USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

«Старий Луцьк» у напруженому матчі вдруге поступився БК «Тернопіль – ТНЕУ». Фото

24 Лютого 2019 16:34
Вигравши першу та другу чверті в матчі, баскетбольний клуб «Старий Луцьк – Університет» все ж поступився у другому домашньому поєдинку «Тернопіль – ТНЕУ» – 71:84.

Матч Вищої ліги чемпіонату України з баскетболу відбувся 24 лютого в ОДЮСШ.

У вчорашньому матчі, перемігши лише в першій чверті, лучани без шансів поступилися лідеру другої групи Вищої ліги чемпіонату України – 68:91, тож сьогодні луцькі баскетболісти прагнули показати впевненішу гру та взяти реванш, про що й свідчить початок гри.

Вже на старті чверті Коцько відкрив рахунок, заробивши два з фолом, однак кидок з лінії не реалізував, згодом капітан лучан Едуард Федчук та той же Коцько закинули «трьохи», які дозволили піти у відрив – 11:2. Тренер гостей Дмитро Забірченко вимушений був брати тайм-аут, після якого тернопільські баскетболісти прокинулися і також почали набирати очки, навіть вийшовши вперед – 14:16, тож тепер тайм-аут вже взяли господарі. Хомич відразу ж після перерви закинув з-за дуги, знову вивівши лучан вперед, також дальній влучив Швагринський. Однак тернополяни знову зрівняли. Лише влучний кидок від Коцька з середньої дистанції дозволив виграти першу чверть – 24:22.
Початок другої чверті нагадав першу – п’ять очок забив Швагринський. Однак далі все пішло не за сценарієм лучан – гості відігралися та навіть вийшли вперед, Глушко завдяки «трьосі» дещо скоротив відставання, однак на перерву команди йшли з впевненою перевагою Тернополя в дев’ять очок – 38:47.
Очевидно, розмова в роздягальні лучан була дуже серйозною, адже після перерви в кошик тернополян залетіли два трьохочкових від Федчука та Коцька. Гості знову відірвалися у рахунку, проте три від Федчука та дві підряд результативні двохочокові атаки від Коцька дозволили лучанам скоротити відставання на відстань вдалого дальнього кидка – 56:59. Перед фінальною чвертю «Тернопіль – ТНЕУ» мав перевагу в шість очок – 63:69.
Здавалося, лучани зможуть відігратися та вирвати бодай одну перемогу в двох іграх, однак не так сталося, як гадалося: тернополяни мали більше можливостей для ротації і сповна це використали, довівши матч до перемоги. Натомість лучани не могли використовувати заміни так, як хотілося тренерському штабу, адже деякі гравці перебувають в лазареті, а окремі виходили на матч з травмами. Тож чимало баскетболістів у лучан провели на полі понад півгодини. У підсумку перемогу святкувала команда з Тернополя – 71:84.
Найрезультативнішими гравцями у лучан стали Едуард Федчук та Володимир Коцько, в активі яких по 18 очок, однак Володимир до набраних очок додав ще й 11 підбирань, оформивши дабл-дабл.