Ще одну жінку з підозрою на коронавірус госпіталізували в Луцьку
У Луцьку госпіталізували другу жінку з підозрою на коронавірус.
Це підтвердив директор Волинської обласної інфекційної лікарні Руслан Морочковський, інформує Суспільне.
Напередодні жінка повернулася з Венеції. До лікарні приїхала сама з Каменя-Каширського. Зі слів медика, нині жінка ізольована в окремому боксі. У неї взяли необхідні аналізи, їх направили до Києва.
12 березня в обласну інфекційну також звернулася жителька Ківерців з підозрою на коронавірус, яка повернулася з Італії. Результатів її аналізів поки немає. На них чекають сьогодні ввечері.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Це підтвердив директор Волинської обласної інфекційної лікарні Руслан Морочковський, інформує Суспільне.
Напередодні жінка повернулася з Венеції. До лікарні приїхала сама з Каменя-Каширського. Зі слів медика, нині жінка ізольована в окремому боксі. У неї взяли необхідні аналізи, їх направили до Києва.
12 березня в обласну інфекційну також звернулася жителька Ківерців з підозрою на коронавірус, яка повернулася з Італії. Результатів її аналізів поки немає. На них чекають сьогодні ввечері.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 7
лучанка
Показати IP
12 Березня 2020 16:50
Шастають,, шастають, а потім всяку заразу везуть додому.
Опа
Показати IP
12 Березня 2020 16:56
ось і початок лавини, якщо хоч один результат підтвердиться: вдома заразила, пасажирів міжміського автобусу заразила, пасажирів міської маршрутки заразила, людей під кабінетом лікаря заразила...
Причетний
Показати IP
12 Березня 2020 17:18
З Італії та інших європейських країн краще не повертатися! А у Китаї, взагалі, зараз буде найбезпечніше!
Марк
Показати IP
12 Березня 2020 18:18
Якого їхати сюди?
Annette
Показати IP
12 Березня 2020 18:33
Їх взагалі потрібно було ще в аеропорті ізолювати. Поки вони доїхали додому , вони десятки людей заразили . І чого не сидіти в своїй Італії. А то як тільки біда - до України пхаються , не думаючи про наслідки.
Анонім
Показати IP
12 Березня 2020 19:23
Я одного зрозуміти не можу,люди повертаються до дому,на незнайомих людей їм начхати,але вони наражають на небезпеку перш за все своїх рідних і близьких
Анонім
Показати IP
13 Березня 2020 07:17
Нагадаєте, коли можна починати панікувати.
Мільйон українців подали заявки на отримання коштів для програми «Скринінг здоров’я 40+»
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
22 червня: свята, події, факти. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У США троє туристів померли від спеки під час прогулянки Великим каньйоном
21 Червня 2026 23:31
21 Червня 2026 23:31
Ніколи не отримував права: у Луцьку затримали п'яного юнака за кермом ВАЗа
21 Червня 2026 23:02
21 Червня 2026 23:02
Трамп показав подарований Катаром літак, що стане президентським бортом
21 Червня 2026 22:33
21 Червня 2026 22:33
На Волині – займання на трьох торфовищах, два продовжують горіти
21 Червня 2026 22:05
21 Червня 2026 22:05
На Волині молодик заплатить кілька тисяч, бо вночі ловив раків
21 Червня 2026 21:36
21 Червня 2026 21:36
«Найкращий подарунок дітям – обрати хорошого тата»: історія батька-ветерана з Волині
21 Червня 2026 21:08
21 Червня 2026 21:08

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.