USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Смертельна ДТП у Луцьку: за кермом був працівник СБУ Волині

29 Квітня 2019 12:44
За кермом автівки, яка збила чоловіка у Луцьку, перебував працівник Служби безпеки України у Волинській області. На місце виїхали слідчі ДБР.

Про це з власних джерел у правоохоронних органах стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини. Згідно з попередньою інформацією, керманич був п’яним.

Очевидці повідомили, що чоловік, який загинув під колесами авто – теж перебував у стані алкогольного сп’яніння. Він йшов проїжджою частиною дороги, що заборонено правилами дорожнього руху.

Деталі смертельної аварії з’ясовуються.

Нагадаємо, смертельна аварія трапилася у Луцьку сьогодні, 29 квітня, поблизу гнідавського мосту. Загинув молодий чоловік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
хохо Показати IP 29 Квітня 2019 13:16
коментар було видалено
666 Показати IP 29 Квітня 2019 14:05
коментар було видалено
Алекс 666 Показати IP 29 Квітня 2019 14:09
Коли буде відповідальність ( наприклад смертна кара)то він і врот невізьме алкоголю перед тим як сісти за кермо,...
Шкода Показати IP 29 Квітня 2019 14:09
Що одне дурне що друге.Тільке одне загинуло
бритва оккама Показати IP 29 Квітня 2019 16:25
це СБУ так оперативно коментарі видаляє?
Піде на підвищення!! Показати IP 29 Квітня 2019 17:20
Це ж якраз їх профіль - вбивати людей в тилу!!!! Чому воно їхало не по Донецьку чи Луганську? Чому все це .... тут? Дайте фото прізвище звання посаду!!! Повідомте хто!!! Народ має знати ГЕРОЇВ!!!
Пан-Контракт Показати IP 30 Квітня 2019 09:55
Ти бачиш яке воно, на Таксі їхати не буде, буде збивати Людей на Смерть, Кончене, ну і шла людина випивша, свято як ніяк та і вихідний, а Мудак взяв і вбив!
Укроп Показати IP 30 Квітня 2019 12:22
А машинка по ходу лівачок плюс до того.
Юрист Показати IP 1 Травня 2019 10:22
В даній ситуації, те що водій перебував в стані алкогольного сп'яніння не є в причинному зв'язку з виниклим ДТП. Пішохід є виноватим, оскільки переходив дорогу не на пішохідному переході.
676 до Юрист Показати IP 1 Травня 2019 11:40
А те що водій був у стані алкогольного сп'яніння і їхав невідомо на якій швидкості, вас не турбує, Пане Юрист?! Водій міг зупинити машину ,як тільки побачив постраждалого, якби був в адекваті і не "летів" невідомо на якій швидкості!
До 676 до 676 Показати IP 1 Травня 2019 21:56
Про те що водій перебував в стані алкогольного сп'яніння ніхто не оспорює. Доказів з якою швидкістю він їхав у вас немає і не розпускайте плітки. А про те що пішохід в стані алкогольного сп'яніння по дорозі вештається це нормально.