USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Шоб твоїм дітям пішли на лікарство!» – луцька базарниця проклинала муніципала через штраф. Відео 18+

16 Червня 2020 12:18
Жінка, яку працівник департаменту муніципальної варти міста Луцька оштрафував за порушення правил дорожнього руху, нецензурно облаяла його та почала проклинати його дітей.

Інцидент трапився на вулиці Замковій, на території Центрального ринку.

«Обличчя «Європейського центрального ринку». Порушила ПДР на Замковій», - прокоментували опублікований відеоролик муніципали.

На відео жінка емоційно вигукує муніципалу: «250 гривень! Щоб твоїм дітям, б*#%, пішли на лікарство!» Чоловік відповідає: «Добре, надалі не порушуйте правила дорожнього руху». Проте жінка продовжує лайкою кричати до нього.

Обережно, на відео присутня нецензурна лексика!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Лучанин Показати IP 16 Червня 2020 12:29
Гадюшня з чорним ротом.Базарота вся така.Шарікови з амбіціями
lutsk до Лучанин Показати IP 16 Червня 2020 13:00
Ні,без амбіцій .Просто шарікови
Серж до Лучанин Показати IP 17 Червня 2020 09:52
А ти професор Приображенскій.сумніваюсь,та кеж як ті муніципали,не роби та здирники,і вся ота муніципальна влада,сплошне посміховисько,та дірібан бюджету.тель хай
Луцьк Показати IP 16 Червня 2020 12:29
Так їх! Здирники !
Петро Показати IP 16 Червня 2020 12:33
Яка файна краля
Олег Показати IP 16 Червня 2020 12:34
Коли викладете відео про те як себе муніципали ведуть? Як їздять по тротуарі і тд?
дівчинка Марійка Показати IP 16 Червня 2020 12:36
посадити на 15 діб за образу і прокльони... нехай мете б*дло парк зранку
Анонім до дівчинка Марійка Показати IP 16 Червня 2020 13:27
А хто такі муніципали? Згідно яких законів вони діють? Це, що це кишенькова армія - це так! Хай свою керовніцу оштрафують - регулярно порушує. Чи закон не для всіх?!!
Анонім Показати IP 16 Червня 2020 12:39
Через таких як вона ми й в ду*і.
лучанка Показати IP 16 Червня 2020 12:44
Що то є 250 грн. в порівнянні з ватістю автомобіля! За ці слова ще б наклали штраф 2500 грн.!
Лучанин Показати IP 16 Червня 2020 12:51
В парку розвішено знаки про заборону риболовлі, проте рибалки(швидше бракон"єри) ловлять рибу. Є хоч один штраф? Є ще знаки про заборону вигулу собак, які лізуть прямо на дитину, а у відповідь чуєш: "Він не кусається(Ана нє кусаєтса)" Є хоч один штраф? На лавка регулярно сидять "культурна" публіка, яка лузгає насіння прямо під себе(смітник поруч), спиртні напої розпивають, нецензурно лаються... Є хоч одни штраф?
lutsk до Лучанин Показати IP 16 Червня 2020 13:02
Брехня,ви коли останній раз були в парк?
Лучанин до lutsk Показати IP 16 Червня 2020 15:53
Вчора... І бачив рибалку... В чому брехня. Кожний може зайти і побачити що там робиться.
Роман до Лучанин Показати IP 16 Червня 2020 16:30
З вигулом собак у парку справді треба щось робити,скоро пройти буде не можливо.
Лучанин Показати IP 16 Червня 2020 12:53
Будьте обережні. Хто ходить по вулиці Замковій автоматично стає базарником...
Рідний Луцьк до Лучанин Показати IP 16 Червня 2020 16:49
Так знести ту свалку потрібно
lutsk Показати IP 16 Червня 2020 12:58
Ну що тут скажеш - базарна баба...
123 Показати IP 16 Червня 2020 13:00
Дикуни базарні
Віктор Показати IP 16 Червня 2020 13:01
Просто ТОРГОВКА - лице не спотворене інтелектом. Не путати з підприємцями та продавцями, що працюють в торгівлі!
Біляе Показати IP 16 Червня 2020 13:51
Може по стандарту накотила зранку?
янеробот Показати IP 16 Червня 2020 15:30
їй повернеться аж захлебнеться
Микола прилуцький Показати IP 16 Червня 2020 15:40
То вона дура що не послала їх вони ніхто і звати їх ніяк.Ганяють по місту з жовтими мигалками.. понти колотять..ніколи не пропускаю.дармоїди. в село на поле їх..нехай там розвернуться
Так і живем Показати IP 16 Червня 2020 16:06
А базарники Старого ринку вже з самого ранку "бухають"...
228 Показати IP 16 Червня 2020 16:07
Хвора баба..
Лучанин Показати IP 16 Червня 2020 16:12
Яка ж бидл*вата баба,бридко на її дивитися !!!
муніципал Показати IP 16 Червня 2020 17:10
Чим більше пізнаю базарників тим більше люблю гавкаючих собак !
Серж до муніципал Показати IP 17 Червня 2020 10:00
Тобі,хто слово дава в, здирники,ви позоріще Луцька
Василь Показати IP 16 Червня 2020 19:38
Був вже давненько в Китаї,в Пекіні.Приїхав якийсь великий чин армійський і поставив машину.Перекладач нам і сказав,що зараз буде штраф.А ми-ти що,це генерал!!! Підійщов поліцай і на переднє скло почепив квитанцію штрафу.Де Китай,а де ми!!!!! Жорстка відповідальність перед законом -і такі дами відразу прикусять язик.І не тільки дами.
Лучанин Показати IP 17 Червня 2020 00:27
А це точно продавець із Центрального ринку чи просто перехожа?
Інквизиція Показати IP 17 Червня 2020 10:27
Шкода! Але ті гроші й підуть на ліки її дітям!
Світло Показати IP 17 Червня 2020 10:55
Ця жінка має бути вдячна що обійшлася всього навсього грошима,штрафом ... Її ніхто не любить тому вона так себе поводить, бажаю їй любові.
Лучанин Показати IP 17 Червня 2020 12:09
Звідки видно, що це базарниця? Що саме вона порушила, які правила? Згідно якого закону муніципал може штрафувати? Чому не повністю викладено відео інцеденту?
Житель до Лучанина ( до Лучанин Показати IP 17 Червня 2020 15:20
Базарнику, подивися відео. Там чітко видно що машина припаркована з порушеннями пдр. Через таких горе водіїв багато аварій
Лучанин до Житель до Лучанина ( Показати IP 18 Червня 2020 12:08
По-перше, я не базарник. По-друге, те що людина паркує машини на вул. Замковій не означає, що вона базарник. По-третє, відео не повністю, показаний тільки фрагмент і ми не знаємо початку історії. Можливо, це взагалі постановка.
Сергій Показати IP 17 Червня 2020 18:48
Не жінка,а якесь би...ло!!!
Хамло Показати IP 18 Червня 2020 12:30
А як визначили що вона має відношення до ринку? Можна алкаша зустріти біля міськради, і на тій підставі сказати що там всі алкаші.
Лучанин до Хамло Показати IP 18 Червня 2020 14:34
Слушне зауваження...