USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Скільки витратять на розбудову санаторію «Лісова пісня»

9 Лютого 2016 16:53
Кошти для будівництва басейну в обласному санаторії «Лісова пісня» радять шукати, залучивши інвесторів.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області 9 лютого.

На будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт приміщень, придбання основних засобів для Волинського обласного санаторію «Лісова пісня» просили передбачити 27,401 мільйона гривень на 5 років (8,426 мільйона – на 2016 рік).

Помічник керівника закладу з юридичних питань Богдан Рущинський звернув увагу членів комісії на те, що найнагальнішим питанням є переобладнання котла котельні, який працюватиме на щепі. Зараз котельня працює на торфокрихті. З його слів, вартість тонни торфокрихти становить приблизно 600 гривень, а вартість щепи – 250.

На це голова комісії Микола Буліга зауважив, що трофокрихта коштує не 600, а максимум 250 гривень з доставкою навіть в найвіддаленіші куточки області.

Також звернули увагу на заміну тепломереж, заміну рубероїдних дахів тощо. Найголовніше прохання стосувалося виділення коштів на добудову басейну на 25 метрів – вартість робіт навіть за приблизними розрахунками перевищуватиме 20 мільйонів гривень. Член комісії Валентина Касарда зауважила, що для будівництва басейну варто залучати інвесторів. Її думку підтримав депутат Святослав Кравчук, зазначивши, що без басейну санаторій вважається неповноцінним.

З його слів, потрібно не вагатися продавати частину акцій санаторіїв приватним інвесторам, адже це дозволить поліпшити стан таких закладів. Водночас Богдан Рущинський не зміг відповісти на питання, які прибутки отримав санаторій протягом минулого року.

Депутати пропонували передбачити для санаторію, оскільки остаточна сума наразі невідома. Так, пропонували поставити в рівні умови санаторії «Пролісок» та «Лісова пісня», кожному з них виділивши по 2 мільйони гривень. Після обговорення вирішили передбачити 2 та 2,5 мільйона для зазначених санаторіїв.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
лучани Показати IP 9 Лютого 2016 17:08
Державний санаторій- це 100% відмив народних грошей. Чинуші живляться такими підприємствами. Скільки бабла туда не вкопали- завжди буде мало.
гр до лучани Показати IP 9 Лютого 2016 19:49
А хтось взагалі цікавився що це за аферист Богдан Рущинський, Солідні депутати, а слухають афериста і шахрпая, причина відкат. Ганьба , поміняйте мененжерів, перестануть красти і санаторій буде прибутковим, сам заробить на басейн.
До лучани до гр Показати IP 9 Лютого 2016 21:51
А, що закрилась лавочка, яка була відкрита, молодець Рущинський і не дивись на цих хапуг, ти впевнений в собі і бажаю так тримати лінію тому, що "санаторію "розбігаються з відкритими кримінальними справами.
справедливий до гр Показати IP 9 Лютого 2016 22:27
Такі як Захарченко та Ітані, Пугач з його дружиною, як відповідали якраз ділянку роботи, що хочуть звинуватити Карпука, смішно - вищий пілотаж і як приклад аферистів ххі століття, Розігнали цих горе -працівників і правильно.
Петро Показати IP 9 Лютого 2016 18:36
За 27 лимонів .напевно .можна побудувати новий санаторій )...з басейном)))
лучанка до Петро Показати IP 9 Лютого 2016 20:24
Карпуку скільки не дай -все вкраде Даремна трата грошей А ще прохіндєй Рущинський йому в цьому допоможе Боже яка грязюка!!!
до Петра до Петро Показати IP 9 Лютого 2016 21:42
Я розумію так ситуацію просиш багато а отримуєш мало. Закономірність. Але ситуація дійсно склалась так, що в "Пролісо" давали постійно суми, а в "Лісову пісню" чомусь? нуль виділяли, чому???
38 до до Петра Показати IP 11 Березня 2016 00:02
Бо Карпук вкраде!
мельниківець Показати IP 9 Лютого 2016 20:02
Треба терміново перевірити по якій ціні Рущинський купує для санаторію торфокрихту?Нехай Карпук подякує Рущинському що не по 1000грн .
до мельніківець (до до мельниківець Показати IP 9 Лютого 2016 21:36
Ти, друже Пугач вже в вихідних, як би ти несподівавсь і тебе не накручував прохіндєй "зайчик" ви ніколи вже не вернетесь до деребану самого санаторію! Пугач, Пугач скільки ти крові випив людям, а сам злодюга із злодюг!
гаівка Показати IP 9 Лютого 2016 20:19
ЖАХ Рущинський прибув від санаторію.А що більше не було кому.Пропав санаторій і добавити нема що.Хочеться плакати.
До гаївки до гаівка Показати IP 9 Лютого 2016 21:44
Ніхто Вам красти більше не дасть!!!!!!!!
38 до До гаївки Показати IP 11 Березня 2016 00:04
І Вам також!
до касарди Показати IP 9 Лютого 2016 20:44
Мені цікаво скільки коштів схавав санаторій "Пролісок" на дану тему за три роки шановна та віддано відкатів. Пора Вам на заслужений відпочинок!
патріот шацька Показати IP 9 Лютого 2016 22:39
Чому так боїтеся Рущинського Богдана? Закінчилось Вам спокійне життя нащадки Пугача! Не дає Вам красти і не допускає клан Пугача?Він дійсно боєць! Тільки вмієте критикувати із-за кущів, а він в Луцьку відстоює Ваші інтереси , відстоює на комісіях кошти для санаторію , щоби Ви мали роботу! А хто підтримує його? А Вам напевно потрібно назад Пугача і він Вам показав би як працювати!
38 до патріот шацька Показати IP 11 Березня 2016 00:11
(патріот шацька) - це і є Рущинський!! Тіільки він може так себе хвалити. Більше нікому! Аж смішно!!!
До касарди Показати IP 9 Лютого 2016 23:37
За те в Проліску все з толком і вам звистники до цієї баби дуже далеко, ви їй в підметки не годитесь...... Так тримати Валентино Іванівно!!!!!!
Чемний Показати IP 10 Лютого 2016 01:01
Грамотії повинні знати, що "щепа" це з рашки, а по українськи "тріска"