USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Сьогодні у Луцьку вшанують жертв терактів у Парижі

15 Листопада 2015 11:42
Усіх небайдужих людей до подій, які трапилися у Парижі вночі 13 листопада, запрошують сьогодні вшанувати пам’ять загиблих.

Про це повідомляють організатори заходу.

Так, сьогодні, 15 листопада, усіх охочих запрошують на вечір пам'яті, присвячений всім загиблим, під час теракту в Парижі.Акція вшанування відбудеться о 17:00 на Театральній площі у Луцьку.

Нагадаємо, ввечері 13 листопада Париж сколихнула серія кривавих терактів, внаслідок яких загинуло понад півтори сотні осіб та чимало людей зазнали поранень. Адже одразу в кількох місцях французької столиці пролунало кілька вибухів.

Першою надійшла інформація про стрілянину в ресторані, де невідомі відкрили вогонь по відвідувачах з автоматів Калашникова.

Згодом користувачі соцмереж почали публікувати фото та відео після вибуху під час футбольного матчу біля стадіону Stade de France, де саме відбувався товариський матч між збірними Франції та Німеччини. На матчі був присутній президент Франції Франсуа Олланд. Його разом з усіма іншими вболівальниками евакуювали.

Ще одним місцем теракту став концертний зал Bataclan, де саме відбувався концерт. За попередньою інформацією, терористи, які захопили заручників у залі, вбили понад 100 осіб.

Згідно з попередньою інформацією, внаслідок серії кривавих терактів у Парижі, загинуло більше 150 осіб, понад 200 людей зазнали поранень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
IGOR Показати IP 15 Листопада 2015 12:25
Я звичайно співчуваю, але навіщо ця показуха ? Ми хочемо показати які ми добрі і як співчуваємо ? кому це потрібно ? лише для власного я що ми такі правильні ? в той же час готові зїсти один одного..
А до IGOR Показати IP 15 Листопада 2015 16:34
А папіаріцця?
умберто Показати IP 15 Листопада 2015 12:27
маразм крепчал
Oleksa Показати IP 15 Листопада 2015 12:54
IGOR......цим ми показуємо що співчуваємо,.....ми віддаємо частину свого власного часу(який ми могли б використати по різному)щоб вийти на Театральну площу і показати що ми ще можемо співчувати і чимось жертвувати(а не "тупо" "втикати" фільм в неділю в вечері)......ми Люди))
IGOR до Oleksa Показати IP 15 Листопада 2015 14:00
Ага йдемо на пів годинки покладемо свічку, а тоді в бар або на діско або сто грам бахнемо і забудемо...
Oleksa до IGOR Показати IP 15 Листопада 2015 17:03
Ну я не ідеал((( але так як ви кажете не роблю. В світі кожен день відбуваються трагедії(вбивства, жахливі аварії, авіакатастрофи і т.д.) але це не значить що ми маєм все життя в траурі сидіти........
Оланд Показати IP 15 Листопада 2015 12:56
Ви своі жертви повинні оплакувати щодня, жертви громадянської війни ...
Володимир Показати IP 15 Листопада 2015 14:12
До речі, зверніть увагу - президент Франції не став домовлятися з терористами, проводити АТО, виборів на захоплених територіях та не обіцяв їм змін у їхню Конституцію, а відразу закрив кордони, взяли і усіх терористів холоднокровно розстріляли, тих, хто не встиг себе підірвати. Без суду, слідства та думок про те а що на це скажуть інші. А у нас уже півтора року не можуть навіть кордон закрити..
До Володимира до Володимир Показати IP 15 Листопада 2015 16:08
А може беріть ще раніше...Може потрібно було деяких на Майдані ще розстріляти? Якщо мислити Вашими категоріями... Тих, хто скакав на беркутівців, калічив їх. Будете мені розказувати, що це були біли і пухнасті протестанти, а не доморощені терористи? А у Франції це тільки початок. І про це не я кажу, а пишуть європейські ЗМІ. І не тільки французькі...
Анонім до До Володимира Показати IP 15 Листопада 2015 18:45
А може треба було всіх беркутівців пересадити.А так вони перейшли на сторону ДНР.А бо ж хоча б в розхід пустити.
Анонім Показати IP 15 Листопада 2015 15:08
Маразм крепчал.А те що наших солдат 5 загинуло так всім пофіг.Неробіть показухи із за того що це модно.
андррій Показати IP 15 Листопада 2015 15:17
Грантоїди відпрацьовують гроші Цікаво хоч один француз приніс до нашого посольствва хоч одну квіточку.Мені соромно за вас.Холопи .
Лучанка Показати IP 15 Листопада 2015 15:26
А 214 жертв катастрофи російського літака? Співчувати було непотрібно? А там і українці були! Показуха! Знов : "Я -Шарлі!"... Я б нічого не писала, якби співчували дійсно... А то показуха : "Ось які ми добрі люди!" А добрі ми дуже вибірково... Чомусь...
ще не зовсім свідоми Показати IP 15 Листопада 2015 16:15
Звичайно. Париж і Луцьк століттями дуже пов'язані між собою. Літаки між містами курсують шість разів на добу, а половина лучан мають родичів в Сен-Жермені!
Анонім Показати IP 15 Листопада 2015 18:10
Жертвам серед мирного населення в АТО-Донбасс співчуваємо? Тим хто зараз гине під обстрілами співчуваємо? Не памьятаю таких акцій.
Правда Показати IP 15 Листопада 2015 19:57
Сьогодні молодь дуже сильно співчувала у Порт Сіті! Музика, танці, співи і бухло...