USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Стало відомо, чи стосуватиметься карантин вихідного дня салонів краси та ринків

12 Листопада 2020 07:00
Під час карантину вихідного дня, який увів Кабінет міністрів України 11 листопада, роботу салонів краси буде заборонено.

Про це повідомило видання «Страна». Журналісти послалися на коментар джерела в уряді.

Також не повинні працювати і всі ринки, крім продовольчих.

Читати ще: Карантин вихідного дня: як працюватимуть спортзали та фітнес-центри

Нагадаємо, що на час карантину вихідного дня (з 14 по 30 листопада) до загальних обмежень додаються такі:

– у суботу та неділю повинні закрите все, крім продуктових магазинів, аптек, зокрема й ветеринарних; заправок (але без зон харчування), СТО, транспорту;

– ресторани, кафе, інші заклади громадського харчування повинні працювати тільки із замовленнями з собою;

– не працюватимуть фітнес-зали, басейни;

– закриваються установи культури, крім закладів із виробництва аудіо-візуальних творів з обмеженням доступу на місце зйомки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Власник бізнесу Показати IP 12 Листопада 2020 07:25
Закриємо вікна і працюємо, по готівці і без оподаткування доходу який заробимо на вихідні. Проникнути без рішення суду на мою територію шакали не мають права. Війна так війна.
Лучанин Показати IP 12 Листопада 2020 07:33
Тобто і Епіцентр має бути закритий?
Порада Показати IP 12 Листопада 2020 07:57
За два дні без салонів *краси* не пропадете, *красуні* ви наші..... З дітьми і чоловіками вдома побудете, борщу наварите.
скептик Показати IP 12 Листопада 2020 08:54
брєд сівої кобили. карантинні заходи повинні стосуватись обмеження контакту людей у місцях їх найбільшого скупчення та запобіганню поширення вірусу, тобто навіть скупчення людей за умови дотримання заходів запобігання поширення вірусу не є причиною поширення віруса. точкові заборони тупуватого уряду НІЯК не вплинуть на епідемічну ситуацію, тому що вірус є і в будні, і у вихідні дні. осіннє загострення ГРВІ (у тому числі і штамом COVID) викликане в першу чергу збільшенням кількості вірусів в повітрі. ТО МОЖЕ ВЗАГАЛІ ЗАБОРОНИТИ ДИХАТИ ?
Анонім Показати IP 12 Листопада 2020 11:02
Обмеження кількості пасажирів - це взагалі капєц. Мені їхати майже в кінецб маршоуту, а в центрі міста я просто не попаду в маршрутеу. Купа людей, які проїзджають одну -три зупинки. а місця займають
Спостерігач Показати IP 12 Листопада 2020 13:42
Роблю суботу і неділю робочими днями, четвер і п'ятницю - вихідними!!!
2020 Показати IP 13 Листопада 2020 11:45
Наші люди вказівки влади обійдуть або обповзуть або ще щось придумають.
Квіточка Показати IP 13 Листопада 2020 12:43
Зрозумійте нарешті вже що карантин вихідного дня нам допоможе як мерлому кадило (допомогти може тільки масове тестування і самоізоляція хворих та тих що були з ними в контакті! Якщо я переживаю за своє здоров'я то я сиджу вдома і так кожна свідома людина. Ми не в тій країні живемо щоб дозволити собі не працювати, комунальні ніхто не відмінить, і харчуватись за щось треба! Нам допомогу держава не дасть як в інших країнах! Тому кожен повинен думати в першу чергу за себе! Якщо хворий - сиди вдома!!!
Джек Показати IP 13 Листопада 2020 21:43
У всій Європі все життя впринципі все закрите на Сб/Нд і живуть люди.
1+1 до Джек Показати IP 13 Листопада 2020 22:35
Чемодан вокзал