USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Швидка» не поспішала рятувати жінку, яка втратила свідомість у центрі Луцька

15 Грудня 2015 12:18
Прикрий інцидент стався у Луцьку. По проспекту Волі біля головного корпусу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки стало погано жінці. Вона втратила свідомість і впала, в неї з рота почала текти кров.

Перехожі негайно взялися викликати швидку, однак та не реагувала. Понад 10 різних осіб зателефонували за допомогою, однак результату не було, і лікарі не поспішали.

Про це повідомляє «Волинь.info»

Доки очікували на лікарів, зробили дзвінок у міліцію. Однак і там цей випадок нікого не стурбував. Адже міліціонери стали запитувати, хто ця жінка замість того, щоб якось зреагувати і допомогти постраждалій.

Коли нарешті медики приїхали, то стали обурюватись. Мовляв, ви знаєте, звідки ми їхали?

Наразі вони надають жінці першу медичну допомогу. Деталі стануть відомі згодом.

Допомогти людині — норма життя. Проте, на жаль, нерідко зустрічаються протилежні приклади. Нещодавно Інформаційне агентство Волинські Новини розповідало про випадок у луцькій маршрутці, яка може служити прикладом людської небайдужості.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 52
ВОНО Показати IP 15 Грудня 2015 12:45
а чого ви хотіли? гірше ж не буде)))
Юра Показати IP 15 Грудня 2015 12:51
Вигнати всіх з роботи, а жінці заплатити моральну компенсасію 50 000 грн.
до Юри до Юра Показати IP 15 Грудня 2015 13:02
так! хоч один раз --за рахунок таакої "швидкої"
спонсор до Юра Показати IP 15 Грудня 2015 16:02
Можна , але вона в лікарню не поїхала. То може тобі моральну компенсасію 50 000 грн. Юра?
Адекватний до Юра Показати IP 15 Грудня 2015 21:33
А лікуватиме всіх долбоюра!!!!
Анонім до Юра Показати IP 16 Грудня 2015 09:12
а ви виженіть спочатку себе бо ви недосконалий, і працівників луцьтепла, водоканалу, жеків, медичних закладів, шкіл та вишів і всіх інших і самі попробуйте щось зробити а може підете на керівника ДЕПО і наведете порядок писака х......в.
лучанка Показати IP 15 Грудня 2015 12:58
І ЦЕ В ЦЕТРІ МІСТА! а що вже говорити про окраїни?! і де їхі преславуті 10 хв на реагування?! пункт швидкої - 1-ша поліклініка! НАРЕСТРУКТУРУВАЛИСЯ?!
Цікава до лучанка Показати IP 15 Грудня 2015 19:04
А через скільки часу насправді приїхала швидка. Хтось знає?
док до Цікава Показати IP 15 Грудня 2015 19:11
7хв 34спісля отримання виклику
Анонім до лучанка Показати IP 15 Грудня 2015 21:02
У цій історії є хоча б один +. Швидка прибула, все-таки, в межах нормативних 10 хвилин. Але невдоволення людей таке, як колись через годинне запізнення. Отже щось таки змінилось в роботі швидкої. Хоча, якщо невдоволення є, то і попрацювати медикам є ще над чим.
і ще Показати IP 15 Грудня 2015 13:04
а "нова" поліція - теж на висоті - такій самій, як і нова "швидка" - ниждче плінтуса!
Ангел Показати IP 15 Грудня 2015 13:10
Та що дивуватись.. Ми до дитини швидку викликали. Сину 1 рочок,темп 39,8.. Нічим не збивається.. Судороги,а мені на швидкій розповідають,що дайте сироп нурофену,і почекайте.. Я кажу,що дитина не реагує вже на мене,не можу дати ліки.. То після довгого вмовляння,вони приїхали,вкололи укол.. Це жах!! Таких медиків на к*л треба саджати!
аяяй до Ангел Показати IP 15 Грудня 2015 17:30
Будьте честными до конца,наверняка ребенок заболел раньше,вы сами его лечили,не обращаясь за помощью,а когда уже не могли сами ничего сделать - делаете виновными медиков.Таких родителей на к*л нужно сажать.
мама до Ангел Показати IP 15 Грудня 2015 20:02
ти дура а не ангел досиділась дома коли температура 39.8 що вона за секунду піднялася для цього в першу чергу є ваш участковий лікар і телефолн до нього це ж маленька дитина і є ще дитяча невідкладка якщо ти мамочка не знаєш. а на швидкій хіба є педіатри??????? а сказали почекати то напевно вільних машин не було чи ви до цього недодумались.....
мама галя до мама Показати IP 15 Грудня 2015 20:42
підтримую повністю маму - збивання температури це не лікування- терміново до педіатра свого або лікарню а вона ще тут сидить в компі і показує свою тупість просто жах
лучанин Показати IP 15 Грудня 2015 13:16
Давно пора з швидкою щось робити.Це не швидка а чорті шо. За кордоном такого ідіатизму немає!
Andrij до лучанин Показати IP 15 Грудня 2015 15:27
Za kordonom xvorux vezyt jix rodu4i abo znajomi v likarnjy, v ekstrennux vupadkax a ne temperatyra 39,8 dostavljajyt na shvudkij.
Лілі до Andrij Показати IP 15 Грудня 2015 15:58
за кордоном ціни на авто нормальні,тому у кожній сім"ї є своє авто,бо це не розкіш для них.а в нас навпаки. тому часто нема на чому довезти хворого.
Незгідний до Лілі Показати IP 15 Грудня 2015 17:05
За кордоном кожна сім*я має авто бо вони заробляють в 10 раз більше а не через низькі ціни на авто
Анонім до лучанин Показати IP 15 Грудня 2015 19:16
У Польщі хворі з температурою 39,5 їдуть лікуватись самі до сімейного лікаря . А швидку викликають у екстрених випадках. І якщо медики зі швидкої сказали що їхали здалеку, то можливо інші швидкі були на викликах. Можливо що й збивали комусь температуру.
Анонім до лучанин Показати IP 15 Грудня 2015 20:06
такому " проффесору" як ви писаці за кордоном мітлу не доручили б а ви тут скрабаєте
Анонім Показати IP 15 Грудня 2015 13:26
звоніть пожежникам вони приїдуть швижше за 4-5 хв.
в жопу реформи Показати IP 15 Грудня 2015 13:37
Реформа медична провелася і проводиться дальше
Мешканка Показати IP 15 Грудня 2015 13:45
Цікаво, а ви пробували їздити і працювати на швидкій?Незнаю як хто я поважаю нашу швидку. Іще я більш чим впевненна ,що половину людей ,які оце тут обурюються, коли їде швидка"в розвалочку" переходять дорогу, розмовляючи по телефону,і взагалі не звертають уваги на автомобіль екстренної медичної допомоги. Будьте добріші, виконуйте свою роботу на совість, радійте життю і у вас не залишиться часу, щоб перемивати кісточки всім навколо. І доречно буде сказати" у чужому оці порошинку бачить, а в своєму пенька не помічає"
Доктор до Мешканка Показати IP 15 Грудня 2015 14:11
Відчувається, що ви працівник швидкої допомоги...корпоративна солідарність аж пре...мова не про абстрактну людину, якій колись десь не надали вчасно допомогу, а про конкретну жінку, яка втратила свідомість, та на своє щастя, не захлинулась власною кров"ю... А наща відносно "швидка" допомога - це справді щось!
Andrij до Доктор Показати IP 15 Грудня 2015 15:31
Vse zalezut vid finansyvannja i najavnosti dostatnjoji kilkosti shvudkux, a med.prazivnuki tyt nido4ogo, vonu prosto robljat svojy roboty po maksumymy svojix mozluvostej.
док до Доктор Показати IP 15 Грудня 2015 15:54
Сотні людей, центр міста, і жодна людина не підтримала голову дівчині, не повернула її на бік. Не вміли, чи не хотіли. Звичайно, що простіше когось звинуватити в недбальстві, ще й по інтернету - відповідальності ж ніякої, чим себе в своїй недолугості, невмінні та не бажанні реально допомогти людині. А доктору нагадую Стаття 139. Ненадання допомоги хворому медичним працівником 1. Ненадання без поважних причин допомоги хворому медичним працівником, який зобов'язаний, згідно з установленими правилами, надати таку допомогу, якщо йому завідомо відомо, що це може мати тяжкі наслідки для хворого, - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправними роботами на строк до двох років. 2. Те саме діяння, якщо воно спричинило смерть хворого або інші тяжкі наслідки, - карається обмеженням волі на строк до чотирьох років або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого. Хоча й не медпрацівники також несуть відповідальність. Люди схаменіться - ви ж на себе пишете !!! Чи це із-за наших обмеженісті, недолугості та невігластва.
Анонім до Доктор Показати IP 15 Грудня 2015 19:30
Але ж в статті не наведені час за який швидка все ж прибула до хворої. Медики сказали що десь їхали здалеку. А де в такому разі були ближчі швидкі - хтось зясовував? Можливо вони були на в цей час на інших викликах? Можливо після зясування цих обставин оцінки зміняться.
Мар'яна до Мешканка Показати IP 15 Грудня 2015 14:11
не можу Вам не заперечити, тому що я була на місці події: повірте, коли у жінки тече кров і у неї судорги, а швидка збиває дзвінки+коли приїхали то медсестра ще й сиділа спереду із усмішкою на обличчі+де таке бачено, щоб швидка їхала без сирени і на світлофорі чекала?? це що таке?
док до Мар'яна Показати IP 15 Грудня 2015 15:32
Ви встигли бути і на місці виклику і на світлофорі?
Мар'яна до док Показати IP 15 Грудня 2015 15:47
Світлофор було видно із місця події, якщо є претензії до мене, то у мене є свідки, фото у цьому випадку не зовсім етично було робити
Анонім до Мар'яна Показати IP 16 Грудня 2015 08:55
мар"яночко як будете на швидкій то запитайте скільки поступає скарг від наших мешканців на сирену швидкої , це їдуть не до мене і нема чого її включати, а якщо ви чесно пишете що збивалися дзвінки то це свідчить про те що всі лінії були зайняті і система автоматично дає збій це ж комутаторна ви що не знаєте, як працюють диспетчери у всіх установах де стоять такі станції - це такі служби 109,1509,1562,1580,103,102,104,1504,1505 і інші. Це свідчить про те, що багато людей хворіють і звертаються на швидку і напевно у цьому випадку вільних ліній не було а коли ви дотелефонувалися то вони приїхали і можливо з іншого виклику ну а це все треба зясовувати звичайно однак дуже прикро що всі ми безпомічні і наше невміння надати першу допомогу , вміння спілкуватися і працювати у всіх сферах потребує бажати кращого. Ми ніколи не бачимо себе а бачим інших це закономірно а починати треба з себе і прибирання саме свого сміття
Doc Показати IP 15 Грудня 2015 13:57
Запрошую кореспондента на 103 і доведу, що швидка на виклику була через 6 хв. По чому кореспондент визначив , що не поспішали? Адже про час - жодного слова. Ляпати дурощі ми вже навчились , але в нас це називається - ДЕМОКРАТІЯ
Док до Doc Показати IP 15 Грудня 2015 15:58
Цікаво чи прийде кореспондент, певне ні - простіше плюнути на спину і в кущі.
Мар'яна до Док Показати IP 15 Грудня 2015 16:28
Прийду, завтра можна, якщо Ви дійсно зі швидкої? ось моя електронка, напишіть мені туди свій номер - [email protected] І не треба на журналіста звертати - я виконую свою роботу просто: я не є суддею, я не є обвинувачем, чи захисником, я просто висвітлюю події. Так тут у тексті є помилки, але врахуйте, що текст диктувався по телефону у стресовій ситуації. Текст мій можна виправити, а от чи можна вернути в разі чого людину з того світу?
Анонім до Док Показати IP 15 Грудня 2015 19:39
Це залежить що потрібно кореспонденту - сенцація, чи істина. Злісні випади, спричинені статтею, можуть бути несправедливими. Як їх сприймають медики? З яким настроєм вийдуть завтра на роботу?
Мешканка Показати IP 15 Грудня 2015 15:08
Помиляєтесь,я не маю відношення до швидкої
Мар'яна до Мешканка Показати IP 15 Грудня 2015 15:49
я цей кореспондент, запрошуєте? чудово, у мене як мінімум три свідки, котрі зафіксували час, коли телефонували і коли приїхали.
Мар'яна до Мар'яна Показати IP 15 Грудня 2015 15:50
ой, вибачте, це було до користувача Doc
Doc до Мар'яна Показати IP 15 Грудня 2015 16:30
Чекаю з нетерпінням
Мар'яна до Doc Показати IP 15 Грудня 2015 18:10
то я ж не знаю, як шановного пана чи пані звати напишіть мені свої контакти на меіл, а то не знатиму до кого іти - [email protected]
Анонім до Мар'яна Показати IP 15 Грудня 2015 19:45
Але ж на швидкій ви могли отримати якусь інформацію і подати її у статті. Ще греки казали - нехай буде вислухана і інша сторона.
лучанка Показати IP 15 Грудня 2015 20:36
ви знаєте скільки живеш стільки дивуєшся. десять чоловік стояли і "наярівали" на 103, так це їх обов"язок приїхати і надати допомогу, а ви ці десять і інші показали себе з дуже поганої сторони, бо медики швидше всього їхали на цей виклик з іншого виклику, а ви виявилися всі безграмотні, тупі і неосвічені бо не вмієте елементарного - надання першої допомогоа а за кордоном про який ви так пишете вміють і проходять курси. такщо рекомендую піти всім учасникам цього випадку на курси хай журналіст вам вияснить завтра на зустрічі, бо її туди запросили, чи працівники швидкої такі курси проводять зара, бо ми в школу їх запрошували до діток. Ви вс ідорослі виявилися безпомічні біля вас помирає людини а ви дивитесь як барани і не знаєте елементарного, стид і срам... це вас- учасників, в першу чергу треба тут паплюжити.... а бригаду "швидкої" - думаю що завтра цей випадок розбереться по кісточках і це правильно.... вчитися ніколи не пізно а журналістам частіше треба знімати пішоходів і водіїв які так "чемно" пропускають швидку. Правильно написав дописувач - ви всі співучасники крімінального справи з вас винна не знімається також ....
Адекватний Показати IP 15 Грудня 2015 21:28
Норма прибуття по місту до 10-ти хвилин. Швидка приїхала за 7 хвилин. Допомогу жінці було надано(з нею все добре). Скарг від потерпілої та її родичів немає. В чому проблема??? Автор, починай змінювати країну із себе!!!!!!!!!
справедливість Показати IP 15 Грудня 2015 21:54
В адміністраціі 103 відсутні професіонали а тому кз"Воцемдмк""котиться до низу!
Аня до справедливість Показати IP 15 Грудня 2015 23:20
Ага,точно, це ж непрофесіонали організували доїзд на виклики через 5-7 хв! Стільки негативу в бік швидкої! А самі тільки-но тиск підніметься чи голова закрутиться то зразу на диван і викликаєте 103... Невідкладку? Ні! Вони нічого не зроблять! Дільничого лікаря? Ні! Треба чекати цілий день! Подавай швидку вже і зараз! І ніхто не думає що на дивані можна зачекати і дільничого, а десь є дійсно складні ситуації як ото на вулиці що окрім швидкої ніхто інший не приїде ні через 10хв ні через годину.
Анонім до справедливість Показати IP 16 Грудня 2015 09:26
цю "справедливість" погнали зі швидкої бо непрофесіоналом виявилася і не тільки її, а зараз брижже жовчю.....
? Показати IP 16 Грудня 2015 01:49
кілька років назад ФІКСУВАЛИ приписки кількох хвилин до часу виклику !! а щодо поведінки учасників події - не всі вміють ШВИДКО ПРИЙМАТИ рішення, не всі спокійно сприймають вид крові. та НА ПОМИЛКАХ повинні ВЧИТИСЯ всі !!!!!!!!!!!!!!!!!!! шановні "ДОКИ"- меньше ЗУХВАЛОСТІ...
Анонім Показати IP 16 Грудня 2015 09:24
сміх та й годі. батьки самі пхають своїх дітей за гроші в мед. пед. юристів. економістів а зараз самі ж судять таких які можливо вивчились за гроші і невміють себе вести ні на вулиці ні на роботі. то що ми хочемо з нашого суспільства до лікаря,вчителя і інших, страшно йти бо неуки ( не всі звичайно, но велика кількість) а коли діти поступають то батьки про це не думають якось воно буде і все норовлять в хороше місце всунути....
00000 Показати IP 16 Грудня 2015 15:50
Погоджуюся доляри взяли верх!!
Свідок Показати IP 16 Грудня 2015 21:08
Не можу не погодитись із тим,що провина лежить не лише на "швидкій". Але говорити про те,що ті,хто бачили цю всю картину, нічого не робили,а просто спосерігали і надзвонювали в швидку,теж неправильно. Жінку тримали на боку,аби вона не проковтнула власний язик. Ми робили те,що знали,адже,на жаль,ми не спеціалісти,щоб володіти розширеними знаннями щодо того,яку саме допомогу надавати в такому випадку. Але якби цих людей там не було,то,можливо,і жінки тієї вже не було б,не дай Боже
Анонім Показати IP 17 Грудня 2015 01:09
Швидка і правда приїхала десь до 10 хвилин, але лежача на вулиці людина, яка билася в судомах не дала очевидцям нормально реагувати. На рахунок надання першої допомоги, ніхто з тих пересічних людей не мали медичної освіти і незнали як надати невідкладну допомогу, голову потерпілій підтримали, після того як вона впала!