USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Ще одну жінку з підозрою на коронавірус госпіталізували в Луцьку

12 Березня 2020 16:42
У Луцьку госпіталізували другу жінку з підозрою на коронавірус.

Це підтвердив директор Волинської обласної інфекційної лікарні Руслан Морочковський, інформує Суспільне.

Напередодні жінка повернулася з Венеції. До лікарні приїхала сама з Каменя-Каширського. Зі слів медика, нині жінка ізольована в окремому боксі. У неї взяли необхідні аналізи, їх направили до Києва.

12 березня в обласну інфекційну також звернулася жителька Ківерців з підозрою на коронавірус, яка повернулася з Італії. Результатів її аналізів поки немає. На них чекають сьогодні ввечері.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
лучанка Показати IP 12 Березня 2020 16:50
Шастають,, шастають, а потім всяку заразу везуть додому.
Опа Показати IP 12 Березня 2020 16:56
ось і початок лавини, якщо хоч один результат підтвердиться: вдома заразила, пасажирів міжміського автобусу заразила, пасажирів міської маршрутки заразила, людей під кабінетом лікаря заразила...
Причетний Показати IP 12 Березня 2020 17:18
З Італії та інших європейських країн краще не повертатися! А у Китаї, взагалі, зараз буде найбезпечніше!
Марк Показати IP 12 Березня 2020 18:18
Якого їхати сюди?
Annette Показати IP 12 Березня 2020 18:33
Їх взагалі потрібно було ще в аеропорті ізолювати. Поки вони доїхали додому , вони десятки людей заразили . І чого не сидіти в своїй Італії. А то як тільки біда - до України пхаються , не думаючи про наслідки.
Анонім Показати IP 12 Березня 2020 19:23
Я одного зрозуміти не можу,люди повертаються до дому,на незнайомих людей їм начхати,але вони наражають на небезпеку перш за все своїх рідних і близьких
Анонім Показати IP 13 Березня 2020 07:17
Нагадаєте, коли можна починати панікувати.