USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцьк прощатиметься з Ігорем Єремеєвим

13 Серпня 2015 12:12
Його бачили на барикадах Майдану з коктейлем Молотова. Він їздив на фронт і допомагав армії, він дозволяв собі бути простим українцем, а це сьогодні – велика рідкість.

Серце Ігоря Єремеєва перестало битися 12 серпня в одній із європейських клінік. Друзі, колеги, опоненти, пересічні люди, які знали його чи ніколи не були з ним знайомими - усі вони пригадують бізнесмена, політика, благодійника, Людину.

«Ми були непримиренними опонентами. Для мене були неприйнятні його методи ведення бізнесу і політичної боротьби. Але я пам'ятаю одне - як Ігор дзвонив мені і кричав у трубку: «Боря, даю будь-які гроші, щоб ви витягли з полону наших волинських пацанів». А у відповідь я сумно відповідав: "Ми не викуповуємо полонених. Сьогодні багато хто забув, як ми з Рубаном витягли сотні людей з полону. У тому числі і з Волині. І в цій «роботі» була і частина душі Ігоря Єремеєва», - написав про Ігоря Єремеєва на своїй сторінці в мережі Борис Філатов.

Мы были непримиримыми оппонентами.Для меня были неприемлемы его методы ведения бизнеса и политической борьбы.Но я по...

Posted by Borys Filatov on 12 серпня 2015 р.


«Ми ніколи не дружили і рідко спілкувалися особисто. Нас не пов'язує ні політика, ні фінанси, ні спільні інтереси. Декілька раз потрапляли в загальні компанії і розмовляли ні про що. Про гонки. Я - на машинках. Ігор - на одній кінській силі. Не хочу обговорювати жодні обставини життя Єремеєва.

Він робив те, що вважав за потрібне і що було потрібне його бізнесу. Так роблять всі бізнесмени. Не всі потім частину віддають на благодійність. Нехай малу, але частина. Але віддають. Хоча б так, за мірками нашої країни поки що», - Олексій Мочанов.

На WOGе спустили флаги. Игорь Еремеев не выжил. Не выкарабкался.Так и не вышел из комы. Хоронить будут дома.Соболезно...

Posted by Alex Mochanov on 12 серпня 2015 р.


«Деякі олігархи залишалися громадянами...», - Микола Княжицький

Деякі олігархи залишалися громадянами. Я бачив Ігоря Єремеєва на барикадах Майдану з коктейлем молотова. Він їздив на фр...

Posted by Микола Княжицький on 12 серпня 2015 р.


«Сьогодні від нас пішла велика людина», - Наталія Соколова.

Сьогодні ЗМІ повідомили, що помер Ігор Єремєєв..Народний депутат України, меценат, бізнесмен...Батько, син, чоловік , ...

Posted by Наталія Соколова on 12 серпня 2015 р.


«Про людське. Чомусь найперше пригадується робоча поїздка із Єремеєвим у його виборчий округ і обід у якомусь жахливенькому кафе в одному із волинських райцентрів. Миронович сидів біля мене і розповідав про йогу щоранку і те, чому відмовився від мучного. На перше був простий червоний борщ і мухи, які літали над столом й сідали на тарілки. Він їв разом з усіма, не гидував й не подавав виду, що сервіс кульгає...», - Ірина Качан.

Про людське. Чомусь найперше пригадується робоча поїздка із Єремеєвим у його виборчий округ і обід у якомусь жахливенько...

Posted by Iryna Kachan on 12 серпня 2015 р.


Нагадаємо, нардеп Ігор Єремеєв отримав травму під час їзди верхи. Вдень 26 липня він перебував у реанімаційному відділені Луцької міської клінічної лікарні, потім його планували перевезти до Києва. 28 липня політика доставили на лікування за кордон, в одну з європейських клінік.

12 серпня Ігор Єремеєв помер. Як інформує видання Lifeinvest.com.ua, смерть наступила саме в ту мить, коли швейцарські лікарі вирішили виводити його зі стану коми. З ранку з'явилася інформація, що його стан поліпшується. Однак згодом його стан несподівано погіршився. Це при тому, що клініка, яка прийняла Єремєєва, володіє найсучаснішими методами лікування подібних травм. Як стало відомо, перед смертю у Єремеєва стабілізувався тиск, і всі інші показники покращилися.

У суботу, 15 серпня, в обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка (Театральний майдан Луцька) відбудеться прощання з Ігорем Єремеєвим.

Точний час прощання Інформаційне агентство Волинські Новини повідомить згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 95
Ната Показати IP 13 Серпня 2015 12:15
Якщо його поховають у відкритій труні то тоді можна буде повірити що він дійсно помер. якщо ні то буде так само як з Януковичем-молодшим!!!!
Тетяна до Ната Показати IP 13 Серпня 2015 12:44
Ви взагалі адекватна? Що Ви верзете? Таким жартують чи спекулюють? Та побійтесь Бога, ЛЮДИНИ не стало.
до Ната до Ната Показати IP 13 Серпня 2015 12:45
Ви нелюди і тут свої коменти залишаєте? Нічого святого у вас немає!!! Що ви взагалі зробили корисного для Волині, України???
Соня до до Ната Показати IP 13 Серпня 2015 16:38
Соратники рано похоронили- Єремеєв живий і на лікуванні в Цюріху – Кошкіна Соня Кошкіна внесла десонанс в дружний хор повідомлень про смерть керівника депутатської групи “Воля народу” Ігоря Єремеєва
валерий. до до Ната Показати IP 13 Серпня 2015 18:05
Маю радикально протилежни.погляди.Але знаю,не суди.судимий.не будеш.Земля пухом...
НатІ до Ната Показати IP 13 Серпня 2015 12:48
Якщо привселюдне прощання то відразу зрозуміло, що буде відкрито! Хоч би думали що пишите!!!
Наті до Ната Показати IP 13 Серпня 2015 12:51
Такі, як ви вважають, що погано живемо через багатих людей, таких як Ігор Єремеєв, але істина в тому, що в нас все так фігово, через таких як ви, Нато. Зрозумійте, що найбільша цінність – це людське життя. Єремеєв ще молодий, уявіть що відчувають його рідні, друзі, ті люди, яким він допоміг своєю благодійною діяльністю? Цей чоловік врятував не одне життя, тому його шлях був не даремним.
Софія до Ната Показати IP 13 Серпня 2015 13:19
Що за коментар? Будьте людьми на цій грішній землі! Шкода. Царство йому небесне!
Всезнайко до Ната Показати IP 13 Серпня 2015 14:18
коментар було видалено
Лучанка до Ната Показати IP 13 Серпня 2015 15:11
Ну і дура ж ти - як тут видно ! Від кого йому було ховатися?! Від таких долбанутих, як ти? Само варте пучку бзда в базарний день і ще пащеку розкриває на інших! Іди, посмітюхо!
Ірина до Ната Показати IP 13 Серпня 2015 15:35
коментар було видалено
щирий полішук до Ната Показати IP 13 Серпня 2015 16:11
Померла людина із великої літери. Ігор Єремєєв. Душа Волині. Помер Герой України. Без нього Волинь вже не підніметься. Не бачить нам євросоюзу. А ви тільк і вмієте зловтішатись. Ким питання замінити Ігоря Миороновича. Цю святу людину. Яке він кому зло зробив. Скільки благодійності, скільки нужденних спас. Схменіться.
! до щирий полішук Показати IP 14 Серпня 2015 00:08
Аж гидко читати "щирого поліщука". Який ти сліпий, пане
Ким замінити до щирий полішук Показати IP 15 Серпня 2015 01:06
коментар було видалено
Константин до Ната Показати IP 13 Серпня 2015 16:27
Чим менше українських, а також колишніх совдепівських, олігархів (у яких вся морда в пушку) - тим легше в Україні буде жити звичайним людям... Не вірите, побачте - так живуть європейці.
волинянка Показати IP 13 Серпня 2015 12:40
знайшли велику людину-Бог його буде судити, перед Богом нема великих людей.А мільйони не допомогли,хай подумають всі злодії в олігархи,він на простих людей дивитися не хотів ми для ньогог мурахи,думав Бога обхитрить.Ні!
Анонім до волинянка Показати IP 13 Серпня 2015 16:27
шановна волинянка повірте нема жодного депутата який допомагав людям не словом а ділом.І повірте скільки церков-шкіл-цвинтарів-доріг....було рекунструйовано....допомога нашим героям 51-бригади визволиння з полону. ВІН був Патріотом своєї УКРАЇНИ. ВІЧНА ПАМЯТЬ і ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ. МИ ВСІ ГРІШНІ.....
але до Анонім Показати IP 13 Серпня 2015 17:20
не всі тупі,як пані чи пан..
Сергій Г до волинянка Показати IP 14 Серпня 2015 11:43
Що ти трусиш, ти хоть раз бачив його, говорив з ним, він сам був простим а де треба іншим
Лікар до ната Показати IP 13 Серпня 2015 12:54
коментар було видалено
Петро Показати IP 13 Серпня 2015 13:11
Люди!Схаменіться про померлих або добре,або нічого
ага до Петро Показати IP 13 Серпня 2015 14:42
коментар було видалено
Юрій Показати IP 13 Серпня 2015 13:23
Такі в нас олігархи , що їх не люблять , бо вони знищили Україну , розікрали, людей зробили бидлом, пенсіонерів жебраками.Будьте людьми і старайтесь для людей і країни , а не спішіть в потрібний момент вискочити на барикади , чи сфотографуватися на майдані, бо кожен отримає по заслугах. Якщо хтось справді любить свій народ чи Україну, то віддасть зі свого мільярда 900 мільйонів,, а тоді може підійняти руку на останні копійки бідних
анонім до Юрій Показати IP 13 Серпня 2015 14:38
Ти багато віддав?І чи дав би якби мав мільйони,розумнику?
fff Показати IP 13 Серпня 2015 13:25
РИП хай спачиває але.... що він зробив хорошого для лучан? де благоустрій його?
я до ната і волинянк Показати IP 13 Серпня 2015 13:30
Дури ви! Ви. Хоть щось зробили для людей порівняно з тим що зробив він!!!
Анонім до я до ната і волинянк Показати IP 13 Серпня 2015 14:30
коментар було видалено
Інга Показати IP 13 Серпня 2015 13:38
Знала особисто Єремєєва,працювала у його виборчому штабі.Дуже шкода його.Він найбільше з наших волинських політиків допомагав школам,садочкам,церквам та і просто людям.
Анонім до Інга Показати IP 13 Серпня 2015 14:32
коментар було видалено
Андрій до Інга Показати IP 13 Серпня 2015 14:46
Перед виборами... і до наступних виборів тільки його і бачили. Не іделізуйте його, це йому вже не допоможе. Краще тихо помоліться за нього, це зараз саме потрібне його душі. Царство йому небесне.
Схаменіться! до Інга Показати IP 15 Серпня 2015 01:10
коментар було видалено
Івахів Показати IP 13 Серпня 2015 13:41
коментар було видалено
болить... Показати IP 13 Серпня 2015 13:42
Спи спокійно, Ігоре Мироновичу, ми будемо тебе пом"ятати ...і молитись за спокій твоєї душі...не можливо повірити....
Анонім до болить... Показати IP 13 Серпня 2015 14:36
Хай спить спокійно, раз не робив висновків з Божих попереджень. Господь послав йому хворобу і видужання , щоб Єрємєєв зробив висновки про бренність життя і грішність.
Сергій Г до Анонім Показати IP 14 Серпня 2015 11:42
Ти що його особистий доктор, ти ніколи нічим не хворів, знаєш відкрию тобі впелику таємницю, від любої хвороби можна вмерти, даже від банального герпису.
123 Показати IP 13 Серпня 2015 13:51
мої щирі співчуття родині!особливе звернення до тих хто радіє чужій біді-повернеться бумерангом-тільки заздрість керує вами!!!!!!!
ЗМІ і "качаниха" Показати IP 13 Серпня 2015 13:59
коментар було видалено
Апостол Показати IP 13 Серпня 2015 14:00
коментар було видалено
Виктория Показати IP 13 Серпня 2015 14:00
Царство небесне!Дуже шкода що нас покидають такi люди........не вiриться...........
Андрій Показати IP 13 Серпня 2015 14:05
коментар було видалено
Роол Показати IP 13 Серпня 2015 14:08
коментар було видалено
Волинь Показати IP 13 Серпня 2015 14:09
Нехай земля вам буде пухом Ігоре Мироновичу! Дуже добрим був і порядним чоловіком. Співчуття рідним
Ілля Показати IP 13 Серпня 2015 14:11
Не віриться. Був сильним . Вічна пам"ять
лучан Показати IP 13 Серпня 2015 14:14
Гарним був прикладорм для усіх. Навчався, любив свою справу і досягнув успіхів, допомагав багатьом. Вічна пам"ять про хорошу людину
Доктор Хаус Показати IP 13 Серпня 2015 14:15
Шкода, що так рано пішов із життя ти...Вічна память...Співчуваю всім тим хто його знав і родині...
Сергій Показати IP 13 Серпня 2015 14:16
Коктейлі?????????????????????!!!!!!!!!
Життя то така штука. до Сергій Показати IP 13 Серпня 2015 20:37
За закони16січня,які стали початком непримирення , ніби голосував.....люди!!! Схаменіться!!! Не робіть ідола,святого!!! Людина була бізнесменом, вміла зароблятизаробляти - а бізнесові справи,ще й в нашій країні......але пішла з життя молода здорова людина.... Не нам його судити.
КОКТЕЙЛІ???????? до Сергій Показати IP 15 Серпня 2015 01:16
коментар було видалено
Володимир Показати IP 13 Серпня 2015 14:27
Дуже шкода не віриться. Найбільші співчуття мамі Ігоря Мироновича яка народила і виховала такого мудрого чоловіка. Був прикладом для інших, що можна з простої сім"ї "вибитись" і показати себе з кращої сторони. Вічна пам"ять.
Бум до Володимир Показати IP 13 Серпня 2015 18:02
Жесть, наскільки наївна та тупа в нас публіка. Суцільний плач: холопи втратили свого пана...
причому до Бум Показати IP 13 Серпня 2015 18:26
рік назад було те саме..драмтіятр однако..
Сергій Г до Бум Показати IP 14 Серпня 2015 11:38
Ми знаєм його, як ніхто інший він жодного разу не відмовив односельчанам і людям з Волині в допомозі, особисто привовив кошти і давав людям в руки тим кому вони так потріні були, люди казали що хотіли, брехали, заздрили, а він всеодно любив їх і допомагав, поїдь подивись в його округ, в його рідне село і побачих, що це була за людина, в нас величезна втрата ми всі рівнялися на нього, все що він мав він заробив до того, а депутатом став коли вже все мав і хотів щоб простий народ хоть щось в цьому житті побачив і мати можливість допомогти. Ти зароби і віддай просто так бо комусь треба!!!!! Борги не можете віддати один и-одному! А писати дурість всі ділки! Дуже і дуже шкода Ігоря Мироновича, він такий молодий скільки б він зробив би для рідної Волині та й для України, вічна память, велика втрата для нас усіх!!!!!!!!!!!
До Сергія до Сергій Г Показати IP 14 Серпня 2015 18:00
коментар було видалено
Україна Показати IP 13 Серпня 2015 14:52
коментар було видалено
Катя Показати IP 13 Серпня 2015 14:52
От тобі.. да Смерть нерозбирає... хоч ти багатий хоч бідний..
ці Показати IP 13 Серпня 2015 15:06
коментарі показують за що тут воює путєн..на жаль є за що воювати..це не територія чи копалини..це насамперед рабсила-готова нести свій хрест за відносну єду,відносну стабільність ..старі заготовані ще брєжнєвскі профілі чєловєка замінили і розум і мораль..обїдки з столу надихають?24 надягните вишиванки і вийдете на вул.радянську..саме радянську як би її не переіміновувавли..для вас вона в душі завжди така..знов нескончаємий поток в робочий день до драмтеатру буде..держслужбовці всіх мастей та прості працівники там-тамів..одні на джипах..другі на тролейбусі...але усі з вєрою що появиться новий достойник..і кожен буде біля його тєла пакращувати..війна скоро зокончиться..всьо вернеться як було раніше..і таких ут навіть до 50%..що хотіти з грловок та данєцків..
Хлоп до ці Показати IP 13 Серпня 2015 15:16
Ви забули ще про третіх сказати, тих що 40 років в СРСР та 25 років в незалежності ср...ть, сидячи в криївках, про свою унікальність та людяність
ноу до Хлоп Показати IP 13 Серпня 2015 16:58
комент..вам з під фінляндської границі перебуваючи на території сучасної велікой МОрдви віднєє..совєти завжди слухали в перекладі..навіть вєлікій усскій... два три роки і ваш труд будєт буквально за булку хлєба плохого качєства...а всім сумнівающемся не ольговскім,очень рекомендую пасмотрєть что вибралі дєтішкі серетарєй і іх замов-савієтскій строй ілі свабодную жизнь..свєтлана алілуєва,дочь мікіти,дочь путєна,жона путєна..все дєти руских алигархов..все алигархи пятилетней ещо давности..пачему марков не поехал в мухасранск вместо санремо?пачему Брежнева галина так начала и кончила?коні оні разниє бивают...свекольніца ..щі..вот ваша унікальнось на слєдуйщіє лет десять..паді в мавзолей поставь свєчку царю ніколаю..взорві гранату в гумє для міра во всьом мірє..то я сміюсь так .а взагалі то на питання чи кпсс побудував будинки ,школи і детсадки пора давати відповіді від 2-до 4..щоб біди не було потім...
Таня Показати IP 13 Серпня 2015 15:18
Скільки людських доль було змарновано деякими "благодійниками" і цим особливо. Скільки понівечених життів. Шкода його як будь якого грішника який не встиг розкаятись. Суддя Небесний розбереться.
читач Показати IP 13 Серпня 2015 15:27
Люди, просто помовчіть.
і скуштуйте до читач Показати IP 13 Серпня 2015 17:01
коментар було видалено
Патріот Показати IP 13 Серпня 2015 15:45
Господи прости грішну душу новоприставленого Ігора. Спочивай з Миром...
Алла Показати IP 13 Серпня 2015 15:55
От цікаво, ви усі, хто пишете тут оди і читаєте.. якби помер чоловік, який покалічив життя вашій дитині, чи вбив би вашого чоловіка чи жінку. Ви б теж тут писали про нього, як про прекрасну людину і проводжали в царство небесне? Теж би писали, що про покійних або добре або нічого? І взагалі звідки такий вираз взявся? Всі ми получаєм що маєм. Царство Небесне чи пекло, то вирішує Цар Царства небесного а не друзі чи вороги покійника. Вже що заробив то заробив.
Майданівець Показати IP 13 Серпня 2015 15:55
З коктейлем Молотова ??? Не кощунствуйте !
Андрій до Майданівець Показати IP 13 Серпня 2015 20:23
Це проект пам'ятника?
Дракон Показати IP 13 Серпня 2015 16:11
За мои "драконовские законы" кто голосовал, а ?
то як Показати IP 13 Серпня 2015 16:38
він понівечився.Хто знає? Просто впав з коня?
Троця Показати IP 13 Серпня 2015 16:46
З конем хоч все добре?
догадайся до Троця Показати IP 13 Серпня 2015 17:17
з трьох раз..сто пудов зразу коня не стало..взагалі то добре що хтось на пятдесятому коментарі хоч про це подумав..конюх в нього був знатний..
Швепс Показати IP 13 Серпня 2015 16:57
Царство небесна та вічна память!
Вася Показати IP 13 Серпня 2015 19:53
Дуже жаль хорошу Людину. Але чому подробиць ніде не писали як так Ігор Миронович з коня впав і хто тоді був з ним ? Як так склалось? горе дуже співчуваю родині .
А до Вася Показати IP 13 Серпня 2015 20:27
А вбитий кінь так і падає: підкосивши передні ноги з переворотом, підім"явши під себе вершника
КОНЯ ЗАСТРЕЛИЛИ!!! до А Показати IP 15 Серпня 2015 01:21
коментар було видалено
конюх до Вася Показати IP 13 Серпня 2015 21:14
спитайся хто..конюх знатний..
Анонім до Вася Показати IP 14 Серпня 2015 10:23
коментар було видалено
Лиля Показати IP 13 Серпня 2015 23:26
Люди, вы звери. Примитивные и глупые. Он великий человек, великодушный, мудрый, он работал с 8 до 12 ночи, и имел пол дня выходного в воскресенье. Вас только и хватает на эти **внокоментарии. Бог вам и судья. Он прожил достойную и яркую жизнь. Вам кроме вашего дивана ничего в жизни больше и не видать. Только потому что мелкие и злые.
Волиняка Показати IP 13 Серпня 2015 23:27
коментар було видалено
Україна до Волиняка Показати IP 14 Серпня 2015 09:08
Великий чем? Делами что обкрадывал собственный народ. Мы не злые, мы правдивые. Есть разница. Да жизнь у него была яркая. Нам ли Лучанам не знать?! но как говорится Бог ему судья.
Олександр Показати IP 13 Серпня 2015 23:58
Так, велике горе для волинян... не буде на виборах по 200грн. та гречки... не буде "дешевшати" нафта... не будуть продавати селяни молоко за "великі" гроші... не буде таких патріотів, хто буде голосувати за "людські" закони... "герой"... У наших рабів дуже коротка пам'ять. Коли йде стаття про Героїв, які поклали життя за друзів своїх: декілька слів: "Слава Героям! та Царство Небесне!", а коли помирає "благодійник", який присвоївся при янику та при пороху - суцільна жалоба... всі пишуть або хороше, або дуже хороше... Я не звір і не святий, щоб осуджувати когось, проте маю свою думку щодо певних людей та коментарів... звісно для родини велике горе, що викликає у будь-кого співчуття, та не потрібно писати про коктейлі на Майдані та називати олігарха "героєм" , бо цим самим оскверняєте душі Героїв Небесної Сотні, які загинули через диктаторські закони від таких "благодійників"...
Сергій Г до Олександр Показати IP 14 Серпня 2015 12:46
Олігархом став до депутатства ясно не знаєш не м*нди ГЕРОЮ
Сергій Г до Олександр Показати IP 14 Серпня 2015 12:49
А ти й того не маєш, навіть на жувачкі дітям в садіку на рновий рік, скільком ти поміг і чи хоть рапз переказав гроші нужденним, ти що на роботі робив і нічого не вкрав, не вірю, от з сьогодні все що вкрав хочаби частину 10 пересилай нужденним чи дітям сиротам і тоді поговоримо
Олександр до Сергія до Сергій Г Показати IP 15 Серпня 2015 00:37
Я з вами дітей не хрестив та свиней не пас, щоб ви мені тикали та писали всіляку вульгарщину. Це по-перше. По-друге: навчіться лаконічно та грамотно висловлюватись, коли щось намагаєтесь довести та трішки оволодіти граматикою написання коментарів. По-третє: я не зобов'язаний перед вами оправдуватись щодо своїх заробітків та благодійних справ. По-четвере: ваш коментарі написані о 12:46 та 12:49, а це свідчить, що ви в робочий час сидите вдома за комп'ютером, або на роботі "сильно" загружені в online. І по-шосте: в моєму попередньому коментарі написано, що в мене своя думка, а в нашій державі це не забороняється через ліквідацію диктаторських законів. Надалі не маю жодного бажання з вами вести дискусію.
Марина до Олександр Показати IP 14 Серпня 2015 15:20
За закони 16 січня він не голосував, то була фальсифікація це вже довели. Ясно, що він не святий, ясно, що святих на землі мало а серед олігархів і поготів, але він багатьом допомагав, шукав хлопців пропалих в АТО, відправляв на лікування. Та зрештою, просто померла людина. ЗЕМЛЯ ПУХОМ.
Олександр до Марина до Марина Показати IP 15 Серпня 2015 01:18
Пані Марино, в нашій країні напевне кожен свідомий українець хоч чимось допомагав нашому війську. Кожна бабуся зі своєю мізерною пенсією клала хоч дві гривні на армію, тому це ті речі, які робив Ігор Миронович обов'язок кожного українця. Я не хочу обливати брудом новопредставленого, тому що цим самим принижую свою гідність, але щодо законів повинен сказати. Після прийняття їх Верховною Радою багатьох патріотів почали переслідувати, а 22-го січня вже були перші убієнні Герої Небесної Сотні: Нігоян, Вербицький, Жизнєвський. Чи голосував саме Ігор Миронович, на жаль, вже ніхто не дізнається, тому що Єремєєв мертвий, а в Господа не спитаєш... Проте не буває диму без вогню. Якщо справді кнопка не спрацювала, тоді постає питання:"чому відкликання голосу пройшло не відразу, а в жовтні 2014-го?" http://www.pravda.com.ua/news/2014/12/9/7046960/?attempt=1 . А ось список диктаторів: http://uainfo.org/blognews/262700-povniy-spisok-deputatv-scho-golosuvali-za-diktatorsk-zakoni.html . Зверніть увагу на таблицю: "позафракційні". На жаль, нам дуже багато чого не кажуть... Я, як звичайна людина, яка також прагнула тієї зими змін, не можу забути тих страшних крававих подій, тому, будь ласка, не робіть з Єремєєва ідола та героя. Герої - ті, хто зараз лежать в святій землі за волю України. Тисячі Героїв ще не знайдено і, можливо, не буде знайдено, які пропали безвісти в АТО та на Майдані. Щоденно гинуть Герої, які відстоюють Державний Суверинітет України, та вони переходять у статистику. Про них не знімають фільми, не пишуть газети, забувають про їхні сім'ї, які повинні стукати у всі двері, щоб добитися правди... а ми в той час лише говоримо про Скрябіна та Єремєєва... Можливо, потрібно трішки змінити свою ментальність? За Святим Писанням душа людини літає 3 дні по землі, на 9-ий день вона зустрічається з Господом, а до 40-а днів потрапляє в пекло, тому я, як правосланий християнин можу лише сказати новопредставленому: "Ігоре Мироновичу, земля вам пухом..."
Документально!!! до Олександр до Марина Показати IP 19 Серпня 2015 23:37
ГОЛОСУВАВ "ЗА"!! ГОЛОСУВАВ!!!
Анна до Олександр Показати IP 15 Серпня 2015 01:27
Згідна з кожним Вашим словом
Ось і я. Показати IP 14 Серпня 2015 00:00
коментар було видалено
Анонім Показати IP 14 Серпня 2015 08:50
Царство небесне йому і співчуття рідним. Люди не пишіть гадосьті не будьте злими ви не знаєте що вас чекає в цьому житті. Сьгодні свято , помолімося за упокій його душі.
виборці 23 округу Показати IP 14 Серпня 2015 10:13
Виборці 23 округу співчувають родині покійного.Хай спочиває із Богом, дуже добрий був депутат, такого ще не було і не буде. А такі, які пишуть гадасть хай Господь їм за те заплатить.
Аманда до виборці 23 округу Показати IP 14 Серпня 2015 15:35
Кожен пише свою думку, на яку у демократичній державі, слава Богу, має право
Анонім Показати IP 14 Серпня 2015 10:36
Про покійника помовчу а от скільки блазнів прощатись прийде
Луч Показати IP 14 Серпня 2015 10:40
Після сумної звістки справді щемить серце... Достойний земляк, розумний, успішний, патріот.....Завжди спілкувався чистою українською мовою, без понтів, вмів знайти спільну мову з простими людьми, відрізнявся оригінальністю, вродженою інтелігентністю, гострим розумом....Надзвичайно шкода родину, бо мільярди не порушать вічну тишу в домівці, не замінять батька, якого потребують діти......Сил рідним пережити цю втрату і продовжувати його бізнес, благодійні справи...Щоб через кілька років ми не забули Ігоря Мироновича......Вічна пам"ять!!!
ддд Показати IP 14 Серпня 2015 14:35
метр на два ....як і кожному