USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Справжні піца і суші мають коштувати 7-10 доларів», – луцький ресторатор

30 Червня 2018 18:36
Луцькі ресторани та кафе знижують ціну за піцу та суші, готуючи їх з місцевих продуктів. Однак, якби улюблені багатьма страви готувалися з «правильних» інгредієнтів, то ціна б на піцу та суші становила 7-10 доларів.

Про це розповів луцький ресторатор Роман Хорзов, інформує Перший.

«Я хочу, наприклад, зробити суші роли такими, як вони мають бути, але тоді вони коштуватимуть 10 і більше доларів за 6 штук. Хто готовий платити стільки? Не кажу, що наші суші не такі, як треба, але ми намагаємось балансувати між якістю і ціною.

Справжня піца теж повинна коштувати 7-10 доларів, якщо готувати її із супер-пупер інгредієнтів», - сказав Роман Хорзов.

Також він розповів, що в ресторанах замінюють закордонні продукти локальними, але вони не є рецептурно правильними.

«Так, місцеві продукти – якісні, з ними всі працюють, бо це тренд останніх п’яти років. Через ріст долара всі перейшли на співпрацю з місцевими виробниками.

У наших закладах ми досі використовуємо багато привезених з-за-кордону продуктів. Місцеві виробники не виробляють, наприклад, пармезан чи горгонзолу…

Ми знаходимось у дуже тісних рамках, які диктують собівартість, а вона зі свого боку диктується доходами населення», - зауважив ресторатор.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Лучанин Показати IP 30 Червня 2018 18:40
Справжня зп має бути 3000 $. Ресторатор платить таку зп своїм працівникам?
Лучанин Показати IP 30 Червня 2018 18:47
То печи і крути не в Луцьку!
11 Показати IP 30 Червня 2018 18:48
І що ?
Ахаха Показати IP 30 Червня 2018 19:26
В Італіі піцца коштує 5 доларів, і вона ні в якe порівняння нe йдe з нашим млинцeм з ковбасою. Чому ж італійському рeсторатору 5 доларів вистачає і на якісні продукти, і на орeнду, і на зарплату пeрсоналу в 10 раз вищу, і щe й заробляти, а нашим ні. Краіна нонсeнс.
Умнік до Ахаха Показати IP 1 Липня 2018 14:11
Ну так 5 доларів з їхніх продуктів якшо там робити, а якшо контрабандісти сюди привезуть ті продукти - то ціна виростає, шариш? І виростає настільки шо навіть з нижчою зарплатою все одно виходить від 7доларів, енштейн
ьоо Показати IP 30 Червня 2018 19:27
Барига він і в Африці барига
Порада Показати IP 30 Червня 2018 19:38
Що піца непотріб, що суші - непотріб. «Відомий ресторатор» ти користуєшся неосвідченістю стада. Навіть самий розумний баран в стаді нерозуміє , що ним керує пастор, а самий розумний пастор нерозуміє, що ним керує «наглядач»,всі сплять...... у кожного своє стадо, а от «проснувшихся» вибір : загубитись чи бати вільним.
Споживач Показати IP 1 Липня 2018 10:51
Эй як там ресторатора? Трэба збирати активістів прогулятись піцеріями. Даеш піцу по 10 олларів. В кого дешевша, получаеться на сепарів працюють, ганьба запроданцям