Школи і гімназії Луцька, у яких відсьогодні - карантин
Станом на 21 грудня 2016 року у загальноосвітніх навчальних закладах Луцька відсутні через хворобу 14,1 % школярів.
Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міськради.
З метою запобігання поширення грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій у навчальних закладах міста проводяться заходи щодо недопущення їх розповсюдження.
З 22.12 по 25.12.2016 року повністю призупинено навчання у гімназії № 4 імені Модеста Левицького, у НВК-інтернат – 5–11 кл, у НВК «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» – один клас (1(5)-Б), у гімназії № 18 9–11 кл., у НВК № 10 – 3 класи (5-В, 6-Г, 9-Б).
Процес моніторингу продовжується і в разі збільшення чисельності хворих будуть прийматися додаткові рішення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міськради.
З метою запобігання поширення грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій у навчальних закладах міста проводяться заходи щодо недопущення їх розповсюдження.
З 22.12 по 25.12.2016 року повністю призупинено навчання у гімназії № 4 імені Модеста Левицького, у НВК-інтернат – 5–11 кл, у НВК «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» – один клас (1(5)-Б), у гімназії № 18 9–11 кл., у НВК № 10 – 3 класи (5-В, 6-Г, 9-Б).
Процес моніторингу продовжується і в разі збільшення чисельності хворих будуть прийматися додаткові рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 6
Батько
Показати IP
22 Грудня 2016 15:54
Як частковий? А інші діти?? Чи Ви там "заднім" місцем думаєте? Вони що, в тій школі не заразяться, вірус вже ж там є? Якщо закриваєте на карантин, закривайте школу. Геть совість втратили. Чи знову екперимент, як з вакциною. Де ви такі "да*ни" беретесь???
Олександр до Батько
Показати IP
25 Грудня 2016 21:03
А вони добре думають. Хай наші діти виздихають а їхні поки в Лондонах відсидяться.
Мама
Показати IP
22 Грудня 2016 18:24
В школах заплановані новорічні масові заходи. Їх ніхто не відміняє.
Батя
Показати IP
22 Грудня 2016 19:15
ура в шк не іти чудово
Діти
Показати IP
22 Грудня 2016 20:54
А де діти будуть, як закриють школи ?Скільки дітей хворіють після карантину?????Бо вони всі разом тусуються, особливо старшокласники....І спеціально не йдуть в школу, щоб закрили на карантин, а дорослі ведуться і йдуть на поводу ...
Грищук Василь Адамов
Показати IP
14 Січня 2017 19:47
Дітям потрібно більше відпочинку!
Тому карантин можливо продовжиться на 1 тиждень.
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.