USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Скільки коштуватиме лучанам тепло в цьому сезоні

17 Жовтня 2014 22:00
Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКУ), встановила тарифи на послуги централізованого опалення на середньому рівні 10-11 гривень за метр квадратний, а також його оплату винятково в опалювальний сезон.

Відповідне рішення комісія ухвалила 17 жовтня, - повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу комісії.

"Комісія розуміє, що це достатньо серйозне питання, можливо навіть проблема, оскільки в середньому вартість тепла з розрахунку на 1 кв. м становить 10-11 грн/кв. м, тобто для середньої двокімнатної "хрущовки" тариф становитиме 500 грн на місяць", - йдеться в повідомленні комісії з посиланням на слова голови НКРЕКУ Володимира Демчишина.

На його думку, такий рівень тарифів необхідний для компенсації витрат підприємств теплокомуненерго в умовах відсутності державних дотацій. Раніше оплату за тепло було розбито рівномірно по місяцю протягом всього року.

"У цій версії тарифів розрахунок проводився на шість місяців (на період опалювального сезону). Тобто, лише за рахунок зміни методології, тарифи зросли в два рази", - зазначається в повідомленні комісії.

Нагадаємо, у Луцьку опалювальний сезон починатимутьпізніше, ніж зазвичай, орієнтовно, з 1 листопада.

Керівництво міста пообіцяло не знижувати температурний режим, а тому опалюватись квартири будуть так само, як і тогоріч. А коли середньодобова температура опуститься до рівня 8 градусів і нижче та залишатиметься такою три доби, то «дати тепло» комунальники будуть змушені у будь-якому випадку.

Однак уже з’являються побоювання, що опалювальний сезон у Луцьку під загрозою зриву. Лімітів споживання газу не вистачить не лише на подачу гарячої води, а й на опалення.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 94
Я Показати IP 17 Жовтня 2014 22:14
Все, зуби на полку. Виживай як хто може... У мене 3 кімнатна квартира 65 квадратів. За одне опалення треба буде віддати 700 гривень! Ви там подуріли? Субсидії нема, з/п 2500. Як жити? І якби тепло було як тепла, а то ті батареї ледь теплими будуть. Подуріли зовсім, хочуть, щоб народ повимирав.
Дід Панас до Я Показати IP 17 Жовтня 2014 23:20
Знаєш сусідів що за майдан були? Чи може й сам з таких? Якщо ні то знаєш кому дякувати.
тимса до Я Показати IP 17 Жовтня 2014 23:31
В рашці ,тоже підняли комуналку,але ж в них газу завалісь.тьху хер,,ві расєйські магнати хоч би свій народ забезпечили про що далі говорити..
Дід Панас до тимса Показати IP 17 Жовтня 2014 23:36
в Росії і зарплати з пенсіями інші, не наших 100-200 доларів
тимса до Дід Панас Показати IP 17 Жовтня 2014 23:44
Ха,а ціни,заїдь туди,а потім транди.
Дід Панас до тимса Показати IP 18 Жовтня 2014 00:07
Я ж і бачу що не українці до росіян на заробітки їздять, а навпаки, одні москалі навкруг працюють, вже й своім роботи нема
Анонім до Дід Панас Показати IP 18 Жовтня 2014 00:23
Хай дякую, скажуть,їхні москалі працювати зась тільки горілку ковтати вміють,як би не українці ,вже б засра..я по самі вуха,а так хоч трохи відбудовують їхню вєлікую расєю.!
Дід Панас до Анонім Показати IP 18 Жовтня 2014 00:29
ага, 143 мільйони росіян живуть за рахунок 5 мільйонів українських заробітчан, ви певно свій мозок давно вже залили оковитою
тимса до Дід Панас Показати IP 18 Жовтня 2014 00:33
А хто сказав,що живуть.мова йшла про заробітчан ,старий маразматику.
Из России с любовью до тимса Показати IP 18 Жовтня 2014 09:43
коментар було видалено
тимса до Из России с любовью Показати IP 18 Жовтня 2014 09:55
О,то ти бідоття!
українець до тимса Показати IP 18 Жовтня 2014 12:30
Пора формувати безкоштовні поїзди ЩАСТЯ в Росію в одну сторону. Щасливої дороги ..... Тільки щось погано записуються і далі мучаться в Україні.
666 до Дід Панас Показати IP 18 Жовтня 2014 08:30
купуй білет і вперед, росія чекає тебе
Дід Панас до 666 Показати IP 18 Жовтня 2014 09:19
Волинь моя батьківщина, а ти може й з інших областей, і чому це я маю їхати до Росії а не ти до Європи в яку ти так щиро прагнеш?
Корінний лучанин до Дід Панас Показати IP 18 Жовтня 2014 13:36
Волинь твоя батьківщина? Коментарі твої суперечливі, дуже прорассєйські. Я не раз бував у Росії, тому маю уявлення про життя росіян у глибинці. Лапшу, шановний, не треба вішати іншим людям. Так, зарплати і пенсії у них вищі ніж в Україні- це правда, але вони є регіональними , тобто відрізняються по регіонам . Але тут, штука в тому, що і ціни у них високі. І особливо не розживешся.Московський і пітєрський регіони де ситуація трохи краща - це не вся Росія.У них, правда, нема такого поняття як мінімальна пенсія типу 949грн. ( там приведено до прожиткового мінімуму). Це українське ноу-хау нашої влади, після антилюдяної пенсійної реформи ТІГІПКА і ПР. У нас прожитковий мінімум і пенсія - це є суттєва різниця!
Дід Панас до Корінний лучанин Показати IP 18 Жовтня 2014 15:02
а що, вже і волинянин не може бути проросійським?
Корінний лучанин до Дід Панас Показати IP 18 Жовтня 2014 16:27
Звичайно, що може! Але ж все таки. будьте патріотом УКРАЇНИ! Це краще, вас совість потім не буде мучити коли будете сповідатись останній раз ...
Анонім до Дід Панас Показати IP 18 Жовтня 2014 18:45
о, оце вже ближче до правди. сепаратіст волинський. а може вже і терорист?
Петро не порошенко до Я Показати IP 18 Жовтня 2014 01:02
Меняю на хату в маневич.райони+15к/м дров.завжди тепло и весело.сусiди супер
піх Показати IP 17 Жовтня 2014 22:16
З кожним роком жити все гріше, і гріше. То не життя, це виживання на межі смерті і злиднів
Юлія Показати IP 17 Жовтня 2014 22:30
Жах!!! За що боролись ?
Дід Панас до Юлія Показати IP 18 Жовтня 2014 00:43
Вітаємо у справжному світі - ви не боролись, вас обвели навколо пальця
Оля до Юлія Показати IP 18 Жовтня 2014 12:31
боролися щоб кацапи виїхали на щасливу Росію
ЖКК Показати IP 17 Жовтня 2014 22:39
А у роліках кажуть і запевняють, що в Україні зараз самий кращий прем'єр за останні 23 рокі...ну-ну... щось не вірю...!:) Хто не скаче - той... замерзне...
Анонім до ЖКК Показати IP 18 Жовтня 2014 13:07
А що вже воно такого наробило, щоб йому казали найкращий прем"єр.? У когось питали ? За зниження рівня життя, за теперішній бардак, за стіну ? Назвіть хоча б одне, що йому в заслуги можна поставити ?
WTF Показати IP 17 Жовтня 2014 22:41
коментар було видалено
дід Свидригайло Показати IP 17 Жовтня 2014 22:51
Всі на Росію пруть, а без Росіюшки і ні туди, і ні сюди. Дружили з Росією, за опалення платили 400 грн, перестали дружити - платимо в 2 рази більше. Стягнути решту з агресивних націоналістів!!!
Анонім до дід Свидригайло Показати IP 17 Жовтня 2014 23:21
Платили цій бреливій росіє, всю дорогу як за батька.
Анонім до Анонім Показати IP 17 Жовтня 2014 23:49
Смішно читати расєйських троляк!!!
666 до дід Свидригайло Показати IP 18 Жовтня 2014 08:33
платили протягом року, а зараз на 6 місяців розбили, нема чого кричати, все переживем
Дід Панас до 666 Показати IP 18 Жовтня 2014 09:20
Саме отакі і доводять до сказу, хто тобі сказав що далі стане краще? Звідки така впевненість?
бацька Показати IP 17 Жовтня 2014 22:58
йома-йо! шо ж таке робиться? маю пенсію 1400 грн, 500 плаптитиму за квартиру, 400 плачу щомісяця за ліки (діабет і гіпертонія). На 500 грн вижити в місяць - це УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ!!! Національний екстрим!
Анонім Показати IP 17 Жовтня 2014 23:23
Ми самі себе отеплили,і не плачемося,але цій вбивчій сьогоднішній росії не збираюся платити за її бовтаний ,неякісний газ.
йог Петя до Анонім Показати IP 17 Жовтня 2014 23:25
шкода, що ти не можеш собі мізки прибавити - бо ті, що є не працюють
Дід Панас до Анонім Показати IP 17 Жовтня 2014 23:33
невже заварив трубу й викинув батареї? готуєш юшку на багатті? грієшся соломою?
Анонім до Дід Панас Показати IP 17 Жовтня 2014 23:41
Чухатись менше треба,і тут строчити, а працювати дідьо .ато в такому віці,а елементрне не знаеш,що робити.
Карп до Анонім Показати IP 17 Жовтня 2014 23:43
видно як ти вже напрацювався, на користь твоєму розумовому розвитку це не пішло
Дід Панас до Анонім Показати IP 17 Жовтня 2014 23:49
нужбо, відкрий діду очі, ви ж усі такі розумні, он, привели такі як ти нас в світле майбутнє
Анонім до Дід Панас Показати IP 17 Жовтня 2014 23:50
коментар було видалено
жек до Дід Панас Показати IP 17 Жовтня 2014 23:59
Хай купить цей старий збоченець,махрового носка, на одне місце,а ось не відмерзне.
Анонім до Дід Панас Показати IP 18 Жовтня 2014 00:06
Це такі ,як и привели,де ти був 60 років? В космос літав чи як? ЗНАЙДи молоду дівку,зігріє,а взагалі не падай духом ,на морозі старе тіло добре зберігається.
Дід Панас до Анонім Показати IP 18 Жовтня 2014 00:09
при РСРС і в космос літали, а при незалежній і техніки військової нема, ба, навіть літаків
Анонім до Дід Панас Показати IP 18 Жовтня 2014 00:13
Воно і видно,що ти чекав та чекаєш,мани небесної з космоса?
Дід Панас до Анонім Показати IP 18 Жовтня 2014 00:19
Я своє відпрацював, і стаж у мене певно більший ніж твій, а тепер і ти попрацюй, то ще питання хто з нас більше користі сусіпльству приніс/принесе
Анонім до Дід Панас Показати IP 18 Жовтня 2014 00:31
Мої батьки ,ще більший стаж мають,але х*рньо...ю не страдають, а внуками тішаться та все мають і будинок і біля будинку.а не сплєтні розводять по сайтах. БАБА якась ти, а не дід.
Дід Панас до Анонім Показати IP 18 Жовтня 2014 00:33
що ж ти сам дітей не виховуєш а на бабу й діда скинув? вони може відпочити від галасу хочуть
Анонім до Дід Панас Показати IP 18 Жовтня 2014 00:40
Це таким,як ти комунякам діти та внуки не треба та в обузі та країна поперек горла стоїть.а чого ти цей хліб український їси, по цій землі ходиш?валив би в рашку, там все безплатно,може тобі партія дасть і внуки з дітьми будуть далеко!
Дід Панас до Анонім Показати IP 18 Жовтня 2014 00:42
А що українців комуністів вже нема? Ви вже їх всіх виселили? Чи це ще в перспективі? Чому це ваша думка закон для всіх? Є багато не згідних з вами. Даєш референдум!
Анонім до Дід Панас Показати IP 18 Жовтня 2014 09:59
Ха.от і спіймався расейський ушльоп..у! Транди, тут далі.
Дід Панас до Анонім Показати IP 18 Жовтня 2014 10:26
Шановний, ви без матюків можете? Я ківерцівський, а вже декілька десятків років живу на 40а.
Дід Панас до Анонім Показати IP 18 Жовтня 2014 00:48
з вас за газ не мішало б і ринкову ціну брати, скоріше б очухалися від невідомої суспільству ще хвороби
Анонім до Дід Панас Показати IP 18 Жовтня 2014 12:35
Ха, рашисти і по ринковій луплять.
5 до Анонім Показати IP 18 Жовтня 2014 00:10
Це точно.рашикі хітрож..і
123 Показати IP 17 Жовтня 2014 23:36
Даунчанин ти і тут стараєшся,ну твій фюрер тобі вже будку виділить.
Дончанин до 123 Показати IP 18 Жовтня 2014 08:08
Я вчера лег пораньше спать. Поэтому на эту страничку заглянул только сейчас. Следовательно, это твои земляки думают подобно мне. Единственное, что я могу добавить, так это то, что без Юли, Юща и их компании мы и в этом году получали бы газ по 50 баксов согласно договору, заключенному при Кучме.
Майбутнє Показати IP 18 Жовтня 2014 00:01
Намайданили і назад вороття немає
Анонім до Майбутнє Показати IP 18 Жовтня 2014 12:38
Прорашилися своєю путаною,біду зробив,усім
123 Показати IP 18 Жовтня 2014 05:17
А ЧОГО СВАРИТИСЯ . е в нас романюк чого одна мова а ЛУЦЬКТЕПЛО продав ...
ВОНО Показати IP 18 Жовтня 2014 07:48
ось воно досягнення майдану, от тепер заживуть роботяги навіть чукчі будуть їм заздрити
аяяй Показати IP 18 Жовтня 2014 08:32
Люди перестанут платить
Оййойой до аяяй Показати IP 18 Жовтня 2014 09:47
Люди платили і будуть платити. А всяких )(уйлабанів, як дід пилип,ніколи невгодиш.
Дід Панас до Оййойой до аяяй Показати IP 18 Жовтня 2014 10:01
Та що ви кажете? То стаття на ВН про заборгованість лучан перед Луцьктепло і Водоканалом якась маячня божевільних?
Дід Панас до Оййойой до аяяй Показати IP 18 Жовтня 2014 10:02
За станом на 1 вересня заборгованість населення міста за житлово-комунальні послуги становила 45,419 мільйона гривень.
ВОНО до Оййойой до аяяй Показати IP 18 Жовтня 2014 10:03
холуй Романюха? чи Ереми? Згідно заповітам майдану потрібно палити адміністрацію злочинного олігарха що організував таке. Чи нонішній олігарх не злочинний тому що платить псевдопатріотм повновісними баксюками?
Дід Панас до Оййойой до аяяй Показати IP 18 Жовтня 2014 10:03
http://www.volynnews.com/news/society/skilky-luchany-borhuiut-za-komunalni-posluhy/
345 Показати IP 18 Жовтня 2014 10:23
Люди не сваріться ..все винне луцьктепло бо там одна корупція одна КАЗАЧЕК краде и ділиться з романюком того у нас і така біда
Igor Показати IP 18 Жовтня 2014 10:50
Хто має 3х і живе сам.. при пенсії 1500 тис. Навіщо ? йому 3х ? А не можна продати і купити одно і на все інше жити ? Чи там в нього ще куча дітей живе чи здає ?
Дід Панас до Igor Показати IP 18 Жовтня 2014 10:56
Двохкімнатну маю, чому я маю її розмінювати? Зал для гостей, спальня для себе. Продам і буду шукати? Ремонт за що робити?
Анонім до Дід Панас Показати IP 18 Жовтня 2014 18:49
видно, що з таким муда..м, ніхто не захотів жити, не жінка, не діти, не онуки. печальна історія...
місцевий до Igor Показати IP 18 Жовтня 2014 12:35
А це вже не ваше діло людям вказувати як і в чому жити! Розумники познаходились! Йдіть своїх Лапіних і Данильчуків з Пирожиками і Гузями вчить!!!
Анонім до місцевий Показати IP 18 Жовтня 2014 12:55
Хай вони нам не вказують як жити на своїй землі
Задом на перед до Igor Показати IP 18 Жовтня 2014 17:39
ОМЧ
місцевий Показати IP 18 Жовтня 2014 12:34
Будуть вам вибори епрст...!!! Люди покажуть справжній народний фронт і дадуть копняка тому прем'єру разом з його гоп-кампанією!!!
Анонім Показати IP 18 Жовтня 2014 13:04
Оце, можливо, дійде вже до людей, кому треба дякувати за таке. А ми ще навіть у Європу не вступили.
луцьк Показати IP 18 Жовтня 2014 13:33
Не розумію, чим вас, люди, так засліпив той майдан? Що доброго він приніс? Мені одні проблеми. Ми з малою вже і половини переліка тих продуктів, які рік тому купляли, не купляємо. А ще опалення впереді. Я реально не знаю, що робити. Бігати по майданам з гаслами? В мене інші проблеми і справи. Та що Вам корисного від цих всіх подій, поділіться!
Корінний лучанин до луцьк Показати IP 18 Жовтня 2014 13:57
Та при чому тут майдан(и)? У нас на пострадянськму просторі, "майдани" прокотились майже по всім республікам, але після них і життя помінялось в кращу сторону. Та ,зрозумійте ж ви, що Україну пограбувала своя ж влада, яка була бандитською та злодійською( Янукович і компанія). І ви хочете , щоб люди це мовчки стерпіли і продовжували далі терпіти. А як тоді наступним поколінням і вашим дітям далі жити в Україні? В нас, по суті нова держава народжується . Це важкий період який треба пережити всім, але треба щоб влада була очищена та щоб не крали! От і буде боротьба попереду.
Дід Панас до Корінний лучанин Показати IP 18 Жовтня 2014 15:08
А до Януковича і Ко всі були справедливі? Янукович і Ко щось і для народу робили, серед них були професіонали, Азаров наприклад був хорошим економістом,
Дід Панас до Дід Панас Показати IP 18 Жовтня 2014 15:09
Ці що прийдуть красти не будуть?
Анонім до Дід Панас Показати IP 18 Жовтня 2014 18:54
цей азіров був економістом???він два слова докупи зв"язати не вмів.
Дід Панас до Анонім Показати IP 20 Жовтня 2014 11:03
на російській він розмовляє краще ніж ви
Оййойойой до дід пил Показати IP 18 Жовтня 2014 16:23
То й нема чого скігліти,бери лопату в руки і вперед! Цілий день тут свої вис*ри строчиш
Анонім до Оййойойой до дід пил Показати IP 18 Жовтня 2014 18:50
100% це видно нереалізований поет.
Дід Панас до Оййойойой до дід пил Показати IP 20 Жовтня 2014 11:04
з лопатою будете ви, бо іншого не вмієте