USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.50 39.90
  • PLN 9.65 9.85

Скрутили в ресторані й забрали телефон: ФСБ показала відео затримання українського консула

17 Квітня 2021 20:26
Федеральна служба безпеки Росії опублікувала відео затримання українського консула в Санкт-Петербурзі Олександра Сосонюка. Його затримали 16 квітня в одному із ресторанів.

За інформацією росіян, українця затримали під час зустрічі з громадянином Росії. Консул нібито отримував інформацію закритого характеру, пише 24 канал.

«На відео помітно, як у ресторан до столика, за яким сидить український консул, ввірвалися співробітники ФСБ. Далі вони затримали дипломата, прихопивши і його телефон.

Ви затримані за вчинення протиправних дій», – заявили представники ФСБ.

Наступний кадр – Сосонюк вже у приміщенні російських правоохоронців. Там про його нібито «злочини» розповіли свідки.

«Він приїжджав на ярмарок, де я працюю продавцем телефонів і планшетів. Шукав бази даних про громадян Росії. Його цікавили прописки, реєстраційні номери машин, бази ФСБ і кримінальних справ», – сказав один із них.

Усе це, за даними Росії, начебто відбувалося в період з 17 по 19 березня.
Співробітники російської ФСБ затримали у Санкт-Петербурзі українського консула Олександра Сосонюка, звинувативши його в отриманні «інформації закритого характеру під час зустрічі з громадянином Росії». У ФСБ зазначили, що «до іноземного дипломата застосують заходи відповідно до норм міжнародного права».

У МЗС України назвали такі дії Росії «чистою провокацією» та порушенням Віденської конвенції. Дипломат не має жодного стосунку до дій, в яких його звинувачують.

Після цього Росія заявила, що висилає консула – він повинен покинути країну до 22 квітня. Крім того, російське МЗС викликало тимчасового повіреного України. У відповідь Київ повідомив про рішення вислати старшого дипломата Росії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Мазе па Показати IP 17 Квітня 2021 20:42
Хіба його не навчили бойового гопака, гіпнозу характерників чи мольфарського передбачення?
дідо до Мазе па Показати IP 17 Квітня 2021 21:09
або чемодан носити, як великий шпіон карлик путлєр.
Андрій Показати IP 17 Квітня 2021 21:01
для багатьох думаю виклече здивування, що в час "війни" в державі агросора працює консульство.... цікаво де знаходилось консульство СССР в Германії чи навпаки де знаходиться консульство Ізраілю в ірані???
Правдоруб Показати IP 17 Квітня 2021 21:18
Якщо взяли - значить не шпигун....
Москаль до Правдоруб Показати IP 18 Квітня 2021 05:36
Він розвідник
123 Показати IP 17 Квітня 2021 21:55
Нічого йому не буде. А от карнавальний на зоні в Мордорі без калію вмирає - очі як в побитого Сірка, по яким особистий окуліст діагностувала настання інфаркту через 3 доби, 4 години і 5 секунд.
Анонім Показати IP 17 Квітня 2021 22:01
но перед тем как отвечать, передайте Кулебе эту новость, уверен, он не знает: в России проживает 3 миллиона трудовых мигрантов из Украины да, ему до одного места на украинцев, які точно не патріоти, тому що поїхали заробляти криваві рублі в Московію, но предупредить должен
123 до Анонім Показати IP 18 Квітня 2021 06:05
Сам передавай, дурачок. Или ты думаешь тут кто-то знает Кулебу, или кому-то не все равно на глупых людей, которые по скудоумию поехали не в Европу, а в Рашку?!
Всезнайко Показати IP 17 Квітня 2021 23:09
Та що там було крутити?
Я Показати IP 18 Квітня 2021 04:51
найшов де зустрітись з агентом... шпійон 80 ловела...
5днів Показати IP 18 Квітня 2021 09:02
Консули користуються дипломатичним імунітетом, тому збере речі і поїде додому. А трудові мігранти мають право заробляти там, де хочуть, раз держава не забезпечує їх роботою з гідною зарплатою. Патріотизм не вимірюється криками про слава Україні і вишиванками, патріотизм, то коли люди працюють для добробуту своєї країни. У нас є такі?! Крадуть і крадуть на всіх рівнях, зводять до ще більшого зубожіння найбіднішу країну Євопи, але крадуть з ссловами слава Україні, от і весь патріотизм.
101 до 5днів Показати IP 18 Квітня 2021 10:40
По вашій версії паріотизм вимірюється у тому щоб поїхати працювати в державу яка окупувала частину вашої країни? Як казав добкін "у вас текст по дибильному написан" !
5 днів до 101 Показати IP 18 Квітня 2021 17:05
Можна ще в сша поїхати на роботу, вона взагалі зробила Україну своєю колонією не штатом, а колонією. Тут в чому патріотизм?
999 Показати IP 18 Квітня 2021 11:14
Піймали українського "горе-розвідника" в момент отримання інформації, як школярика, що "втіхаря" списує контрольну роботу у свого товариша по парті. І цей "дипломат" у лапках, буде ще на весь світ розказувати, що він зайшов просто випадково у ресторан випити кави, просто йшов та випадково зайшов, що він особа недоторкана і ну дуже наближена до МЗС та СБ України.
До 123 Показати IP 18 Квітня 2021 12:03
В Европе тебе скажут "курва - быдло" , а в Рашке "наивный хахол" и платят больше поляков. Вот и выбирай.