USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Спонтанний пікет облдержадміністрації – у Луцьку

13 Лютого 2014 14:10
З вимогами відставки голови Волинської ОДА та закриття кримінальних проваджень проти активістів луцького Євромайдану та Автомайдану пікетували будівлю облдержадміністрації учасники всеукраїнського страйку.

Незапланований пікет відбувся після того, як о 12.00 13 лютого страйкарі зібралися на Театральному майдані. Вони вирішили пройти до облдержадміністрації та нагадати волинським владцям про свої вимоги.

Приблизно сотня мітингувальників зібралися на Київському майдані. Вже традиційно, кордон поблизу сходів до будівлі утворили правоохоронці. Під час пікету лунали вимоги відставки Олександра Башкаленка та гасла «банду-геть». Зі словом до мітингувальників зверталися учасники Автомайдану та громадські активісти. Завершився нетривалий пікет спільним виконанням державного гімну України. Мітингувальників запросили взяти участь у страйку, що відбудеться завтра, 14 лютого, о 12.00 на Театральному майдані, а також долучитися до пікету УМВС України у Волинській області о 16.00.



«Зараз триває всеукраїнський страйк, вимогами якого є не лише відставка уряду, а й місцевих осередків, які слухають головного регіонала – Віктора Януковича. Сьогодні громада сама висунула ініціативу пройти ходою до облдержадміністрації. Ми закликаємо усіх лучан щодня о 12 годині приходити на Театральний майдан, робити великий всеукраїнський страйк для того, щоб теперішня влада нарешті почула голос України», - розповів громадський активіст Володимир Бут-Гусаїм.

З його слів, вимога пікетувальників – відставка Олександра Башкаленка, прокурора Волинської області Андрія Параки та закриття кримінальних справ проти активістів Євромайдану та Автомайдану, а також інших осіб, які брали участь у мирних акціях протесту у Луцьку.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
Павло Показати IP 13 Лютого 2014 14:14
Ви не міліцію, а крупні плани тих мітингувальників опублікуйте, щоб люди крупним планом роздивились хто хороводи водить!:) "Страйкарі" епрст...:) Дуже масштабно...:))) Висновок: переважна більшість людей мають розум і прцюють, їм не до хороводів!!!
Єтвязь до Павло Показати IP 13 Лютого 2014 18:19
Так, працюють за копійки на кровопивць і їхніх холуїв. - Ти один з них?
читачка до Павло Показати IP 14 Лютого 2014 10:00
у гузя така тупа фішка при кожній можливості кричати - посвідчення. напевно як їде гузь у тролейбусі то теж кричить до кондуктора - ваше посвідчення, в магазині до продавця- ваше посвідчення, словом до всіх громадян - ваше посвідчення.
Ріта Показати IP 13 Лютого 2014 14:16
А де авто того Автомайданівця-мажора Похи? Бензіна скінчилась, бабло вчасно не передали?:)
123 Показати IP 13 Лютого 2014 14:27
О! Вас усе більше і більше. Ще трохи, і вас буде мільярд!!!
1234 Показати IP 13 Лютого 2014 14:34
А де ті бабулі і школярі працюють - страйкарі йклм?
Владимир Показати IP 13 Лютого 2014 14:42
Кучка клиентов палаты № 6.
Іван Г. Показати IP 13 Лютого 2014 14:43
Знову баян.
він до Іван Г. Показати IP 13 Лютого 2014 15:13
акардейон
костя Показати IP 13 Лютого 2014 14:47
бут гусаїм - за такими тягнуться мільйони!
Іван Г. до костя Показати IP 13 Лютого 2014 15:00
Дякую за гарний настрій. Насмішили. Мільйони за бут-гусаїмом. Ахахахаха
122345 Показати IP 13 Лютого 2014 14:48
Менше сотні нероб. які не працюють і каламутять воду. Скільки ви вже будете соватися містом і кричати свої дурнуваті лозунги, працювати йдіть, "виразники волі" громади хр..ові.
122345 Показати IP 13 Лютого 2014 14:48
Менше сотні нероб. які не працюють і каламутять воду. Скільки ви вже будете соватися містом і кричати свої дурнуваті лозунги, працювати йдіть, "виразники волі" громади хр..ові.
123456 Показати IP 13 Лютого 2014 14:57
Цікаве 6 фото, на якому продемонстровано, хто як і за що потрапив на це збіговисько - одні тримаються за серце - інші - за яйця.
Іван Г. Показати IP 13 Лютого 2014 14:58
Люди заценіть як бреше волиньпост. Написали 200 чоловік були присутні http://www.volynpost.com/news/27363-yak-luck-testuvav-zagalnyj-strajk-foto
Віка до Іван Г. Показати IP 13 Лютого 2014 15:19
Ну так там на 200 чоловік максимум і розраховують!:) А Гузь у Київ поїхав за баблом і ЦУ отримати на наступні "дії"!:)
НЕЛУЧАНИН Показати IP 13 Лютого 2014 15:22
а де працюють тролі, що тут постійно на сайті : Павло, Ріта, 123, 1234, Владимир, Іван Г, 122345, 123456 ? мабуть їм башкаленко башляє.
1234 до НЕЛУЧАНИН Показати IP 13 Лютого 2014 15:34
Працюємо - і податки платимо на відміну від вас і тих нероб на фото з "страйкарями"
Ріта до НЕЛУЧАНИН Показати IP 13 Лютого 2014 16:52
Ти б вже мовчало!:) Смішно тобі таке питання задати, бо і так зрозуміло хто ти і що і "під ким" ходиш!:))) Нероба-клаводав епрст...!
Надія до Ріта Показати IP 13 Лютого 2014 18:53
а ВИ всі доведіть, що ми не працюємо. Чи ви вже власної думки не маєте, а тільки і пишете, що вам РАБАМ ваш ГОСПОДАР з батогом вказує. Так рабами і помрете!!!!!!!!!!!!
Оля до Надія Показати IP 13 Лютого 2014 19:05
Ти мабуть дружина або якась родичка НЕЛУЧАНИНа?!:))) Ну так схожі...:)))
Владимир до НЕЛУЧАНИН Показати IP 13 Лютого 2014 19:25
В отличие от тебя работаем, а не шляемся по городу и не гадим на театральной площади ГЕЙРОЙ ты наш.
знаючі до Владимир Показати IP 14 Лютого 2014 00:24
Це пресслужба пр ірина та оля...
Шановні Показати IP 13 Лютого 2014 15:29
Кілька студентів, кілька вічних революціонерок... Нормальні люди на страйк ідуть, щоб захищати свої права, а не вимагати відставки чергового неугодного. А кого ж ви, перепрошую хочете? Гузя (без коментарів), чи халамидника Пирожика, чи Бондара і т.д. (так усі ж вони були у владі чи біля неї крутяться?) Блокувати, протестувати, страйкувати - ось наша зброя - кричать у мегафони. А заробляти хто буде? Кричать - воля дорожча. Дорожча за що? За владні крісла? Так ні. Зараз ними активно приторговуєте, ще не посівши!!! Вгамуйтеся! Ваші ультиматуми недолугі, і далі ваших апетитів слонячих не йдуть!
нелучанину Показати IP 13 Лютого 2014 15:37
На відміну від Вас - працюємо і сімї утримуємо, і податки сплачуємо, і декларації заповняємо.
Волинянин Показати IP 13 Лютого 2014 16:54
Очевидно ригівським тролям кортить побачити біля ОДА 10000. Зачекайте-вже не довго! І тоді вже Махачкаленку не допоможе заява!
теж Волинянин до Волинянин Показати IP 13 Лютого 2014 17:27
Ой блін,як страшно! може не тра 10000 фатить 9999, або краще 1000 раз по 10 мітингарів і зачьот.
Rex до Волинянин Показати IP 13 Лютого 2014 17:49
Ти вже давно зі схрону вилізло? То скоро знову зариєшься!!!
Гавчик до Rex Показати IP 13 Лютого 2014 21:43
ну не ричи так сильно бо дійсно страшно -не розбереш чи спанієль чи динозавр-. образився, ну хай буде 100 раз по 100 все ж 10000
Анонім до Гавчик Показати IP 15 Лютого 2014 14:03
вірогідніше 10 раз по 1 (Пирожик-Гузь-Шиба-Пирожик-Гузь-Шиба-Пирожик-Гузь-Шиба-Пирожик-Гузь-Шиба-Пирожик-Гузь-Шиба-Пирожик-Гузь-Шиба-Пирожик-Гузь-Шиба-Пирожик-Гузь-Шиба-..... і так 10000 раз)
Я Показати IP 13 Лютого 2014 18:28
Кучка сельских безработных кизяков...
НОНА Показати IP 13 Лютого 2014 19:01
Представництво Волинської громади на акції слабеньке, та й обличчя на фото ті самі. Безумовно в державі треба щось міняти, що б всім українцям було комфортно жити. Але з такими підходами ми нічого путнього не знайдемо крім "Руїни". Не має особистості яка б запропонувала суспільству ідею і повела всіх українців зрозумілим шляхом до цієї ідеї. Ми як ті іудеї бродимо в сутінках "української пустелі" тільки Моісея який би вивів нас з цієї "пустелі" немає і надії, що цей Моісей зявиться теж немає. Слава Україні!
Волинянин Показати IP 13 Лютого 2014 19:40
Очевидно,що міліціонерів на Волині забагато,бо бити байдики -це ніби т.зв. їхня робота.Але ж не на захарченські гроші байдакують,а на гроші тяжко працюючих волинян.
Лучанка до Волинянин Показати IP 13 Лютого 2014 20:25
На те що ти "заробляєш", давлячи на "клаву", багато міліціонерів не будеш утримувати та й пенсіонерам і бюджетникам з твоїх 30 срібняків від ваших "спонсорів" - США і ЕС - нічого не перепаде! Вся Волинь працювала, а ви - нероби, лузери і політичні хвойди, гавкали під плотом за Гузя і Бондаря! Одні і ті ж бабці і дуболоми стоять під ОДА і "гетькають" не знаючи про що! Все рівно вашого Вітіва або Мельника головою ОДА ніколи не поставлять - бо мізками не вийшли! А ви - "волинянин" та "нелучанин" - своїм дрібним відгавкуванням на кожен коментар - смішні і недолугі!! Але пишіть - своїх противників треба оцінювати адекватно!!
а може Показати IP 13 Лютого 2014 22:59
це актори які тренуются сучасні зйомкі кін дза дзи або собачого сердця.а де іхні причандали на макітрі. що гузь не видав навіть шоломів з єпіцентру
читачка до а може Показати IP 14 Лютого 2014 09:57
гузь гроші забрав собі у кишеню, жінка сказала йому - гей ти патріторе хвате жити за мій рахунок і бути альфонсом.
Сергій Осійчук Показати IP 14 Лютого 2014 00:34
читаєш коментарі і таке враження, що в Україні Президент - лідер нації, а не убога людина зациклена на грошах і любові себе у владі. така влада - це позор нам українцям, бо ніхто нам з Марсу їх не прислав і те що вони змогли прийти до влади використовуючи різні махінації це також наша біда і біль. впевнений, що усі хочуть жити достойно, як наприклад жителі Сингапуру, Данії, Норвегії або Швеції. з таким Президентом нам світить тільки життя на зразок Росії, Білорусії і Казахстану.
Лучанка до Сергій Осійчук Показати IP 14 Лютого 2014 10:00
Жити так як в Білорусії - ще треба вміти: працювати віддано УСІМ (там немає безробітних!), не красти, не паскудити за собою, не красти гроші з бюджету і т.д. По-правді це стосується і життя громадян в Сингапуру, Данії, Норвегії або Швеції! Президенти там кожному не роблять життя "красивим і заможним" - а кожен, роблячи своє життя і життя своєї родини заможним, робить свою країну багатою! А кого з колишніх Президентів України ви можете назвати "Батьком нації"?! Країну роблять люди - своєю працею, своєю активною громадянською позицією, своєю толерантністю до співвітчизників, своєю волею до ВЛАСНОГО УСПІХУ! Станьте таким і вам Україна буде самою любимою країною для проживання і ви нікому не будете заздрити!!
Лучанин Показати IP 14 Лютого 2014 04:52
Сергій Осійчук правий, але не можна серйозно сприймати, що якийсь українець з діда-прадіда Бут-Гусаїм визначає, що купка нероб на майдані висловлює позицію всіх українців. Трагедія України в тому, що більшість збіднілих виборців голосує за грошові мішки. Згадайте останні президентські вибори: до другого туру дійшли Янукович та аферистка Тимошенко, яка сфальшувала директиву Кабміну, щоб поставити Україну на коліна перед Путіним, і для найбільш свідомих виборців не стало за кого голосувати.
лучанці Показати IP 14 Лютого 2014 13:20
Підтримую - 10000%
правда Показати IP 14 Лютого 2014 16:42
Як ви досі не зрозуміли, що у цьому випадку мова йде не про Президента, а про методи місцевих "кукловодів" від опозиції і самовисуванців з місцевого Майдану!!! Бо всі знають хто такий Гузь, Шиба, Бондар, Пирожик, Пащенко, Пустоцвіт, Козюра, Поха-мажор, Вітів... і вся та гоп-компанія!!! От у чому все діло!!! Так само як і та "трійця" у Києві!!!