USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

США відправили до Криму свій флот, щоб заспокоїти Росію. ОНОВЛЕНО

5 Березня 2014 22:10
Через вторгнення російської армії до Криму Америка відправила у напрямку до Чорного моря авіаносець USS George HW Bush.

"У відповідь на російське вторгнення США відправили ударну групу на авіаносці в напрямку Чорного моря, щоб мати можливість реагувати на розвиток подій на Кримському півострові в Україні", - йдеться в повідомленні на сайті Turner Radio Network RSS Feed.

За станом на 5 березня бойовий корабель пришвартувався в Греції, в порту Піреї. Відстань звідти до Криму складає близько 600 миль, тоді як для 100% ефективності авіаносець може стояти на рейді від цілей в двох тисячах миль. Про це повідомляє "Українська правда".

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Андрій Парубій вважає, що наближення до акваторії Чорного моря авіаносця ВМС США "Джордж Буш" сприятиме безпеці в усьому регіоні.

Відповідаючи на запитання, чи відомо йому щось про плани американського авіаносця "Джордж Буш", про наближення якого говорять у пресі, Парубій сказав:

"Я можу сказати, що з цього приводу проходили переговори з нашими партнерами. І це один з механізмів забезпечення безпеки в регіоні. Адже ми усвідомлюємо, що події, які провокує Російська Федерація в Криму, які провокують російські військові, можуть викликати конфлікт, який може вийти далеко за межі Криму".

Авіаносець супроводжують сімнадцять інших кораблів і три субмарини, які пройшли через Егейське море, - повідомляє Gazeta.ua.

Цей авіаносець на своєму борту перевозить 90 літаків, включаючи вертольоти різних типів, і кілька винищувачів F-22 Raptors.

Кожна субмарина має двадцять чотири ракетні шахти для запуску ядерних боєголовок.

На думку США, немає підстав для введення російських військ в Україну.

США вирішили припинити військову співпрацю з Росією через агресію проти України.

Нагадаємо, російські військові з кінця лютого щодня здійснюють спроби захопити військові частини Збройних сил України в Криму.

3 березня Росія пояснила свою присутність у Криму тим, що усунений Верховною Радою від виконання функцій президента Віктор Янукович закликав Президента Росії Володимира Путіна використовувати російські війська на території України для стабілізації ситуації в країні.

ДОВІДКА:
Джордж Буш (англ. USS George H. W. Bush (CVN-77)) — американський авіаносець класу «Німіц», десятий і останній корабель цього класу, має значну кількість удосконалень у порівнянні з попередніми кораблями проекту. Названий в честь 41-го Президента США Джорджа Буша старшого. Є другим кораблем США, що названий в честь військово-морського льотчика (першим був «Форрестол»), а також другим, що названий в честь живого президента (після авіаносця «Рональд Рейган»).

Закладений 6 вересня 2003 року, спущений на воду 9 жовтня 2006 року, включений до складу флоту 10 січня 2009 року.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 88
МВ Показати IP 4 Березня 2014 13:44
да ладно не лякайте.... Росія вам не Україна. з її флотом...
а-алєнєвод до МВ Показати IP 4 Березня 2014 20:52
Ка-анєшна. В Україні сє-евєрніє а-алєні нє во-одяца.
Аргумент до МВ Показати IP 5 Березня 2014 12:50
http://itar-tass.com/politika/1021284 С полигона "Капустин Яр" успешно проведен испытательный пуск ракеты РС-12М "Тополь" ========================================================== МОСКВА, 4 марта. /ИТАР-ТАСС/. С полигона "Капустин Яр" в Астраханской области в 22:10 по московскому времени боевым расчетом Ракетных войск стратегического назначения успешно проведен испытательный пуск межконтинентальной баллистической ракеты РС-12М "Тополь", сообщили в Управлении пресс-службы и информации Минобороны РФ.
українець до Аргумент Показати IP 6 Березня 2014 20:21
ка*апениш не*обитий. Їзжай в росію, там гостра нехватка йолупів. там і гордись!!!! Ка*апи розкидані по всьму світі, можливо ще в Америці будеш захищати руськоязичників. Бовдур!!!
Sem Показати IP 4 Березня 2014 13:52
Путин , на Г8 приглашал ? Встречай !
Генерал Показати IP 4 Березня 2014 14:01
ППЦ ,фото- красавци як ідуть...........................думаю після 10 березня Кремль звільнить Крим !!!
san4ez до Генерал Показати IP 4 Березня 2014 14:03
Ну що, Расєюшка? "Вот это поворот"?))) Але ж це мощааа! 90 літаків на базі!!...
до до san4ez Показати IP 4 Березня 2014 14:13
ти для загального розвитку просвітися спочатку...що має Рассєюшка( як ти кажеш).. а тоді починай говорити.. https://www.google.com.ua/search?q=фото+флота+россии&client=opera&hs=wqp&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=zcIVU8uHO8XOygOngYL4Aw&ved=0CCcQsAQ&biw=1229&bih=884
san4ez до до Показати IP 4 Березня 2014 14:18
Ну і? Того флоту США, що рухається у Крим вистачить щоб заспокоїти недобитки расєйські що базуються на території Сімферополя, які ще стріляють ГАРМАТАМИ (в принципі, які українські).
НЕЛУЧАНИН до до Показати IP 6 Березня 2014 10:32
ти порівняй бойову потужність американської ескадри з кремлівськими тазіками
Всезнайко до san4ez Показати IP 5 Березня 2014 22:51
Хай він спочатку пройде протоку Босфор і не застрягне... А там побачимо.
НЕЛУЧАНИН до Всезнайко Показати IP 6 Березня 2014 10:42
глибина фарватеру Босфору - від 30 до 70 м. осадка авіаносця USS George H. W. Bush (CVN-77) - 11,3 м. найменша ширина Босфору - 700м, ширина USS George H. W. Bush (CVN-77) - 70,8м, по ватерлінії - 40,8м . ТАК ЩО ПРОЙДЕ. крім того, озброєння авіаносця дає можливість виконувати бойові задачі на відстані до 2000км. відстань від порту Пірей, де він зараз знаходиться, до Криму - 600км. ЩЕ ПИТАННЯ Є ?
Адмірал до Генерал Показати IP 4 Березня 2014 18:38
Помилився, після 30 березня, коли проведуть у Криму референдум і не захочуть бути у складі України!!!:) Тоді точно звільнять, бо все стане на свої місця! І вчи історію, коли і як Крим став українським і скільки часу він був російською територією!!! Будеш на Азов їздити п'ятки полоскати!!!:)))
теж солдат до Адмірал Показати IP 4 Березня 2014 20:56
Ну, ну, ти його спочатку проведи, а потім попросиш, щоб я його визнав. А я запитаю в американського адмірала, чи мона. харе?
Анонім Показати IP 4 Березня 2014 14:13
та ну це повна брехня.Вже є спростування.Захід тільки говорить і обіцяє..Це неофіційна інформація ЗМІ.НЕ радійте ніхто не полізе до Росії з-за якоїсь УКраїни
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 6 Березня 2014 10:43
НЮ-НЮ ...
Контрадмирал Показати IP 4 Березня 2014 14:16
Лохи Вы!! Вам бред в картинках закидывают, а Вы как дятлы в бред верите!
НЕЛУЧАНИН до Контрадмирал Показати IP 6 Березня 2014 10:44
біля тебе в 6-ій палаті наполеона часом нема ?
вік Показати IP 4 Березня 2014 14:20
заспокойтесь-Крим піде до Росії.східні областя федералізуються а ми західняки будемо смоктати ..демократію разом з правим сектором і опозицією.І будемо їздити відпочивати на Дніпро.
Турист до вік Показати IP 4 Березня 2014 14:37
Оце тільки не смішіть з відпочинком в Криму) москалі 20 років масово їздили в український Крим, а не у своє рідне Сочі. Чи ви прям такий патріот і купаєтесь тільки у територіальних водах своєї держави?)) та і слава Богу морів вистачає....вся Європа відкрита з людським сервісом і цінами не більшими як у Криму. Не кажу про Кани, Ніцу і т.д, але Болгарія, Чорногорія, Хорватія цілком реальні для українця
НЕЛУЧАНИН до Турист Показати IP 6 Березня 2014 10:46
і сервіс не до порівняння з кримом. з рашкостаном крим стане другою абхазіє - пустелею, бо ніхто навіть з рашки туди не поїде
Ольга Показати IP 4 Березня 2014 14:20
Боже, отямтесь!!! Вимикайте ці брехливі канали та включайте логіку! США плювало на Україну, ніхто вас не їде захищати! Їм головне Росія, і вся ця псевдореволюція була спанованна штатами та зробленна руками наших обманутих людей! Росія ніколи не стане воювати з нами, вони всіма можливими методами захищають нас, ми брати, ми словяни!!! Куди пропала мирна Україна??? Прошу вас - вимикайте 5-ий канал, канал 24новини та включіть ЛОГІКУ
$$ до Ольга Показати IP 4 Березня 2014 14:23
Скільки вже заробила рублів, залишаючи гів*о-коменти н а сайтах і в соцмережах ? (:
Анонім до $$ Показати IP 4 Березня 2014 14:28
а ти подумав логічно.... і виключив би логіку свободи і правого сектору, бо дівчина правду пише
Nencho до Анонім Показати IP 4 Березня 2014 14:45
Все правильно. Якщо дівчина каже: "ні", то це означає: "так, але трохи пізніше..."
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 6 Березня 2014 11:21
а логіка каже, що за*упутін - брехун,окупант і м*дак
Ольга до $$ Показати IP 4 Березня 2014 14:31
Ти запитай краще скільки сивини в волосся добавилось людям дивлячись на все це!? Це ваш коник називати тих хто проти троллями? Так знайте - я корінні лучанка, яка купляє продукти в там-тамі, водить дитину до 4 гімназії що в центрі міста і не підтримує того беспріделу який заварили революціонери.
Nencho до Ольга Показати IP 4 Березня 2014 14:50
А так я і кажу... Купує продукти в там-тамі - мозгів зовсім нема. Водить дитину в 4 гімназію - гроші зовсім є. Вибач, Сашко, але ти - хабарник!
НЕЛУЧАНИН до Ольга Показати IP 6 Березня 2014 11:22
і де ти бабло накрала ?
Анонім до Ольга Показати IP 4 Березня 2014 14:31
підтримую.Ця брехня каналів УКраїни вже достала.Нас 100% чекає бідність пропаде долар і ще більше знеціниця гривня.Нас тішать патріотизмом військових які пісяють кіпятком голодні і босі і які не знають що робити,бо через якийсь тиждень-два цих солдат як і Беркут викинуть.НЕвже ви ще не зрозуміли що майдауни розводять пусті балачки-вони загребуть собі гроші якщо їх хтось дасть і ми знову прості люди будемо біля розбитого корита
103 до Анонім Показати IP 4 Березня 2014 15:03
Нема смисла зараз людям щось доводити. Канали не брешуть - вони просто виконують проплачене замовлення. Нажаль в ЗМІ, як в вітчизняних, так і в іноземних правду знайти вже неможливо взагалі. Людині яка хоче сказати хоч щось відмінне від загальноприйнятих на майдані логунгів відразу ж затикають рота. Звичайно, ці кораблі це туфта, але я б не був зараз таким категоричним. Ця революція зрежесована США і вже достатньо проплачена США, тому вони відступити вже не тільки не схочуть, але й не можуть. Протистоянні східних регіонів - це для них великий виклик, який вони будь-якою ціною мають придушити. Але в країни є ще надія на порятунок. Кредит МВФ, звичайно, остаточно добиває країну, після закінчення його терміну відбудеться повне руйнування економіки, в першу чергу підприємств спрямованих на ринок СНД. Підписання Угоди з ЄС вбиває підприємства орієнотовані на ЄС та США. І саме цікаве те, що завдяки тому що ВЗ все зробила неконституційним шляхом і поки живий Янукович ми можемо відсторонитися від всіх угод після 21 лютого. Не здивуюся що скоро в новинах почуємо що Януковича було вбито тому що його охорона почала відстрелюватися. А флот Росії розмаже в чорному морі любого, за це немає і грама сумніву.
123 до Ольга Показати IP 4 Березня 2014 18:00
Крым всегда был русским!!!
НЕЛУЧАНИН до 123 Показати IP 6 Березня 2014 16:30
крим ніколи не був руськім, так як і більша частина теперішнього рашкостану. кацапляндія - ОКУПАНТИ
БАНДЕРА до Ольга Показати IP 6 Березня 2014 01:16
ДО ОЛЬГИ які дивитися канали ти звідки
НЕЛУЧАНИН до Ольга Показати IP 6 Березня 2014 10:47
а ти поїдь в крим і подивись на братів -словян зі зброєю в руках
Lex Показати IP 4 Березня 2014 14:31
Странно слышать от Украинцев радость что идут Америкосы, воевать с Россией. Печалька...
ок до Lex Показати IP 4 Березня 2014 14:35
вони самі повірте не знають чому радіють як діти тішаться картинками.Америка ніколи не піде воювати з РОсією.Путін хто не знає нажимає одну кнопку ядерних ракет і Америки немає -не треба і військ вводити
Lex до ок Показати IP 4 Березня 2014 14:39
Дело не в том пойдет или нет. дело в самой сути. Чему радоваться то. Американцы стали родные браться Украине? 70% американцев даже не знают где это Украина.
Nencho до Lex Показати IP 4 Березня 2014 14:55
От бачиш? Сам собі і відповів. Як колись нам казали: "Комунізм вже на горизонті..."
Українець до Lex Показати IP 4 Березня 2014 14:40
Странно слышать. что Россия окупировала Крым.
Lex до Українець Показати IP 4 Березня 2014 14:49
В Крыму живут русские.
Nencho до Lex Показати IP 4 Березня 2014 15:03
Там живуть люди. І русскіє живут. І українці. І татари. І багато інших народностей. І мирно живуть. І ДАЙ ЇМ БОЖЕ ЩАСТЯ!
Анонім до Lex Показати IP 6 Березня 2014 10:00
При спілкуванні потрібно поважати особистість кожного і не принижувати нікого,не беріть приклад з тих хто все життя принижує свій народ.Ми у 21 ст. живемо і маємо поважати своїх супротивників .У світі є глобальні виклики які загрожують нам усім а диктатори цього не помічають.
НЕЛУЧАНИН до Lex Показати IP 6 Березня 2014 10:49
воюють не росією, а із залупутінським режимом
талян до Lex Показати IP 6 Березня 2014 18:54
а хорошо слышать что русские войска войшли на украинские земли и свои права качяют
B-52 Показати IP 4 Березня 2014 14:32
Це не маячня, Інформація перевірена на всі 100%. Дивись та читай світові ЗМІ. Тон Путлера змінюється посекундно..
Анонім до B-52 Показати IP 4 Березня 2014 14:36
а хто ти перевіряв?до Обами дзвонив?Американці пливуть Луцьк заспокоювати .
Анонім до B-52 Показати IP 4 Березня 2014 14:39
ти хоть сам віриш в те що написав.... читай фантастику, а не пишеш маячню
Со стороны Показати IP 4 Березня 2014 14:37
Какая жареная утка., а не новость! Скоро США еще и звездный десант пришлет за Украину. вы сделали мой день, спасибо!
Анонім до Со стороны Показати IP 4 Березня 2014 14:45
да Термінатора пришлють.Наївні ми все-таки українці принаймі невеличка частина
ТОР Показати IP 4 Березня 2014 15:13
І чому ви радієте?Якщо Росія і США друг з другом зійдуться нам же усім буде гірше.Бо це вже буде 3 світова війна у нас на порозі.Путін не злякається,він це вже не раз доводив.Да і російський флот ні чим не поступається американському.Крім того росіяни знають чорне море як свої пять пальців,американці ж йдуть всліпу.Сьогодні деякі змі Росії вже повідомили про те що на південні райони Росії вже перекидають винищувачі Су-35(https://www.youtube.com/watch?v=1EGEa386skk) та нову,єксперементальну ескадрілью Т-50(винищувачі 5 покоління)(їх західна преса вже називає вбивцями Рапторів) з новими ракетами що мають в собі міні-ядерні заряди.І ще глибина чорного моря не дає авіаносцям можливостей підходити до берегів України(мілке море),а про підводні човни і говорити нічого.Тому ми і порізали на металобрухт свою субмарину що нам дісталася від розпаду СРСР:)
Андрій76 до ТОР Показати IP 4 Березня 2014 15:55
Нарешті прочитав хоч один розумний коментар серед всіх цих тролів. Згадайте но хоч на хвилину з чого все починалось. З демонстрацій за євроінтеграцію, продовжилось втечею Яника і вторгненням Путіна в Крим. А може закінчитись ( не дай Бог ) світовою війною від якої не виграє ніхто. Люди мисліть масштабніше..,невже історія людства вас нічому не навчила?..
Nencho до ТОР Показати IP 4 Березня 2014 17:25
Ай, молодець. Шось подібне ми вже чули. В 1986 році. Правда на іншу тему: "На городі оре трактор, За селом горить реактор. Дожилися українці - ні в кишені, ні в ширінці... "Запорожець" - не машина. Одесит - то не жилєц. Києвлянін - не мужчина. І вобше хохлам ... капєц... Ні горівки, ні вина - радіація одна. Пийте, хлопці, каберне! Скоро Рівненська рване..." ------------------ Всьо буде добре. Нікому война не потрібна.
Корінний лучанин до ТОР Показати IP 4 Березня 2014 21:08
А РАДІЄМО ТОМУ, ЩО УКРАЇНА НЕ Є БЕЗЗАХИСНОЮ, ЯК ДЕКОМУ ЗДАЄТЬСЯ! А загроза війни завжди існує на планеті ЗЕМЛЯ, через дурних політиків. Що там говорити про росіян у них свої великі проблеми. ВОНИ БУДУТЬ МОВЧАТИ ПО -РУССКИ.
НЕЛУЧАНИН до ТОР Показати IP 6 Березня 2014 11:14
і де ти такої херні начитався ? рашка відгребла у вьєтнамі, у афгані, в чечні, відгребе і в криму. не переживай, американська розвідка знає, де головнокомандуючий ВМС рашкостана свої шкарпетки сушить. СУ-35 - недосконалі літаки. під час випробувань розбилось декілька літаків. крім того, не розроблена тактика бою. ЩО ТАКЕ Т-50 ?!!!!!!! ТИ ЧУВ, ДЕ ДЗВІН, АЛЕ НЕ ЗНАЄШ, ДЕ ВІН. Су-35 тільки наближається до винищувача 5-го поколінні, тоді як F-22 - винищувач 5-го покоління прийнятий на озброєння США у 2001 році. і немає у Су-35 ніяких мініядерних зарядів. і не сміши людей, що глибина Чорного моря не дозволяє підійти авіаносцеві і підводним човнам до берегів України.
турист Показати IP 4 Березня 2014 15:20
отдих на шацких озерах супер чистая вода и главная ценность пресная
Гость Показати IP 4 Березня 2014 15:28
До Ольги ти що,яка Америка все спланувала. Росія втратила довіря у нас,вони стали загарбниками.Ніколи б не подумали,що наші брати будуть нас загарбувати.Ти поїдеш у Росію і всадишся у Петербурзі,захопиш владу і повісиш наш прапор. Схолонь Ні.Хто їх посив йти до нас, від кого визволяти кацапів.Хто їх утискує,хто їм заважає житьи.Та вони себе поводять так ніби ми в них живмо. Російська мова звучить повсюду.Полішучня,яка понаїжджала до нас говорить по російською,круто думають.Вони не знають толком ні російської ні української.Хто держить росіян тут на Україні, якщо їм так погано,хай беруть паспорти любимой Родини і валять туди на Далекий Схід там будуть піднімати економіку Росії. Ніхто їх у Москву не візьме. Я ніколи там не був і не буду,бо я українець.Хай там кричать.Чи можуть українці так нагло і нахабно вести себе в Росії Ні. Робять висновки.
ТОР до Гость Показати IP 4 Березня 2014 15:50
Шановний Гость!В мене багато друзів є в Криму.Кожен день ми чуємо що росіяни обявили нам війну,окупували Крим,стріляють в наших солдат.Я ж спілкуюся з друзями і вони кажуть що в них все спокійно,люди ходять на роботу,працюють школи,магазини,садочки.По містах їздить міліція і забезпечує порядок.Військових бачили лише біля двох складів зі зброєю.Ці люди нікого не чипають і це доречі підтвердили вчора журналісти телеканалу Рейтер що побували в Сімферополі та Севастополі.Я щось не можу зрозуміти,або там усе поголовно населення бреше,або наша "нова" влада з проплаченими "новими" журналістами нас пробачте "найо..є".Я вірю моїм друзям і зовсім не довіряю нашій пресі.Все чого прагнуть люди в Криму,так це говорити тією мовою,якою хочуть.І хочуть жити спокійно,а не так як зараз ми тут живемо.Коли ми тут дуріли і влаштовували погроми держустанов (які самі зараз будемо і ремонтувати) люди в Криму з розумінням до цього ставились.Казали,це ваше діло,ваш дім,ваша земля і робіть що хочете.Але зараз,коли вони хочуть жити так як їм хочеться ми чомусь проти.Це їх дім,їх земля і їхне майбутне.Вони самі мають право зробити вибір.І ще,жоден з моїх знайомих не хоче відокремлення від України.Так що шановні дописувачі коли пишете коменти,памятайте що ви такі ж українці як і вони.
мирна до ТОР Показати IP 4 Березня 2014 16:49
+10005000!!!
Nencho до ТОР Показати IP 4 Березня 2014 17:41
Сказано гарно. Правильно. Може не зовсім вірно. Бо спілкуюсь теж. Підтримую.
НЕЛУЧАНИН до ТОР Показати IP 6 Березня 2014 11:16
а ти поїдь у крим і все побачиш
домашня до Гость Показати IP 4 Березня 2014 16:47
От точно і видно, що ти тут "Гость"!:) Хто загарбник? Хто тебе захопив? Ти бачив протести людей у Криму проти військ Росії? От коли будуть - тоді можна так говорити! А те що ти так пишеш про "беруть паспорти любимой Родини і валять туди на Далекий Схід" - ото саме зза таких і подібні ситуації виникають!!!
НЕЛУЧАНИН до домашня Показати IP 6 Березня 2014 11:19
а мітинг 12000 кримських татар під верховною радою криму - це не протест ?
Анонім до Гость Показати IP 4 Березня 2014 22:03
давай дам почитати кни жку..... може просвітишся трохи.... да навчися любити ближнього свого і сусіда
5454 Показати IP 4 Березня 2014 15:47
Америка давай до нас всі десять авіаносців щоб Рассея віддала нам ще й кусок россіі у відповідь
Юлія Показати IP 4 Березня 2014 15:52
Волинські новини, перевіряйте інформацію, яку подаєте. Брехня брехнею покрита.
Анонім до Юлія Показати IP 4 Березня 2014 16:15
теж остогидло читати провокацію.... а відповідальності не несе 4 гілка влади..... що подає неправдиві факти
Злата Показати IP 4 Березня 2014 16:58
Люди схаменіться!!! Вони на нашій землі будуть виясняти між собою стосунки, після чого Україна зникне із геополітичної карти світу. Не можна допустити цього. Багато віків нашу землю шматували і ділили інші держави. Тому ми не маємо ніякого морального права розпочинати війну. Кров'ю здобули Незалежність а зараз взяти і просто здатися. Немає у нас іншого виходу як домовитися, будь-яким способом!!!! Прошу схаменіться!!!
ТОР Показати IP 4 Березня 2014 17:10
Подивіться будь-ласка оце відео (http://www.youtube.com/watch?v=raHFAlaOjRc).Це прес-конференція Путіна для змі по ситуації в Україні.До речі багато чого цікавого для себе взнаєте.
123 Показати IP 4 Березня 2014 17:59
Які обмежені люди! Це Росія стерла Югославію з лиця землі, це Росія навела порядок в Іраці??? Як не розуміти цього? Ви радієте америкосам, цим мормонам, з якими в нас немає нічого спільного, а до братнього православного народу ставитися з такою ненавистю, що готові вбивати! Чого в нас завжди в історії були одні іуди? Нам аби з ким заручитися підтримкою, продатися, тільки би бути проти Росії! Що за ненависть до братніх сусідніх народів, з якими в нас спільна історія, традиції, віра? В Європі навіть такої ненависті одне до одного нема! Я не розумію!
321 до 123 Показати IP 4 Березня 2014 18:47
Вони не тільки радіють, вони беруть в них гроші на розкол України!!!
Покайтесь до 123 Показати IP 4 Березня 2014 21:56
Цей братній православний народ прийшов зі зброєю до нас у "Прощену неділю" , а на початок Великого посту тероризує наших військових , а мирний Крим перетворює у гарячу точку. Страшно подумати що вони вчинять до Великодня. Не брати вони нам....а окупанти, які прийшли з мечем.
123 до Покайтесь Показати IP 5 Березня 2014 10:41
Вони прийшли захищати кримських людей від бандерівської окупації!
Nencho до 123 Показати IP 5 Березня 2014 10:58
Про таких як ти кажуть: "Воно дурне".
Покайтесь до 123 Показати IP 5 Березня 2014 11:07
В Криму за всі роки незалежності бандерівців не було , був мир і спокій. Окупанти з Росії за наказом фюрера Путлера хочуть зробити там другу Чечню. Не виправдовуйте війну. Справедливої війни нема, це смерть і каліцтва. Я за мир і проти війни. Але я не можу спокійно ставитись, що українську землю топче озброєний, окупант, яким управляє неадекватний шизофреник з манією величі і гітлеревськими замашками.
Zrbq до 123 Показати IP 5 Березня 2014 11:16
А в чому проявляється бандерівська окупація? Що хотіли змінити мовний закон і зробити ту нещасну, зневажену у власній країні українську мову державною? Хтось забороняє русскім говорити па русскі, чи переслідуе, чи книжки російськомовні палить, в чому фашизм і окупація? Чому вони, коли пруться в Буковель, Карпати, чи просто приїзджають в справах в наші регіони, спокійнісінько говорять російською, а наші в Криму чи на сході мусять говорити російською, "что бы не было баръера", бо інакше обізвуть фашистом, бандерівцем, нациком - абсурд, дебілізм. Гонінь, принижень і утисків в Україні зазнають саме українці, наша мова , культура, традиції. Це українцям уже досить прогинатись під різноманітне бидло, а пора просити захисту в міжнародної спільноти. Бо бидло вже на голову вилізло і ноги звісило. До речі, всі хто пищить про бандерівську окупацію, ви хоч одного бандерівця в своєму житті бачили? особисто я - ні.
123 до Zrbq Показати IP 5 Березня 2014 15:05
Ви не бачили ні одного бандерівця? З якого ви хутора?
НЕЛУЧАНИН до 123 Показати IP 6 Березня 2014 11:27
сходи до психіатра
за логікою путлєра Показати IP 4 Березня 2014 21:48
Насправді це іде по морю "стихійно організована ескадра самооборони Майдану " проти "стихійно організованої самооборони Криму" а кораблі і літаки вони у вєнторзі купили).
льох Показати IP 5 Березня 2014 17:26
коментар було видалено
правдивий Показати IP 5 Березня 2014 22:24
Ось від кого захищати треба, бо наша влада повний НОЛЬ!!! "Боевики Правого сектора ворвались на заседание Рады в Василькове" http://korrespondent.net/ukraine/politics/3315536-boevyky-pravoho-sektora-vorvalys-na-zasedanye-rady-v-vasylkove
БАНДЕРА Показати IP 6 Березня 2014 01:31
ЗАБЕРУТЬ КРИМ РАЗОМ ЗТЕРОРИСТАМИ З МОСКАЛЯНДІЇ
Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 01:59
Не Росія, а Путін - агресор, своєю бандою окупував Крим, шукає нові військові конфлікти. Пора сказати, що його кращими помічниками в Києві є патріоти типу О.Тягнибока, І.Фаріон, Д.Яроша, в Луцьку - Гузь і Данильчук. Треба поважати права усіх громадян своєї держави, тоді не буде такого протистояння, як сталося тепер.
Андрій Показати IP 6 Березня 2014 08:08
Молодці, потрібно вже давно вводити війська НАТО в Крим !!!
123 Показати IP 6 Березня 2014 09:07
За станом на 5 березня бойовий корабель пришвартувався в Греції, в порту Піреї. за станом на 3 березня пройшли через Егейське море. Подивіться на карті.
Ярік Показати IP 6 Березня 2014 17:49
Мені тошно читати коменти росіян які сидять там в себе, обклавшись своїми крутими танками і винищувачами і доказують українцеві який з вікна бачить майдан про якихось бандерівців, екстримістів, терористів. З вас ваша влада зробила баранів а ви зібралися в стадо і вже готові взяти зброю і перестріляти українців аби доказати не існуюче. Доказуєте причепність Америки, за Україну весь світ а не лише Америка, а не приходило вам в голову чому Росію ніхто не підтримав? Ваша країна нагадує мені пн Корею, там теж людям розказують що в всьому світі все погано лише в них демократія. І ваше вихваляня ядерною зброєю це розмови психіно хворих людей, типу якщо ми пульнем по Америці то всі її города зметем з землі, а ви не припускали що в вашу сторону теж полетять ракети? І де тут мислення нормальної людини. Чому коли беззахисна Україна попросила захисту ви це висміюєте? Нам тут сісти і чекати доки прийде путін і одягне на всіх кайдани?
Assa Показати IP 7 Березня 2014 13:46
Тю. Та хіба то американські кораблі? то наш аквамайдан!
анонім Показати IP 21 Березня 2014 19:15
путін чекай тебе америка заспокоїть