USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Соромлюсь запитати»: що думають водії про стан доріг у Луцьку

12 Жовтня 2016 14:01
Дороги з вибоїнами та навіть вирвами – усе це робить рух автошляхами небезпечним та подекуди схожим на американські гірки.

З якими перешкодами доводиться кожного дня стикатися лучанам, журналісти проекту «Соромлюся запитати» розпитали у водіїв, чий транспорт щоденно потерпає від подекуди аварійних шляхів, а саме – у маршрутників.

Варто зауважити, чи не найбільше кермувальників одним із найбільш проблемних шляхів у Луцьку називають відрізок дороги на вулиці Богдана Хмельницького. 3 бали з 5 – саме у стільки оцінили лучани дорогу, яка вимощена старим камінням. Проте наголошують, що така історична вулиця в місті має бути, щоправда, у належному стані.

Варто нагадати, нещодавно на вулиці Богдана Хмельницького "латали" ями, де повилазило вимощене каміння, хоча істотно ситуацію зі станом дороги це не змінило.

Що, власне, думають луцькі водії про дороги міста, на що нарікають та чи бачать вирішення цієї проблеми - дивіться у сюжеті:


Також, якщо вам відомі ділянки доріг з ямами та вибоїнами - повідомляйте в редакцію Інформаційного агентства Волинські Новини. Разом спробуємо повпливати на вирішення цієї невтішної ситуації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
лучани Показати IP 12 Жовтня 2016 14:03
Скільки платять за дороги, такі дороги мають.
Олександр. до лучани Показати IP 12 Жовтня 2016 14:27
В кожній літрі пального, котре ми купуємо на АЗС, частка на дороги.
лучани до Олександр. Показати IP 12 Жовтня 2016 15:02
На дороги потрібно сотні мільярдів, а з палива за два роки прийшли тільки сльози.
водій до лучани Показати IP 12 Жовтня 2016 16:39
якраз збір на дороги з палива складає 20-22 мільярди грн в рік,почитай статистику,от тільки вони ідуть в загальний бюджет а не на ремонт доріг.
лучани до водій Показати IP 12 Жовтня 2016 17:08
лярди баксів.... і пенсіонерів з пільговиками кормити треба. Тільки на Волині близько 500 тисяч всяких пільговиків
Влодек до Олександр. Показати IP 12 Жовтня 2016 18:42
Правильно писати "в КОЖНОМУ літрі"
василь Показати IP 12 Жовтня 2016 14:18
А нічого що відволікають шофера та створюють небезпеку для пасажирів та перехожих.
Хенді до Василь до василь Показати IP 12 Жовтня 2016 16:08
Підтримую. Інтервью потрібно було брати не під час руху маршрутки з людьми , а на кінцевій зупинці.
Олександр Показати IP 12 Жовтня 2016 14:25
Дороги жахливі. Раніше хоч у Рівному гірші були та у Львівській області, а тепер на Волині.
Ха-ха до Олександр Показати IP 12 Жовтня 2016 16:29
А ви були у Рівному? Бачили їхні дороги ???
123 до Олександр Показати IP 12 Жовтня 2016 16:42
На Волині найкращі дороги порівняно з рівнем та Львовом. Двори всі зроблені, по місту крім рованців немає до чого докулупатичь!!! Не знаєш не пиши!
123 до Олександр Показати IP 12 Жовтня 2016 16:57
На Волині найкращі дороги порівняно з рівнем та Львовом. Двори всі зроблені, по місту крім рованців немає до чого докулупатичь!!! Не знаєш не пиши!
До автолюбителів Показати IP 12 Жовтня 2016 15:26
За дорогу з Вишкова в Жидичин в Мирки запитайте, на холєру він там гроші відмиває на велодоріжках серед поля
Сайрес Сміт Показати IP 12 Жовтня 2016 15:39
стосовно, а не на рахунок)
Сергій Волинський Показати IP 12 Жовтня 2016 15:53
Сюжет так собі, на 2 з мінусом. І ще, будьте ласкаві, скажіть, на звуковий ряд сюжету, крім пісні Круга, про дівчат легкої поведінки нічого не знайшлося???
Водій Показати IP 12 Жовтня 2016 16:38
Херсонська, Віницька, Одеська області, дорожне покриття між районами відсутні, інколи машина ховалася в ямах, відрізок 40 км долав 5,5 год. Так що в нас тут ще автобан)))
Блок Показати IP 12 Жовтня 2016 17:08
Хто має заправочні блоки ,а їх немало,купують паливо на нафтобазах за нал,т о на дороги дістається 0 ,а так робить багато фірм.Якби всі платили податки ,то і дороги і не тільки були б як за кордоном.
Авто Показати IP 12 Жовтня 2016 17:12
Якби ще позалатували до зими поодинокі вибоїни,яких немало по всіх вулицях!
Лучанка Показати IP 12 Жовтня 2016 18:24
Уявіть,якщо за 200 метрів Л.Украінки вони тіпа потратили 8 млн.,то скільки ж буде коштувати Б.Хмельницького???Зато буде можливість вкрасти!
ххх Показати IP 12 Жовтня 2016 19:00
На кравчука 22 понад домом самим дорога страх! І ніхто нічого не робить
Водій Показати IP 12 Жовтня 2016 22:13
З дорожним покриттям в Луцьку більш менш непогано,ще б кришки люків не крали.