USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Що відомо про волинського прокурора, якого спіймали на хабарі

30 Січня 2018 08:00
Прокурором-хабарником, якого нещодавно спіймали на «гарячому», виявився Богдан Олексійович Шумик. Із власних джерел журналістам видання "Під прицілом" стало відомо, що затриманий є сином заслуженого журналіста України, медіавласника Олексія Шумика.

У п’ятницю, 26 січня, прокурора волинської прокуратури затримали під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 2 тисячі доларів. Слідчі спецслужби встановили, що посадовець вимагав гроші від жінки одного із засуджених для того, щоб вирішити питання про дострокове звільнення її чоловіка. Як посередника для отримання хабара прокурор залучив свою знайому.

Зауважимо, у декларації Богдана Шумика за 2016 рік вказано 3 земельні ділянки у Рожищі і Княгининку, оформлені на нього та дружину. Також у дружини – квартира у Львові та дачний будиночок. Своєю чергою, Богдан Шумик спільно з Олексієм Шумиком (батьком) володіє будинком на 300 квадратних метрів у селі Зміїнець.

Відповідно до декларації, прокурор користується батьковою іномаркою Toyota Camry. Ціни на аналогічні вживані авто в Україні починаються від 300 тисяч гривень.
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
За 2016 рік Богдан Шумик отримав 121 тисячу гривень зарплати. Жодних грошових активів чи заощаджень посадовець у декларації не відобразив.

Як зазначають журналісти «Під прицілом», ім’я батька прокурора-хабарника фігурувало у низці скандалів. Зокрема, у лютому 2012 року у кабінеті шеф-редактора "Волинської правди" Олексія Шумика трапився неприємний інцидент між ним та журналісткою видання Наталкою Поліщук. Журналістка стверджує, що зайшла до керівника видання, аби з’ясувати, чому їй виплатили лише частину заробітної плати. Вона стверджує, що відбулася суперечка, під час якої Шумик міцно схопив її за руку та штовхнув у стіну.

У серпні 2013 року Олексій Шумик отримав орден "За заслуги" з рук нині президента-втікача Віктора Януковича. А вже у січні 2017 року Олексію Шумику присвоюють звання "Заслужений журналіст України" указом президента Петра Порошенка.

"Зауважимо, ні для кого не секрет, що саме Олексій Шумік є "сірим кардиналом" сепаратиського руху "Український вибір" Віктора Медведчука", - йдеться у публікації "Під прицілом".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Сергій Показати IP 30 Січня 2018 08:12
певно пройшов лустрацію)))
К. лучанин до Сергій Показати IP 30 Січня 2018 08:54
Да не завидуйте ви. Нормальний він хлоп.
1 до Сергій Показати IP 30 Січня 2018 11:37
Відданий пес. Ппп своїх не , - думаю підвищать.
самий свідомий Показати IP 30 Січня 2018 08:36
Гарна статейка. Дуже гарна. Суспільство повинно знати своїх героїв. Бо зазвичай в новинах ніколи нічого на вказують, та імен не називають... І хоч я до Волинських новин я зазвичай не прихильний, то за такі ось сміливі репортажі РЕСПЕКТ ТА ПОВАГА. Добре що зловили, але треба ще й покарати... Бо все це дійство втратить сенс. І враховуючи запит суспільства покарати потрібно ПОКАЗОВО. А ЖУРНАЛІСТИ ПОВИННІ (на мій погляд) ВИСВІТЛЮВАТИ Й НА ДАЛІ ХІД ПОДІЙ В ЦІЙ ІСТОРІЇ,,,
Володя до самий свідомий Показати IP 30 Січня 2018 20:22
І знову Наталка Поліщук згадується!!! Занадто турбує така її активна діяльність,як вона не заявила про домагання відносно неї??? Обійшлось лише поштовхом, дуже підозріла і безцеремонна ця особа!
помічник прокурора Показати IP 30 Січня 2018 09:37
Сина не знаю, а батько - зовсім гнила людина. А яблуко від яблуні далеко не падає... До речі, на Кічкарівці два поруч будинки цих злодіїв. В одному мешкає син -хабарник, а в сусідньому - дочка з чоловіком.
Кулик В.М. Показати IP 30 Січня 2018 09:52
Україна - це країна чудес , де можливо ВСЕ але НЕ ВСІМ !!! Даю 99,9 % що буде як завжди : - " понять , простить и отпустить " . Трошки поділиться , трошки збільшаться показники про бурну діяльність тих хто затримував , пройде трохи часу і все стане на свої місця ... Відновлять на посаді , вибачаться виплатять високу зарплату за весь час і ВСЕ !!!!!
лучанин Показати IP 30 Січня 2018 09:54
А що в нас батько віповідає за сина
Лучанка до лучанин Показати IP 30 Січня 2018 13:13
Звичайно.Морально-точно.
сусід Показати IP 30 Січня 2018 10:18
Ця мерз?та викрутиться. В Шумика брат в ментярні - полковник. Відкупляться, а тих, хто затримав, зроблять винними. Кулик правий.
лучанка. Показати IP 30 Січня 2018 13:15
Далі в новинах має бути-засудили,конфіскували.
Всезнайка Показати IP 23 Травня 2019 00:21
Прошу, панове! https://www.kdkp.gov.ua/decision/2018/07/24/379