USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Що буде з луцькими будинками, де мешкають злісні боржники

26 Травня 2015 09:32
Мешканців будинків-«рекордсменів» з боргу хочуть покарати.

Індивідуальні теплові пункти за кошти ЄБРР не встановлюватимуть у будинках, де мешканці заборгували значні суми за комунальні послуги.

Про це стало відомо під час оперативної наради у голови міської ради сьогодні, 26 травня.

Нагадаємо, чимало лучан боргують за комунальні послуги. Власне, ця ситуація породила проблему: ДКП «Луцьктепло» відключили від газопостачання, через що лучани залишилися без гарячої води.

Є будинки-рекордсмени, в яких загальний борг мешканців становить 200-300 тисяч гривень. Такі будинки міський голова запропонував покарати: виключити їх з програми зі встановлення індивідуальних теплових пунктів за кошти ЄБРР.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Валік Показати IP 26 Травня 2015 09:35
Правильно. Але що всі інші хто платить в тому будинку винні що у них такі ситуації? В наш час теперішній продукти такі дорогі одяг першої необхідності треба ще вивчити ситуацію кожної сім"ї яка не сплатила комун послуги
лучани Показати IP 26 Травня 2015 09:42
Луцьтепло повинно розбиратися з кожним боржником окремо, а не використовувати їнших ,як заручників.
Луч Показати IP 26 Травня 2015 09:46
цікаво а коли це бувший комуніст романюк почав мислити раціонально в совку такого не навчали там основний принцип розділяй та володарюй. ГЕТЬ ВСІХ КОМУНІСТІВ!
Анонім до Луч Показати IP 26 Травня 2015 09:51
При комунiстах гаряча вода була цiлодобово,опалення до 15травня,коштувало це все копiйки...
лучани до Анонім Показати IP 26 Травня 2015 09:55
При комуняках води взагалі не було. Вночі дві години. І черги за хлібом.
лучанка до лучани Показати IP 26 Травня 2015 11:57
не п-ди! за союзу жилося краще ніж зараз!
Анонім до лучанка Показати IP 26 Травня 2015 12:22
О!!! ВАТЯНА і тут знайшлася.....
До Луч Показати IP 26 Травня 2015 10:04
А колишній комуніст - це тавро? Навчіться поважати будь-які погляди людей. Тим більше, колись була така епоха. Пройде 20 років і про вас скажуть колишній (не знаю, хто ви!), але дай Боже, щоб про вас не казали так по-хамськи, як кажете ви про людей. Гарного і успішного дня!
До речі Показати IP 26 Травня 2015 10:06
Ці комуняки навчили людей працювати, а не бла-бла-бла
Анонім Показати IP 26 Травня 2015 10:08
При комуністах моя зарплата була 160 рублів, квартплата за все 5,80 рублів, бо не було олігархів!
Анонім до Анонім Показати IP 26 Травня 2015 10:23
і порожньо в магазинах було.
Анонім до Анонім Показати IP 26 Травня 2015 11:54
В магазинах було все потрібне і не такої якості як зараз, поки не всунули носа американці та жиди
лучани Показати IP 26 Травня 2015 10:09
Кононович, а ну брись звідси...
жора Показати IP 26 Травня 2015 11:35
на сьоднішний день якщо щось погане то комуняки винні, а що за рік країна опинилась в жопі то це ніхто небачить. Та нема вжу комуняк, остались одні патріоти.
Луч Показати IP 26 Травня 2015 12:06
Ух ти як розкудахтались я не думав, що совок так активно сидить на ВН. Комуністи перемогли в 17 і досі ніщіта в країні. А в загниваючій гейропі пенсіонери на пенсію можуть відпочивати два рази в рік і жити в своє задоволення. комуністи Україну грабували все своє існування, тому поки не здохне останній комуняка в цій країні буде правити кумовство, хабарництво і бюрократія. ГЕТЬ ВСІХ КОМУНІСТІВ!