USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Скільки коштів виділяє місто на день лікування у медичних закладах

28 Липня 2016 09:02
Дещо більше 8 гривень на харчування та менше 29 гривень на медикаменти - саме стільки отримують медичні заклади обласного центру з бюджету на один ліжко-день.

Про це під час наради з головними лікарями міста повідомив завідувач інформаційно-аналітичного відділу при управлінні охорони здоров'я Віктор Глухманюк.

З його слів, за 6 місяців 2016 року у стаціонарах Луцька пролікували 15 119 осіб. Для порівняння, у 2012 році – 15090; 2013 – 15176; 2014 -15289; 2015 – 1479 хворих.

У денних стаціонарах міських поліклінік отримали медичну допомогу 6233 пацієнти (відповідно 2012 рік – 6058; 2013 рік – 6273; 2014 рік – 5752; 2015 рік - 6651);

Також за перше півріччя 2016 року луцькі медики прийняли 2258 пологів (відповідно 2012 рік – 2270; 2013 рік – 1224; 2014 рік – 2417; 2015 рік - 2150);

Кількість відвідувань в амбулаторно-поліклінічних закладах міста становить 962 355 осіб (відповідно 2012 рік – 970849; 2013 рік – 989067; 2014 рік – 982602; 2015 рік - 960730).

Забезпечується чітка взаємодія між закладами та етапність при наданні медичної допомоги. Характерними є фактичні бюджетні витрати по загальному фонду на:

- один ліжко-день на медикаменти 28,76 гривень (2012 рік – 7,62 гривень; 2013 рік – 11,90 гривень; 2014 рік – 16,75 гривень, 2015 рік – 21,04 гривень) при середній потребі 126,39 гривень;

- один ліжко-день на продукти харчування 8,14 гривень (2012 рік – 7,04 гривень; 2013 рік – 4,62 гривень; 2014 рік – 5,17 гривень; 2015 рік – 7,04 гривень) при потребі 70,56 гривень.;

- на одне відвідування в поліклініці 0,87 гривень (2012 рік – 0,33 гривень; 2013 рік – 0,42 гривень; 2014 рік - 0,24 гривень; 2015рік – 0,65 гривень) при потребі 10,0 гривень;

- на одне стоматологічне відвідування 0,47 гривень (2012 рік – 0,18 гривень, 2013 рік – 0,27 гривень, 2014 рік - 0,16 гривень, 2015 рік – 0,64 гривень) при середній потребі 7,7 гривень.

До слова, присутня під час наради очільниця Луцької міської клінічної лікарні Лариса Духневич зауважила, що за кошти, виділені на харчування для одного пацієнта на день, неможливо заготувати овочі для приготування їжі у зимовий період, та й прохарчувати людей тричі у день за такі гроші вдається з великими зусиллями.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що за перше півріччя 2016 року у луцьких медиків на 23% зросла заробітна платня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
долл Показати IP 28 Липня 2016 09:15
це лікарі? ви бачили в місті лікарів? це ж бізнесмени!
777 лучанка Показати IP 28 Липня 2016 10:38
А де 29 гривень, якщо все купити треба, починаючи з вати і закінчуючи дорогими препаратами в лікарні за так нічого немає. Ще ж треба купити мило мити руки лікарям, салфетки чи рушники, щоб іх протерти,санітаркам миючі засоби Щоб хоч коли -небудь підлогу помили шваброю, бо тумбочки доводиться самим мити. А 29 гривень певне купують лікита доставляють в аптеки, які потім ми купуємо, от вам і лікарі бізнесмени. Виділіть тих нещасних 29 на день кожному .то хоч на вату вистачить і не попадуть ті гроші в кишені чиновникам. мало 29 для одного на день але в межах лікарні та року це вже бізнес.
Гам Показати IP 28 Липня 2016 12:13
Кожен лікар має кишеню в яку треба покласти конверт з грішми інакше на тебе ніхто й не гляне.Це всім відомо
ням до Гам Показати IP 28 Липня 2016 13:56
я відкрию секрет. всі штани і сорочки теж мають кишеню. виробником передбачено)))
Гам Показати IP 28 Липня 2016 12:13
Кожен лікар має кишеню в яку треба покласти конверт з грішми інакше на тебе ніхто й не гляне.Це всім відомо
Марія Василівна Показати IP 28 Липня 2016 16:52
Куди і кому виділяють бюджетні кошти ??? Покажіть того , хто щось отримав в лікарні безкоштовно ? Це клондайк - типу безкоштовної державної медицини , де все давно платне , а ціни на голову вищі від країн де страхова , платна медицина !!! Біда в тому ,що в нас всі кошти ідуть в кармани лікарів , які на державній роботі , а не на розвиток медицини ...!!!!
Лучанка Показати IP 28 Липня 2016 20:40
Ну то задавайте питання для наших нормотворців-чудотворців чому вони досі не можуть зробити платну страхову медицину? Чому Міністерство охорони здоров'я стільки часу залишається без міністра? Думаєте більшість лікарів не хочуть щоб їх перестали називати хабарниками? Просто наш Київ не хоче навести лад у медицині. Бо їм вигідний безпорядок