USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Шустер LIVE» - пряме включення з Луцька. Думка лучан про ціни на компослуги

14 Червня 2015 10:01
Лучанам дали слово в програмі «Шустер LIVE». Під час прямого ефіру на каналі 112.ua влаштували пряме включення Луцьк – Краматорськ. Про це інформує Район Луцьк.

На Театральному майдані перехожі лучани надвечір 12 червня мали можливість висловитися з болючих питань в ефірі популярного телешоу.

Зо два десятки людей хотіли поговорити про тарифи на компослуги, робочі місця, пенсійну реформу, працевлаштування студентів та багато іншого. Лучанка Любов Рудь підняла проблему працевлаштування громадян після 45 років.

Але доступитись до мікрофона в прямому ефірі пощастило пенсіонерці Ніні Гупало, яка доречно запитала в готей студії:

«Навіщо субсидії якщо ми рухаємося в Європу? Тоді треба, щоб була європейська пенсія та європейська зарплата. Робіть достойну пенсію!».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 14 Червня 2015 11:17
Які ціни?! "Любов" до Тимошенко. Совпадєніє?! Не думаву... Противно було дивитися і слухати. Соромно за Луцьк. По одній - двох БАБах судитимуть про наш Луцьк.....
дідо до Анонім Показати IP 14 Червня 2015 13:47
коментар було видалено
Анатоль_ до Анонім Показати IP 14 Червня 2015 14:10
Я та пані Наташко Семенівно сами з Нововолинська! Ми за ЮЛІЮ ВОЛОДИМИРІВНУ ТИМОШЕНКО! Юля врятує Україну!
Андрій. до Анонім Показати IP 15 Червня 2015 10:59
Тому й "анонім", бо: "Не думаву... " Краще хай "судять" по одному мудаку від ПОПокогорти? Щоб не "противно" було запецьку від МінСтеця: "ЩО вкрала ТИМОШЕНКО": https://www.facebook.com/anna.mximenko/posts/759469100841023?_rdr "На передаче у Шустера Юлия Владимировна озвучила интересную цифру: 8 млн потребителей газа не имеют счетчиков. В этом месяце они заплатили за газ вдвое меньше. Например, Катерина Берлизова предоставила снимок платежки с суммой 75 грн, а в прошлом месяце было 128 с копейками. Итого разница 53 грн, сумма небольшая, но это только на первый взгляд. Как говорится, с миру по нитке: 50 грн. умножаем на 8 млн потребителей, получаем 400 млн с гаком. Воровка сучкаблох популистка одним махом вытащила уже из пищевода наших веселых ребят 400 млн. только за один летний месяц. А вы еще спрашиваете, что она украла."
ідіот Показати IP 14 Червня 2015 11:20
Дякуючи Палиці ми усі дуже щасливі
Анонім до ідіот Показати IP 14 Червня 2015 17:48
в лапках
Андрій до Анонім Показати IP 15 Червня 2015 11:08
А ще Єрємєєву та Романюку.. Вже питання гарячої води нікого не цікавить.. До Романюкової колонки (і в хатиках можновладців) газ за борги 11% лучан - ніхто не перекривав.. (Чи може я помиляюсь? Вони в Сапалаївці миються, в Теремно?)
дідо Показати IP 14 Червня 2015 11:41
Пенсіонерка просиділа на низькооплачуваній роботі , а тепер хоче велику пенсію. Нехай візьме квартирантів, щоб менше було платити за чотирьохкімнатну евартиру у центрі Луцька.
баба до дідо Показати IP 14 Червня 2015 11:52
Так бабкін предок - мировий суддя, теж корупціонером у свій час був, раз такий нехілий будиночок (більше 200 м кв) зміг побудувати, та ще й у центрі міста (за СРСР центр - особливо блатне місце). А нащадки, видно, "бездарні" виявилися - не змогли дідовими статками і можливостями скористатися (знаю особисто ТАКИХ "бездар").
Андрій. до дідо Показати IP 15 Червня 2015 11:23
Задумуєшся хоч іноді ЩО шкрябаєш? "просиділа на низькооплачуваній роботі , а тепер хоче велику пенсію." - ХТО має велику пенсію піля ТегібкореХформи ПФ крім держслужбовців? (Тільки ТОЙ, хто оформив ДО 01.01.2012 р.!) Поцікався - дурнику ("європенсія" - від "сильноїукравїни" касамольца тЄбібка та Романюка) А тепер "про": "Нехай візьме квартирантів, щоб менше було платити"... Ага, прийде в "гості" підаткова - буде їй "субсидія" й "до субсидії" - сухарі з ватрушками.. Ну неможна бути таким довбо.. "дятлом"!
Коля Показати IP 14 Червня 2015 12:18
Це прихильниці Тимошенко . Це мабуть проплачено було чи як? Хіба вже Тимошенко всього так добилась? Вона зара піаритьсяч бо на носі вибори і все.
Не з МінКумСтеця до Коля Показати IP 15 Червня 2015 11:30
АГА, Повний піар на фоні виконань вПОПулізьму.. (може назвете виконані не піарні вПОПообіцянки за рік? Дякую...) Тут хлопці вже мішкі наготували на гроші, а "вана*****ароффкавкралафсьо".. ППЦ!
Галыгин Показати IP 14 Червня 2015 12:18
Как обычно, на ходу, он несет белеберду, а вчера вот как на зло - взял, профукал все бабло. Вот такой рассеянный Яценюк Арсений.
123 Показати IP 14 Червня 2015 12:30
Ніна Гупало - молодець!!! Гідне запитання!!! Вона, мабуть, бачила, як живуть пенсіонери в Європі. Шкода, але більшість українців просто не знають, як живуть європейці.
До дідо Показати IP 14 Червня 2015 12:31
Хто не " сидів" на малих зарплатах а працював все життя здобував кар'єру ліз в шахти і заробив велику пенсію тепер яйцеголові кулівлоб забирають пенсіі, обклали пенсіі податками, чого немає в жодній краіні. А тепер взагалі працюй-не працюй, пенсія всім мінімально однакова, от і дожились, вірніше доскакались на майданах. А Юля хоч і аферистка але на фоні цих "керівників" єдина хто захищає людей та пенсіонерів.
дідо до До дідо Показати IP 14 Червня 2015 12:38
Твоя Тімашєнка обікрала цих пенсіонерів, коли розвалила економіку в 2008 році,знецінела гривню, загнала країну у газову кабалу. В 2010 кремлівська сексотка Григян зробила Хама президентом. В 2014 році права рука Тімашєнки,Турчінов, здав без єдиного вистрілу Крим.
До дідо до до дідо Показати IP 14 Червня 2015 12:52
А що зараз економіка піднялась з колін, НеХам з кулеювлоб курс долара "вирівняли" в декілька разів, воюють за подачки США, а Турчінов права рука Не Хама і побратим кулівлоб продав Крим. Скачи Дідо вище.
Анонім Показати IP 14 Червня 2015 20:14
Палкін хоч стипендії талановитим дітям дає, інвалдів підкормлює. А Єрьома з Іваховим хоч пальцкм об палець стукнули дляЛуцька? Скрізь куди влізуть - банкротство. Невже "Континіум" хоч 1% від вкраденого не може дати на бдагожійність?