USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку вже стартував ремонт доріг

14 Травня 2019 09:51
Поточний ремонт доріг, зокрема з ліквідації ям і вибоїн на дорожньому покритті міста, уже розпочався.

Про це йшлося під час оперативної наради в Луцькій міській раді 14 травня.

Як було повідомлено, поточний ремонт на деяких вулицях було затримано через низку необхідних процедур: оголошення тендерів і підписання договорів із підрядниками.

Окрім того, на багатьох вулицях тендери пройшли раніше, тому поточний ремонт на вулицях Мамсурова, Рівненській, Ковельській, Винниченка, проспекті Волі тощо вже виконано.

Невдовзі, після підписання договорів із підрядниками, розпочнуться ремонти і на інших вулицях Луцька.

Більшість вибоїн і ям будуть латати струменевим методом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 14 Травня 2019 10:02
замітно перед мостом на Ковельській. Яма ще та від часу ремонту моста.
Віталій Показати IP 14 Травня 2019 11:33
Що виконано на прлспекті Волі? Про що Ви говорити? Як були ями, так вони й є, соромно має бути місьцевій владі за такий стан дорожнього покриття центральної вулиці обласного центру!!!
Юрій до Віталій Показати IP 14 Травня 2019 14:12
100% погоджуюсь! Я не пам'ятаю такого жахливого стану пр. Волі (в травні), як в цьому році
Оля Показати IP 14 Травня 2019 11:41
А вул.Набережна. А міст на вул.Шевченка....
Птолемей Показати IP 14 Травня 2019 12:22
Вул.Ківерцівську не забудьте
Анонім Показати IP 14 Травня 2019 13:37
вулиця.Максима Кривоноса 4 років не можуть зробити піском засипали жах.
Анонім Показати IP 14 Травня 2019 13:42
Вул.Максима Кривоносаю Піском засипали жах