USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Що спільного між Романюком, Єльциним та Маккейном? Жартівливе відео

20 Червня 2015 22:32
Жартівливе відео, де щось спільне знаходять американський політик Джонн Маккейн, перший президент Росії Борис Єльцин та міський голова Луцька Микола Романюк, полонить простори інтернету.

Інформаційне агентство Волинські Новини закликає користувачів з гумором поставитися до пропонованого відеоролика та насолодитися креативними рухами.

Танцювати - це завжди позитивно, це близько до людей, це, власне, об'єднує! Тож, танцюють, всі!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 47
місцевий Показати IP 20 Червня 2015 22:48
Довго думали щоб таке скліпати? Нічого спільного! Єльцин і Маккейн - передвибоча агітація! Романюк - дитячий табір де відпочивають діти зі Сходу і їм потрібна увага! Так що не вдале порівняння у спробі зганьбити мера!
а не так ) до місцевий Показати IP 20 Червня 2015 22:51
спроба внести щось позитивне ! і таке відео тільки додасть рейтингу, так шо цить, місцевий! тут редакція додала плюсів меру ) за просто так ;)
тема до а не так ) Показати IP 20 Червня 2015 23:00
Не треба ля-ля... Знаємо для чого це робиться!:)
123 Показати IP 20 Червня 2015 22:50
Жовтизна!!! Романюк з дітьми - от і вся різниця, а Єльцин взагалі тоді бухий був!:)
хахахахаха Показати IP 20 Червня 2015 22:52
приииикол
Справедливо Показати IP 20 Червня 2015 22:57
Романюк прекрасний мер. Завжди підтримує освітян і обдаровану молодь. Ще жодного разу не пропустив таке свято у таборі "Ровесник". Діти дуже цінують таку увагу, можуть поспілкуватися на рівних з очільником міста.
угу до Справедливо Показати IP 20 Червня 2015 22:58
непогано танцює)))
хіхі Показати IP 20 Червня 2015 22:58
веселенько дуже!
Стоп Показати IP 20 Червня 2015 23:22
А може, вони хочуть, щоб Романюк на них до суду подав? Очевидно, що дозволяють собі дуже багато! Вибори виборами, але це - перебор!!!!
куда ви дивитеся? до Стоп Показати IP 20 Червня 2015 23:25
а чо ви причепилися? позитивне відео. який перебор?
Марко Показати IP 20 Червня 2015 23:22
Романюк ще раз продемонстрував, що хороша людина. Він приділяє особливу увагу питанню підростаючого поколдіння. Щороку відвідує дитячий табір Ровесник, де для перебування дітей було створено чудові умови. Нині там діти з Волновахи відпочивають. От запросили діти до танцю і він не відмровив їм. Вийшло гарно.
Редактору Показати IP 20 Червня 2015 23:24
коментар було видалено
Мить Показати IP 20 Червня 2015 23:26
Та щось дивне відео вийшло. Ще б відео з шлюбними танцями горили, гіпопотамів та пінгвінів з мотували і запитали б що у них схожого
Редактору Показати IP 20 Червня 2015 23:29
Ще раз видалите мій комент і я завітаю в понеділок до вас у редакцію. шановний модераторе. Заради правди.
лучанка Показати IP 20 Червня 2015 23:33
Не розумію, що поганого в цьому танці Романюка? Для чого робити такі БЕЗГЛУЗДІ порівняння? Мер - близький до людей. Дивно було б, аби він стояв, як вкопаний, і від тих дітей відсахувався. Тоді, напевно, "роздувати" було би з чого. Але що поганого в такому вчинку Романюка? П. С.: Шановні, вибори виборами, але не втрачайте відчуття міри і адекватності в трактуванні вчинків владців!
танцюрист до лучанка Показати IP 21 Червня 2015 09:15
Якби виклали саме відео, то ніхто б і слова не сказав! Але порівняння і подмонтовування тих клоунів... От у чому все питання, це для тих, хто нічого не зрозумів!
Степан Бандера Показати IP 20 Червня 2015 23:34
Не є симпатиком Романюка, але порівнювати з Єльциним, який танцював на сцені під час концерту - недоречно. А ваші кандидати разом із дітками вміють веселитися?
%) Показати IP 20 Червня 2015 23:38
А я не розумію, до чого тут цей сир-бор. Насправді веселий ролик, і порівнюються лише танці. і дійсно, як хтось тут писав, таке відео тільки додає плюсів. А штаб Романюка россипається в коментарях, очевидно. Не там надриваєтеся, шановні. це йому, більше всього, бонус.
симпатик Романюка Показати IP 20 Червня 2015 23:48
Всетаки Романюк - молодець! Завжди з людьми. І танцює він теж класно!
зі штабу Показати IP 21 Червня 2015 00:00
Дякуємо за рекламу нашого мера!
Товстенюку Показати IP 21 Червня 2015 00:03
А куди дивиться Товстенюк? Він розжене ВН за безкоштовну рекламу Романюка! Нам подобаються ваші проколи.
Булковська Ольга Показати IP 21 Червня 2015 00:03
Якщо ВН мусили зробити таке відео, де реальний позитив підтасовують під якусь фігню, то, очевидно, їм більше немає за що зачепитися. А загалом вся ця дєятєльность опонентів міського голови, які навіть Осіпова собі купили, бо самі не могли впоратися, - видовище сумне і жалюгідне. Строчіть скільки завгодно відгуків під анонімами - це картинки не змінить. А щоб зрозуміти, чим займаєтеся, зайдіть хоча б у ФБ і продивіться лайки та відгуки реальних людей: на чиєму вони боці.
Ользі до Булковська Ольга Показати IP 21 Червня 2015 09:57
Правильно! Відробляй, Олю, гроші! Де ж то буде ваша редакція без Романюка? Хто зарплати платитиме? І не треба когось у чомусь звинувачувати і розказувати про свою невинність. Скільки замовних публікацій на своєму сайті розмістила ще й підписала своїм прізвищем? Згадай хоча би Луцьктепло. Чи то не ти казала, що "не я писала, а мені просто надіслали і сказали розмістити"? Починай з себе!
Хлоп до Ользі Показати IP 21 Червня 2015 11:08
Це пост вiд редакцii незалежного iнтернет-видання, щоб ми всi розумiли)))
Анонім до Булковська Ольга Показати IP 21 Червня 2015 11:30
А до чого тут "на чиєму вони боці"? Ви тільки так усе бачите? А проблем у місті багато. І їх треба вирішувати. І танці тут ні до чого! Зробили тут страждальця з мужика в коментарях і приправили плачами підданих про його святість і хорошість. До чого цей цирк?
так-от Показати IP 21 Червня 2015 00:35
Великодушність - зброя короля! Романюку сподобалося відео. Він розмістив його на своїй сторінці у ФБ.
/ВОНО до так-от Показати IP 21 Червня 2015 05:47
негодяй и папик карабасов,лжец и вор но то ниче ***** опять проголосуют ибо то их судьба по граблям топтаться
до Воно Показати IP 21 Червня 2015 07:43
Воно, Ти - таке заведене з самого ранку. Мабуть, тому Ти й ВОНО.
Мер=молодець Показати IP 21 Червня 2015 08:24
Приємно здивована, що мер разом з дітками. Дійсно, цим відео зробили рекламу Романюку. Танцює він - здорово! Позитив на цілий день. Тільки до чого тут Єльцин?
Іванна Показати IP 21 Червня 2015 08:26
Миколо Ярославовичу, не звертайте уваги на такі недолугі порівняння. У Вас все ОК! А вони заздрять!!!!
танцпол до Іванна Показати IP 21 Червня 2015 09:19
Від завтра гуртки танців почнетштурмувати Товстенюк і Ко.!:)
луцьк Показати IP 21 Червня 2015 09:15
Так-так.. краще зверніть увагу що ваші одномістяни змушені митися холодною водою... І це ваша заслуга.. бо в силу того що у вашому палаці автономка.. то вам цього не зрозуміти.. Так от.. підніміть дупу і виправте ситуацію... бо вибори будуть не на вашу користь... повірте мені... негатив люди памятають довше...
Хлоп до луцьк Показати IP 21 Червня 2015 09:22
Люди довше пам'ятають майдани. Аж на чотири роки.
Мир до луцьк Показати IP 21 Червня 2015 09:44
А ви заплатили за опалення та гароячу воду? Багато хто не платить і от газ відключили. Хто буде безкоштовно комусь робити? Романюк і так намагається виправити ситуацію і домовитися з Києвом. Я теж місяць бігаю з каструлями і нічого.
Анонім до Мир Показати IP 21 Червня 2015 20:20
Це ж до чого людину життя довело, що вона місяць каструлі тягає і співає хвалебні пісні мерії. А от мені не дуже комфортно з двома дітьми та ще й небезпечно.
Кінематографіст Показати IP 21 Червня 2015 09:25
Підбір матеріалу і монтаж ролика зайняв у автора певного часу, за що йому було проплачено гідну суму. Хто б міг подумати, що така творчість – лиття води на млин...Романюка. Що не кажіть, а добре здобувати рейтинг серед лучан за гроші опонента"
Анонім Показати IP 21 Червня 2015 09:26
Підтримую Іванну. Не звертайте, М.Я., увагу на тих, хто Вам не рівня: ну хай поупражняються в знаннях хто і де танцював - єльцин, маккейн, ще дімка медвєдєв, клічко, путін, порошенко - забулися, чи й не знали? Уявляю Осіпова чи того ж таки великого захисника архітектури, що постійно в сценічних штанях (ще наш Василь Зінкевич на сцені такі іноді вдіває з широким поясом і з підтяжками) так уявляю, як вони муміями чи скіфськими бабами стоять серед веселих дітей і не танцюють - оце вже був би ШЕДЕВР. Пробачте, М.Я., їм і їм подібним їхній примітивізм - стільки звивин, що поробиш, А якщо хтось у ваших розвагах серед волноваських дітей побачив передвиборний піар міського голови - нехай, ще одне підтвердження, що ви нормальний пацан, а ті, що пруться вдень і вночі на цю посаду - ну, самі знаєте хто...
Анонім до Анонім Показати IP 21 Червня 2015 10:20
Активніше д...пу лижіть, активніше! Бо М.Я. ще не в настрої! Ще трохи і мета буде досягнута!
Місько Показати IP 21 Червня 2015 09:48
Романюк молодець, підтримав дітей і потанцював з ними. Треба бути позитивним. Танці класні - відео кепське. Нащо було порівнювати з покійним Єльциним та сенатора Маккейна? Якось воно не дуже вийшло і пісеньку підібрали невдало. В оригіналі відео танцю набагато краще дивиться
Lel Показати IP 21 Червня 2015 09:53
І навіщо було взагалі це відео робити? Який привід? Думали зробити з Романюка посміховисько? Але не вийшло. Прорахувалися великі політтехнологи або хтось отримає на горіхи за самодіяльність. Багато позитивних коментів. Не досягнули бажаного ефекту
Анонім Показати IP 21 Червня 2015 10:41
А що це за трек?
John Показати IP 21 Червня 2015 13:30
House of Pain - Jump Around
юля Показати IP 21 Червня 2015 15:11
як на мене, роздули! оце то резонанас - подивіться відеоматеріали за попередні роки відкриття цього табору. там діти під час виступів завжди намагаються дорослих затянути до танцю, гри чи ще чогось! але тепер по-вашому перед виборами, коли міський голова скаже перехожому "добрий день" - це буде сприйматися як передвиборча агітація!
Анонім до юля Показати IP 21 Червня 2015 16:55
та заспокойтеся вже, Микола Ярославович повеселів
Я плакаль Показати IP 21 Червня 2015 19:39
Романюк молодець, посміявся з відео, а Саша б мабуть заплакав. Примітивний антипір, хлопці і дівчата - ви промахнулись)))))
рабочий Показати IP 21 Червня 2015 22:10
К нам бы на завод всех коментаторов и работать, работать, работать! И обязательно всех в один цех.