USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Скорочення у структурі Волинської ОДА: без роботи вже понад 200 людей

23 Липня 2015 08:15
На Волині триває процес реорганізації виконавчої влади. В структурі облдержадміністрації розпочали масове скорочення працівників. Уже звільнили понад дві сотні людей, і це – не межа.

Про це йшлося під час підсумкової конференції голови облдержадміністрації Володимира Гунчика вчора, 22-го липня, в будівлі облради.

Губернатор повідомив, що процес реформування продовжується, і, за станом на сьогодні, скоротили вже 270 чоловік. Зі слів Гунчика, процес реорганізації та скорочення триває.

Очільник області пояснив, що таких заходів вживають задля виконання рішень Уряду та доручення Президента України.

Попри те, що механізм звільнень запустили й іде грандіозне скорочення у структурі Волинської ОДА, Гунчик закликав тих, хто дає йому поради – приходити на роботу, мовляв, вакансії знайде.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що Волинь чекає ще одне масове скорочення держслужбовців. Йшлося про реорганізацію держслужб, яка призведе до скорочення 17-х установ, частину з яких ліквідують, а інші - реорганізують.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
ОДА Показати IP 23 Липня 2015 08:21
Виженіть чи скоротіть службу інформації і викиньте її разом з головачук на смітник. Служба стала антиінформацією. Головачук і гунчик в цьому плані підходять одне одному ідеально: два порвані кирзові чоботи.
РДА до ОДА Показати IP 23 Липня 2015 10:17
Мабуть заздрість з'їла всю сіру річовину!:)
Анонім Показати IP 23 Липня 2015 08:24
Кого скоротили? Надіюсь, ПЕНСІОНЕРІВ 70-річних? Якби робота була ТЯЖКА, то вони давно б самі пішли на пенсію, а так... робота НЄ пыльная, то чому б не сидіти?
до анаміма не пенсіо до Анонім Показати IP 23 Липня 2015 08:59
а що робить гунчик людина похилого віку а адміністрації з головою забитою сміттям
віра до до анаміма не пенсіо Показати IP 23 Липня 2015 10:19
Це питання гаранту задайте!
Службовці Показати IP 23 Липня 2015 08:46
Хай би той розумун себе скоротив. Найгірший голова ОДА по усіх питаннях за всю історію незалежної України.
Анонім до Службовці Показати IP 23 Липня 2015 10:45
про "слинявого" забув,він і зараз до влади пнеться,будинки вже утеплив
777 Показати IP 23 Липня 2015 08:59
а куди тепер людям? на біржу, яка їм все одно платитиме цілий рік виплати? а через рік в ОДА наберуть ве не 200, а 400 чоловік... то що доброго в тому скороченні, так ще й враховуючи те, що в першу чергу скоротили молодих працівників, які останніми прийшли у структуру працювати? Нормально?
Анонім Показати IP 23 Липня 2015 09:27
Як вам не соромно! Губернатор поганий, а хто вам добрий -покійний Клімчук поганий , Пустовід поганий Романюк поганий і вже Гунчик поганий. Хто вам потрібен? Гузь, Данильчук, Пирожик? Та не плюйте в свій колодязь.це ж наші керівники чого ви їх хаєте7 А Гунчик толковий, грамотний керівник і багато чого робить, старається і не чіпайте його успокойтеся. Волиняни.
Анонім Показати IP 23 Липня 2015 09:39
Там є такі пенсіонери 70-річні, що їх танком не виженеш..., а молоді немає де працювати...
відділ кадрів до Анонім Показати IP 23 Липня 2015 10:20
А молодь аж рветься на 1500 грн.? Не смішіть! Молодь ніколи в ОДА не піде, розумна молодь!!!
шеф Показати IP 23 Липня 2015 09:42
До поацівників ОДА .Шановні час настав проревізувати доцільність такоі кількості чиновників.Гляньте на свою роботу -створення державноі системи упровління в області .Ну погано це робиться.І не шукайте причин в комусь.Реформатори з Вас не вийдуть бо не вчили Вас проти течіі плавати.Мусите поступово змінити роботу.Без обід. А губернатор такий є який є.Ви ні разу не спробували його жорстко поправити.УДАЧІ ВАМ.......
шефУ до шеф Показати IP 23 Липня 2015 10:22
Ну так питання до кулявлоба, звідти всі церкуляри, розпорядження, акти... чого до ОДА доє...прикопались?! Вивчить вертикаль влади, а потім притензії виставляйте!
З повагою Показати IP 23 Липня 2015 09:54
до всіх пенсіонерів. Але люди пенсійного віку повинні за власним бажанням написати заяви на звільнення по усіх бюджетних установах ВОЛИНІ... Молодь безробітна працездатного віку !!! Дайте молоді заробити на кусок хліба, шановні пенсіонери . Пенсіонери, допомагайте внукам на присадибних ділянках і на кухні смачненьке щось готуйте !!! Чи працюючі пенсіонери бюджетних установ до останнього дня життя мають в них працювати - померти хочуть на робочих місцях ?! ( а всі плачуть про підвищення віку виходу на пенсію)
ЛУЧАНИН до З повагою Показати IP 23 Липня 2015 12:21
що це таке ви пишете?Згідно законодавства зараз ніхто одночасно дві виплати неотримує!якщо пенсіонер працює він отримує лише зарплату!-пенсію -неотримує.якщо непрацює тоді отримує пенсію!тоді чому пенсіонери працюють в ОДА?а томущо в пенсія 1000грн а зарплата в 2 чи в 3 ради більша?ото му то і працюють!що краще 1000грн чи 2 обо 3 тисячі?
cпостережливий Показати IP 23 Липня 2015 10:03
сокращаем аппарат -удлиняем змеевик.все ето туфта-пора откривать третий конверт.
він Показати IP 23 Липня 2015 12:04
всім писакам до відома - пенсіонерів там давно немає.Бажаючим працювати - на сьогодні є вакансіі 7 чи 8 начальників управлінь і щось не особо хто рветься, дерзайте . Зарплата 2,5 - 3 тис грв.
Гунчик Показати IP 23 Липня 2015 12:39
І не тільки в адміністраціях ! В школах, лікарнях, районних радах, бібліотеках, музеях, ВУЗ і т.д. ( в усіх державних організаціях) - пенсіонери працюючі пишуть заяви за власним бажанням... Молодим непрацюючим в працездатному віці дорогу і зарплату !!! Бажаю щастя і пенсіонерам і молоді!
Поміркуйте пенсіонер Показати IP 23 Липня 2015 13:58
А молодим ні тисячі ?! А молодь за що має жити ?! Законодавство законодавством, а молодь де має заробити ту нещасну тисячу ?! ( чи може підвищити вік виходу на пенсію для декого з бажаючих?!)
МОЛОДИМ ДОРОГУ Показати IP 23 Липня 2015 15:29
Працюючі пенсіонери, будь-ласка, йдіть на заслужений відпочинок !
Андрей Показати IP 24 Липня 2015 00:13
До чого ми котимся! От якби ше тих депутатів на чоловік 200скоротили ото прогрес би був, а то херньой маеця той порошенко. Якто кажуть 'срав пирдів з гори литів' шонебудь робить аби навред!