USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Щоби не підкидали чуже сміття: у Луцьку на Дубнівській – відеонагляд біля сміттєвого майданчика

10 Січня 2024 18:18
Поблизу сміттєвого майданчика на вулиці Дубнівській у Луцьку муніципали днями встановили камеру відеонагляду. Усе через те, що сюди часто підкидають чуже сміття.

Як повідомляє Департамент муніципальної варти Луцька, камера допоможе запобігати порушенням.

"Через такі протиправні дії мешканців, що часто є жителями інших громад та викидають сміття зі своїх автомобілів у нашому місті, біля контейнерів для збору твердих побутових відходів утворюються сміттєзвалища. Крім того, недобросовісні громадяни намагались використати контейнери не за призначенням, та викинути в них зілля, будівельні матеріали й інші непобутові відходи", – йдеться в повідомленні.

Читати ще: Допомога правоохоронцям, зменшення злочинів та збереження майна: як у Луцьку реалізовують програму «Безпечне місто»

Тому тепер усіх порушників фіксуватиме камера відеоспостереження, а інспектори департаменту будуть складати протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП та п.п.2.5.5.1.1, п.п.2.5.5.1.4 Правил благоустрою міста Луцька. Санкція статті передбачає накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб'єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
дідо Показати IP 10 Січня 2024 18:40
тепер будуть викидати сміття на узбіччя...
Анонім до дідо Показати IP 11 Січня 2024 21:27
ну що ви!!!! викурив сигарету - поклав бичок в кишеню, щоб викинути у свій рідний контейнер. дарма, що він за 100 км.
Олексій Показати IP 10 Січня 2024 18:45
По дорозі на роботу в мене схожа ситуація. Зранку смітники переповнені, сміття ще й збоку стоїть. Хоча його й вивозять, але таке відчуття що туди викидають сміття пів міста. Всі хто їде, зупиняються і викидають. Видно такі бідні, що не мають змоги заплатити за вивіз сміття
ABC до Олексій Показати IP 11 Січня 2024 00:53
Всі навколишні села викидають сміття в луцькі контейнери. Це вже давно не секрет.
скептик до ABC Показати IP 11 Січня 2024 21:25
плата за вивезення сміття стягується з кожного, хто зареєстрований в люцькій ОТГ. то яка різниця, в який бак викидати ? то ж ніхто з Ківерців чи Рожищ не везе
Людина Показати IP 10 Січня 2024 19:07
Ідіотизм
Гас-не-догонят до Людина Показати IP 10 Січня 2024 22:14
Цікаво, як за кільканадцять секунд муніципали зможуть догнати автівку. Це ж треба зробити виїмку з архіву відеокамери, скласти протокол, знайти ту автівку ( вичислити по інших камерах куди вона поїхала). Це все не реально. Робіть як в яПольщі. Всі контейнери ставлять у дворах будинків. Ніхто на трасі контейнерів не ставить.
На Банковій(біля кот Показати IP 10 Січня 2024 20:11
поставте! Нехай місто полюбується,які бідові привозять своїх чад у 9! школу і викидають сміття в чужі контейнери...
скептик Показати IP 10 Січня 2024 20:45
міськрада сходить з розуму.
123 Показати IP 10 Січня 2024 21:55
Тепер хитро ж..і заплатять штраф , за декілька днів та камера окупиться . А взагалі потрібно зробити як в Голандії , без чіпа не викинеш сміття , тільки в свій сміттєвий бак , який закріплений за будинком .
скептик до 123 Показати IP 10 Січня 2024 23:02
а буде як в Україні : сміття викидатимуть на узбіччях де попало. скрізь камер не наставиш
Рецепт Показати IP 11 Січня 2024 07:10
Ото засране за кермом не тільки демонструє своє безкультур'я, але і вчить своє чадо, яке сидить в машині і бачить, як татуньо і мамуня вчать і його засирати місто, підкидаючи сміття під чужий поріг ! На генетичному рівні прищеплюють хромосоми зозулі ! Але і зайця можна навчити курити, якщо його бити !
Андрій Показати IP 11 Січня 2024 09:10
та толку всерівно все сміття іде в брище....
Анонім Показати IP 11 Січня 2024 13:03
Не проблема,можна одягнути капішон та стати за100метрів перед камерою,викинути сміття піти та дати газу і поїхати,як тоді докажуть???
Іван Показати IP 11 Січня 2024 18:04
Яка різниця в який і чий той бак,головне що не на узбіччі десь,ніби хтось там живе в тому баку і йому щодня на голову сиплять те сміття,ми всі платим за утримання,і відповідні служби виконують свою роботу,придумують самі закони і здирають кошти в простих людей,ганьба!
Анонім Показати IP 12 Січня 2024 13:53
Чужого сміття як і чужих дітей не буває