USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Що засипали луцькі комунальники в калюжу?

12 Березня 2016 12:14
У мережі з’явилося відео, на якому зафіксована «унікальна технологія» ремонту вулиці Федорова у Луцьку. Відео поширюють користувачі у Фейсбуці.

«Від творців таких хітів «асфальт поверх снігу» та «розмітка малюється через калюжу». Взяли саме цікаве з обох хітів та об’єднали», – йдеться в описі до відео.

На кадрах видно, як комунальники просто закидають асфальт у яму з калюжею.

Натомість у міськраді запевняють, що комунальники на популярному відео з нібито ремонтом дороги засипали в калюжу не асфальт, а дрібний щебінь для посипання тротуарів, який залишився після зими.

Про це розповів директор департаменту ЖКГ Луцької міської ради Іван Кубіцький, - інформує Волинське агентство розслідувань.

Іван Кубіцький пояснив, що працівники ЖКП №11 не використовували ні свіжий, ні відпрацьований асфальт.

«Вони вирішили замостити яму дрібним щебенем, який залишився після зими. Це не працівники «Луцькавтодору», а працівники ЖКП №11», – пояснив посадовець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
не лучанин Показати IP 12 Березня 2016 12:24
Як "фахівець" кубіцький краще знає .що вони там ...зас...и! і це директор департаменту.. а взагалі.-- він відповідає займаній посаді?
полюх Показати IP 12 Березня 2016 12:27
ай да кубіцький! ай да молодець! з таким баченням проблем в місті наробить багато чого хорошого! ну як кіт на глині...
яковлнву тарасіку, п Показати IP 12 Березня 2016 12:33
коментар було видалено
село Показати IP 12 Березня 2016 12:34
в калюжу комунальники засипали" гроші"- і з зарплати кубіцького не завадило б іх вирахувати в бюджет міста
ку ку Показати IP 12 Березня 2016 12:35
і знову потайчук всіх підставив
Анонім Показати IP 12 Березня 2016 12:58
Скільки вже може бути таке неподобство!!!!!!
Рома Показати IP 12 Березня 2016 13:15
В нас в селі дорожники сипали асфальт прямо в калюжі ще й в дощ. Зробили так половину дороги. Тоді нарешті з'явився п'яний наш сільський депутат, який лягав під каток і молив, аби дорожники цього не робили. Дорожники, подивившись на клоуна, поїхали в інше село. Засипана половина дороги вже який рік рівненька, іншу частину, із ямами, в селі називають "дорога депутата".
лучанин Показати IP 12 Березня 2016 13:29
З Кубіцького фахівець,як з *** молоток.
Анонім Показати IP 12 Березня 2016 13:40
А яка різниця хто засипав.Чи працівники "Луцькавтодору", чи працівники ЖКП,це просто жах. Зарили хай і дрібний щебінь.Важко було прибрати воду,а тоді засипати.Соромно дивитись на безлаберність хай і працівників ЖКП.
ПАВЛО Показати IP 12 Березня 2016 14:05
дурну вказівку чому було бездумно виконувати ? ДЕ власні мізки у цих ЖЕКІВЦІВ ? а то зразу лемент--що робить Кубіцький....куди дивиться РОМАНЮК ?!
ТАК до ПАВЛО Показати IP 12 Березня 2016 14:54
Люди, то ж явно це не асфальт. Зроблено правильно. Це маленький гравій, зібраний с інших доіг,який розсипали з метою усунення сликості. Ссипали у яму на дорозі. Менше яма. Я як водій вітаю це. А на ЖЕКИ не тягніть. Вони хоч можуть щось робити. На відміну від їх замінників.
Тарас Чурило Показати IP 12 Березня 2016 14:27
Романюк зовсім не орієнтується в будівництві доріг, от вам і результат
Юлія Парій Показати IP 12 Березня 2016 14:28
Це сором на всю область і не тільки...
Анонім Показати IP 12 Березня 2016 15:58
і де це пан кубіцький вичитав таку технологію ремонту доріг ? може де на стажування їздив ? довів до ручки підприємство електротранспорту, а тепер взявся добивати комунальне господарство луцька. може вже пора дати цьому спецу під зад мітлою ? пане раманюк !!! заберіть його до себе подвіря замітати
Ірина Таран Показати IP 12 Березня 2016 17:14
Це одна щ новітніх технологій, не що ви розумієте))))
Володимир Показати IP 14 Березня 2016 10:43
Тільки одне не зрозуміло - це чергова перемога чи досягнення?