USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Школярка з Луцька співатиме на шоу «Голос. Діти»

27 Вересня 2016 12:12
Юна співачка з Луцька, учениця Луцького НВК «Гімназія №14» Дар’я Остапук братиме участь у популярному телевізійному шоу «Голос. Діти».

Про це повідомляє Таблоїд Волині.

Фото з-за кадру проекту опублікувала на сторінці дочки Олена Остапук.



У дописі також позначена відома співачка Галина Конах, яка займається з Дар’єю вокалом та навіть називає її своєю творчою «доцею».



Зазначимо, Дар’я Остапчук вже має багато вокальних здобутків та власний кліп на пісню «Моя земля».

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у лютому 2016 року дівчина (сценічний псевдонім дівчини OSSA) виборола Гран-прі престижного міжнародного фестивалю «GOLDEN DREAMS», фінал якого відбувся у Лас-Вегасі (США).



Жодних коментарів щодо участі в шоу Дар’я поки не дає, а допис про участь у шоу зі сторінки прибрали наступного ж дня, оскільки співачка зв’язана із телеканалом угодою про нерозголошення.

Відомо лише, що виступ лучанки можна буде побачити уже в 4-5 ефірі проекту «Голос. Діти», який стартує уже цієї неділі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
колян Показати IP 27 Вересня 2016 12:59
і скільки заплатила? зараз же все платно хто оплатить ільше той і в конкурсах той і в спортивних змаганнях виграє!!тато має гроші то діти і їздять на конкурси як тільки бабло закінчилось і доця вже не така талановита!
Анонім до колян Показати IP 27 Вересня 2016 14:27
Ви так яасто берете участь у змаганнях, що так впевнені у платності? Не туди ви їздите... Моя дитина бере участь і у конкурсах і у спортивних змаганнях-такі випадки навпаки-одиничні!!!
2 до колян Показати IP 28 Вересня 2016 07:08
3та Конах нездара безталанна
коля Показати IP 27 Вересня 2016 13:04
на 1 фото, доця, мама і бабуся?
125 до коля Показати IP 27 Вересня 2016 14:18
Та походу доця
віто Показати IP 27 Вересня 2016 13:12
Невже донька голови Луцького міськрайонного суду Остапука В.І. мріє стати співачкою, а не суддею чи прокурором? Хоча, одне іншому не заважає...
123 до віто Показати IP 27 Вересня 2016 14:17
А якого суду Остапук В.І. голова?
333 до віто Показати IP 27 Вересня 2016 14:48
Взагалі то в неї прізвище Остапчук...
цікаво Показати IP 27 Вересня 2016 14:14
що в неї з очима?
До 333 Показати IP 27 Вересня 2016 15:28
Взагі то прізвище Остапук....
Педобір Показати IP 27 Вересня 2016 16:11
Шкура!!!!
марія до Педобір Показати IP 27 Вересня 2016 19:52
НВК№26
Віка О. Показати IP 28 Вересня 2016 10:17
В селах є багато талановитих дітей а спонсорів немає а батькі бідні що навіть не завжди дітям вистачає на одяг першої необхідності, так що і це правда хто має гроші -ті діти і на гуртках перші і в усьому і якщо їхати на змагання ну завжди треба батькам платити (сама знаю) то ті що талановиті не завжди поїдуть бо батьки кажуть немає грошей, а от діти чиновників суддів фіскалів і в Парижі і в Італії і на кінець світу бо у них гроші є і їх тянуть а якщо ще від природи дитина тянеться то взагалі джек пот, особливо тренерам. І так само влітку в кращі лагері їздять багатих бо вон заплатять а пільгові діти і іноді обдаровані - в дешеві
Читаю і нерозумію Показати IP 25 Жовтня 2016 00:44
Дашуня шкода що багато людей незнаючи тебе особисто, наскільки ти світла і щира, безмежно проста дівчинка але яка талановита, і взагалі якою ціною і працею тобі все дається... просто "пріпають язиками", але як то кажуть "чого бідне бо дурне, а чого дурне бо бідне". Немають чим самі хвалитись то хоч позаздрять!!! А вам успіхів, успіхів і ще більших успіхів!!!!!! Нехай всі полопають від злості і жадібності!!!
Рома до Читаю і нерозумію Показати IP 15 Листопада 2016 12:11
Ти певно і є Дашуня! Щирості в Дашуні геть немає...