USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Старий ринок завтра не працюватиме – підприємці пікетуватимуть Луцькраду

11 Грудня 2019 13:37
Підприємці Центрального ринку збираються на мітинг під Луцькою міською радою.

Близько 1200 людей планують з 9 до 17 години 12 грудня пікетувати мерію.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у відділі зв’язків з громадськістю ЛМР.

У зв’язку з цим Старий ринок завтра не працюватиме.

Нагадаємо, Луцька міська рада хоче ліквідувати базар біля Луцького замку, а підприємців переселити на спеціально облаштований ринок на ЛПЗ.

Тим часом підприємці, що виступають проти перенесення Центрального ринку в Луцьку, створили у Viber групу «Порятунок Центрального ринку».

Там вони публікують дописи з закликами палити авто працівників міської ради та наголошують, що більше не може бути «ніякого МИРНОГО протесту». Мовляв, «з вовками мирно не можна».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Пасажир Показати IP 11 Грудня 2019 13:47
Що таке ЛПЗ?
Анонім до Пасажир Показати IP 11 Грудня 2019 13:51
Луцький підшипниковий завод
Пасажир до Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 14:02
Немає такого заводу
Лу Ча Нин до Пасажир Показати IP 11 Грудня 2019 14:24
"СКФ Україна" Так зрозуміліше?
Пасажир до Лу Ча Нин Показати IP 11 Грудня 2019 14:38
Це інша справа. Молодець))
??? до Пасажир Показати IP 11 Грудня 2019 15:58
А вже наступив кінець епохи бідності?
скептик до ??? Показати IP 11 Грудня 2019 19:27
для декого вже давно
Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 13:50
Пора вже розганяти цю міську раду
Клава Показати IP 11 Грудня 2019 13:51
Луцькрада взавтра, 12 грудня, у повному складі виєздить на роботи по озелененню та благоустрію міста ....
Мойша Показати IP 11 Грудня 2019 13:53
Нормальні люди на цій ринок вже не ходять, смрад і антисанітарія скрізь ...
Анонім до Мойша Показати IP 11 Грудня 2019 15:17
Ти давно свої штани стірав?А нормальні люди стірають і смраду немає і антисанітарії.
Мешканка Показати IP 11 Грудня 2019 13:54
Є ЗАакон якого будуть дотримуватися всі. Незалежно хто ви. А цей Гадюшник давно пора прибрати Срач і Пробкі. З під поли можна купити все і спірт і наркоту. Не хочете по доброму буде примусово.
Луцький Охайний Хлоп до Мешканка Показати IP 11 Грудня 2019 14:07
Згідний на 100% розганяти цей Бомжатник біля в Історичній частині міста!!! Розвели бляд..т..во таке що Лайном несе до самого Цуму Фу Кошмар який!!! Ідіть на Львівську та торгуйте там всім чим хочете!!!
Суддя Дред до Луцький Охайний Хлоп Показати IP 11 Грудня 2019 14:46
а може і міську раду, разом із дупутами на Львівську, і все буде Ок.
скептик до Луцький Охайний Хлоп Показати IP 11 Грудня 2019 19:31
їхав би ти додому в панцькі голопупенці
Анонім до Мешканка Показати IP 11 Грудня 2019 15:21
Перший раз чую що наркотики там можна купити,а спирт усюди продається,в любому магазині,а ще цікавить звідки ти знаєш що там продають наркотики,купувала,чи під чимось і пишеш?Ой ви,тролі,законні такі,а продаватись теж по закону?
puma Показати IP 11 Грудня 2019 14:00
центральний ринок,як розсадник бруду і зарази давно треба зрівняти з землею і зробити парк на тому місці, ви позорите місто перед туристами і місцевими жителями, схаменіться. Респект місцевій раді,тільки доведіть це діло до кінця.
лучанин до puma Показати IP 11 Грудня 2019 14:20
де ви туристів бачите, схаменіться.
??? до лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 15:10
Яких блть туристів? Там буде новий торговий центр, і можливо житловий квартал в стилістиці старого міста! І
Анонім до puma Показати IP 11 Грудня 2019 15:24
Ти маєш парк,засраний,в чагарниках.Очі роззуй.Кісільов курить в стороні порівняно з вами..))))Ви вже стали скучні)))
Лучанин до puma Показати IP 11 Грудня 2019 15:42
Спочатку хай влада для туристів зробить таке: 1. поремонтує дорогу по вул. Б. Хмельницького, 2. наведе лад з будівництвом біля костелу Петра і Павла. 3. Надасть автентичного вигляду об"єктам Старого міста: церква Покровська, церква Хрестовоздвиженська. 4. Приведе до ладу Будинок офіцерів. 5 . Приведе до ладу зелений будинок на вулиці Ярощука, в якому вже немає ні вікон, ні дверей...
Володя Показати IP 11 Грудня 2019 14:12
Правильно ! Виходьте! Нехай міську раду перенесуть на ЛПЗ!! Всеодно ж до людей вони не дослухаються!!! Ні в чому. роблять тільки все для піару.
Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 14:15
Давно треба було переносити той базар. Не можна на роботу доїхати з тими пробками!!!!!!!!
Анонім до Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 17:18
Куди ти на роботу їдеш?Зранку пробкі?!?!Ти гониш лучанин!!!По набережній їдь
Лучанка Показати IP 11 Грудня 2019 14:18
Той ринок вже давно збирались перенести. Тому і зробили новий. І не ця влада це придумала, ця доробляє те що не доробили попередні. А нашим людям тільки дай когось брудом обливати. Я давно не ходила на ринок, а оце недавно зайшла то сморід і бруд такий що не має чим дихати. Замість пікетування краще поприбирайте у своїх контейнерах та навклоло них. А це історична частина міста! Правильно роблять.
Лучанин до Лучанка Показати IP 11 Грудня 2019 15:18
Переносити збиралися ті що й зараз при владі. Проте народ довів що місце ринку саме там де він є. Шкода тільки як свиней не мий, а вони всеодно в болото влізуть. Той самий срач буде і на ДПЗ, бо культури в людей немає, а за гроші її не купиш. Я не знаю чому вам немає як дихати на старому ринку, власне мені дихається нормально і сморіду я не відчув. Сморід в Луцьку іде не від ринку. А от прибрати дійсно треба вже давно і тримати той порядок, тут я дійсно погоджуюся що в тому бруді винні самі підприємці. Да, коли вас захочуть виселити з вашої хати проти вашої волі туди куди вам не захочеться бо теж хтось собі щось надумає та надивиться, не волайте будь ласка, бо іншим же до того яке діло, вони ж до вас у хату не ходять та й біля хати смердить і сміттячко якось вітром занесло або хтось плюнув колись поруч.
Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 14:33
В місце ринку в старому місті
Стас Показати IP 11 Грудня 2019 14:36
20 років переносять!!! Хай нарешті перенесуть той сморід!!!
вв Показати IP 11 Грудня 2019 14:46
Справжній сморід, так це, якраз в райрні ДПЗ, витік якого влада ніяк не може знайти. Хто буде купляти сільхозпродукцію яка буде пронизана тим сморідом? Це пряма дорога в онкодисансер. Чому мовчать екологи і охорона здоров'я?
Пасажир до вв Показати IP 11 Грудня 2019 14:56
Що таке ДПЗ?
Лучанин до вв Показати IP 11 Грудня 2019 16:29
Насправді, смердить там зупинка, яка в приватній власності, і біля якої зробили туалет..ю
Додік Показати IP 11 Грудня 2019 14:52
Нарешті влада зайнялась асенізацією.
Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 15:26
Ті ж самі люди,з затертими фразами,ми,лучани вас почули і давно зрозуміли,що вас пора переобирати.
Знаю Показати IP 11 Грудня 2019 19:48
То маршрутники шантажують Луцьк, то базарники!! Торгаші...
Люди Показати IP 12 Грудня 2019 08:55
Те що переносять щоб було гарно то добре, але ринок на ЛПЗ це погана ідея, бо туди ніхто не буде ходити. Головне щоб замість ринку не виросли нові будинки, а ще толку буде з тої красоти якщо забудують берег річки Стир і старої частини міста навіть видно не буде за будинками. Зараз гарно : їдеш через міст і видно Замок, Собор Петра і Павла, Покровську церкву, Кірху, думаю що скоро такий краєвид зникне тому що на березі річки, біля мосту землю звозять і щось мостять. А Законом передбачена відстань від будов до водойми???????????
666 Показати IP 13 Грудня 2019 08:12
Це правильно що переносять зранку проїхати неможливо, по обіді срач просто срач такий що стидно нехай не перед туристами яких ви пишете що в Луцьку немає, перед місцевими жителями, на яких підприємцям щиро насра.и! Тільки б побільше продати,ви давно щажралися на тому ринку! В нормальних містах ринки на окраїнах міст, вперед на ДПЗ! Та й взагалі Луцьку два великих ринки не потрібно! Взагалі закрийте його і нікуди не переносьте! Щоб ті підприємці просили в Міської ради щоб їм дозволили на ДПЗ!