими)і в реалі говорив ,що то неблагодарна,собача робота,всіх обганяти,бо клієнта заберуть)
Маршрутчік до Володимир Показати IP 18 Вересня 2019 19:58
Брехня хіба що 3,9 і то , він тобі розкахав а ти тут як базарнік всім розказуєш брехню, негарно зі сторони водія
антон Показати IP 18 Вересня 2019 21:14
Я це уявляю платіжний сервіс як в європі, а маршутки як у африці скоро будуть, ржаві розвалені маршутки і безготівкова платіжна система, єуропа по українськи, а якщо чесно ці міські урядовці живуть в якомусь паралельному світі
гамно Показати IP 18 Вересня 2019 21:16
Основне що б було краще і легше водія і пасажирам. Страшно , але міняти треба щось в тих Жовтих кончених Богданах .
Я до гамно Показати IP 19 Вересня 2019 10:22
але міняти треба ті Жовті кон**ні Богдани . (Вибачте поправив)
Анна Показати IP 18 Вересня 2019 21:33
Чому так важко зробити в Україні нормально оплату проїзду, щоб всіх влаштовувало- і місцевих, і туристів? Повинна існувати подвійна система оплати- карткова і грошима. Просто одноразовий квиток повинен коштувати дорожче за картковий. Це і зручно буде приїжджим (яким на один день перебування в місті не потрібно буде викидати гроші на картку, щоб проіхатися раз чи двічі); і місцевим також, яким навпаки буде вигідніше користуватися картками, так як картковий проізд за нижчими тарифами. У всіх розвинутих країнах діє саме така система оплати проїзду!!!
антон до Анна Показати IP 18 Вересня 2019 22:37
А в нас нерозвинута країна, а країна деградації електронні платіжні системи на богдани ржаві ставити
Andrew до Анна Показати IP 18 Вересня 2019 23:47
Шо ти мелиш! Моя і всі інші картки і телефон діють (працюють) поцілому світу, а не тільки в Луцьку.
Andrew Показати IP 18 Вересня 2019 23:59
Був у Франції. З Шатьйона до Діжона приблизно 75км. Десь, як (Луцьк - Рівне). Автобус з кондером, фай-фай, і ЮСБі для зарядки гаджетів. Увага! Ціна - півтора (1,50) євро, це Франція! Не гнилі автобуси. Я два рази перепитав водія, чи він правильно мене зрозумів, куди мені треба. На, що він роздрукував мені білет (чек), прямо в автобусі де показав мені звідки я їду і куди, ну і ціну в 1,50 євриків, шо придлизно 42грн. При ціні на соляру 1,60 за літр. А яка ціна у нас за проїзд в смердючий, гнилих корчах на таку ж відстань? От і думайте, який у них (наших перевізників) заробіток.
Лучанин Показати IP 19 Вересня 2019 09:18
Має бути місяць тестового режиму з можливою оплатою обома варіантами (готівка, картка). Люди повинні побачити на прикладі, як це робить хтось. Та й не буде відкритого конфлікту між водієм та пасажиром. Всі зможуть оплати і доїхати.
луцький до Лучанин Показати IP 19 Вересня 2019 12:14
Водії відразу скажуть, що апарат не працює і платіть готівкою :)))
!!! Показати IP 19 Вересня 2019 09:19
До питання туристів і людей, які приїжджають -найкращий варіант встановити у різних (людних, центральних - різних) місцях білетомати. Проблема - зчитувачі повинні компасувати білети. Для людей, яким не зручний електронний розрахунок - купівля білетів наперед. Проїздні мають також залишитись. Контролери мають бути і на перший час їх багато, які не тільки штрафуватимуть, а проводитимуть роботу. Доступна кампанія по роз_ясненню як оплатити, де, якими способами .... А найголовніше - нафіг забрати маршрутки з приватних рук - з такою системою приватники матимуть змогу блокувати рух, виїзди. А відповідальність яка передбачена? Гадаю мізерна. Громадський транспорт ліпше у комунальну власність перевести. Або з система діє під егідою комунального підприємтва, а приватники діють, які надають послуги. Занадто багато "але". Змінювати потрібно однозначно - це лише перші кроки
Споживач Показати IP 19 Вересня 2019 11:14
А ще в майбутньому при визначені вартості проїзду потрібно враховувати вартість проїзду від часу проїзду, а не з одного пасажира як діє на даний час, а то їдеш 3 хв. одну зупинку і платиш 6 грн., а інший пасажир їде 25-40хв. і теж платить 6 грн. Така оплат діє успішно В Голандії і це є правильно, тму що такий підхід захищає споживача послуг, а не кишеню перевізника.
луцький до Споживач Показати IP 19 Вересня 2019 12:15
Це використовують у більших містах! Наше місто не тягне за своєю протяжністю до такої системи!
луцький Показати IP 19 Вересня 2019 12:23
Приклад Скандинавських країн: люди заходять на передні двері, водій стежить як люди оплачують, хто телефоном, хто банківською карткою, хто спеціальною яку сам поповнює (наче в нас таку хочуть запроваджувати). Виходять на задні або середні двері, якщо комфортний міський автобус (нам таке тільки приснитись може) або тролейбус. Стоячих людей 4-5 чоловік більше не можна!!! От до чого маємо прагнути, а не як у деяких коментах "щоб кожному підходило" - кожному не вгодиш, а повинно бути загальне правило для ВСІХ, а то починають: "мені не подобається, а зробіть так..." це що таке, де таке може бути??? Хіба що в нас... :( Сумно... :(