USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Студентам Волині вперше вручили двомовні дипломи

3 Липня 2014 17:27
Дипломи нового зразка отримали випускники факультету «Педагогічний інститут» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Вперше цей виш вручає двомовний документ.

Випускний педагогів СНУ імені Лесі Українки відбувся сьогодні, 3 липня.

Документи про вищу освіту отримали 365 випускників. З них 30 – магістри й 335 – спеціалісти. Нові дипломи написані українською і англійською мовами.

«Дійсно, минулого року ми не видавали диплом англійською мовою. Вирішили так зробити, адже ми - не на словах Східноєвропейський університет. Наш вибір – Європа, і в такому напрямку ми і рухаємося. Тому і є потреба видавати дипломи європейського зразка. Хотіли ще додатки зробити англійською, але цього року не вдалося, бо є певні труднощі з перекладом - треба вказувати дисципліни, скільки годин викладалися та багато іншого», - пояснює нововведення у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини декан інституту, доктор педагогічних наук, професор Іван Смолюк.


Серед щасливчиків отримати диплом нового зразка й випускниця магістратури Анна Кравець.
«Сьогодні справді святковий настрій, бо це є досягнення певної мети. Мене прийшли привітати рідні, близькі мені люди. Дякую їм за підтримку. Щодо нових дипломів, то вони - кумедні, бо вдвічі більші ніж зазвичай видавали і в кишеню так легко його не помістиш. Все ж, який би він не був, все одно приємно отримувати. В нього вклали чимало сил», - ділиться враженнями випускниця Анна Кравець.
Зауважимо, що в педагогічному інституті здобувають таку спеціалізацію: дошкільна освіта, корекційна освіта (логопедія), початкова освіта, іноземна мова, виховна робота в інтернатному закладі, соціальна педагогіка, соціально-правовий захист дітей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
випускник Показати IP 3 Липня 2014 17:33
А далі шукай роботу а результат БАЗАР ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Vetal до випускник Показати IP 3 Липня 2014 19:47
нажаль, таки правда
знаючий до випускник Показати IP 4 Липня 2014 00:17
Ага, а ти спробуй без диплома роботу знайди. Легше буде??????????
Пытання Показати IP 3 Липня 2014 17:34
з двумовним дипломом в прибиральниці беруть поза конкурсом?
відповідь до Пытання Показати IP 3 Липня 2014 17:35
якщо ні, треба негайно вводити тримовний...
Поціновувач Показати IP 3 Липня 2014 17:50
Така кралечка на головній фото, ну прям як морозиво - хочеться з'Їсти)))
кхм до Поціновувач Показати IP 3 Липня 2014 17:57
а може, то твоя подруга, любитель морозива?
Поціновувач до кхм Показати IP 3 Липня 2014 18:02
Ні, я обичьне лисе чьмо, А така дівчинка заслуговує на розумного, накаченого, інтелігентного хлопця, який її цінуватиме, носитиме на руках, балуватиме, ніжитиме й за неї може горлянку перегризти!)
Жук до Поціновувач Показати IP 3 Липня 2014 18:16
аааааааа, є ж на світі ще романтики....
Жук до Жук Показати IP 3 Липня 2014 18:30
Це не мій коментар, яке ви маєте право самовільно змінювати коментар? Не вихваляй себе)
Жук до Жук Показати IP 3 Липня 2014 18:56
Це ти Жук?! Це ж я Жук. У когось тут роздвоєння особистості. Жук злий, не їж більше наркотиків
Міхельсон до Поціновувач Показати IP 3 Липня 2014 19:08
розумного, накаченого, інтелігентного хлопця - так не буває, ти говориш про міфічних істот
Краля до Міхельсон Показати IP 4 Липня 2014 00:22
О, шановні, повірте, що бувають і розумні, і накачені, і милі хлопці!!!!!!!! Рибні місця треба знати!!!!!
Міхельсон до Краля Показати IP 4 Липня 2014 12:33
опера чи який притон?
Вадим до Міхельсон Показати IP 5 Липня 2014 11:43
Ні, не в гадюшникаха: клуб рокопашного бою "Інсайт", а також наш драмтеатр
Мужик до Поціновувач Показати IP 4 Липня 2014 00:20
Аааа)))) Дєвачька реально крута))) Така сімпотна)) Підкажіть тєлєфончік!! Дуже треба!!!!!!!!!!!!!!
НЕЛУЧАНИН Показати IP 3 Липня 2014 17:58
випускники педучилища - Master of Science. Гарвард з Оксфордом ридають
Студент Показати IP 3 Липня 2014 18:15
По-перше, Двомовний диплом - не рятує від безробіття. По-друге, двомовний диплом - не перешкода для торгівлі на ринку
Хома Показати IP 3 Липня 2014 18:24
Дивлюсь я на це все шоу, і маю якийсь сум... Яка різниця Галі із села Великий мурашник, у неї диплом дво- чи одномовний. У країні з тотальним молодіжним безробіттям - факт отримання двомовного диплома тішить лише викладачів. А у тих магістрів єдине бажання - знайти якусь роботу.
Раритет Показати IP 3 Липня 2014 18:27
Ну і що, що двомовний? Наші дипломи як не визнавалися зарубіжними вузами - так і не визнаються. А з нострифікацією одні проблеми
Olga до Раритет Показати IP 4 Липня 2014 05:27
Nashi dyplomy vyznaiut'sia, iakshcho maty holovu na v'iazakh. Mozhna postupyty z dyplomom bakalavra z ukrains'koho universytetu na Mahisters'ku chy PhD programu za kordonom.
я Показати IP 3 Липня 2014 18:31
супер! приємно.
лучанка Показати IP 3 Липня 2014 22:07
і що наші педагоги будуть робити за кордоном? там інша система освіти! толку з цих двомовних дипломів!!!
!!! Показати IP 3 Липня 2014 22:37
В усьому винна наша держава. А на ринок не соромно йти працювати, соромно сидіти і далі на шиї в батьків.
Olga Показати IP 4 Липня 2014 05:24
Pereklad pohanyi. Za krodonom takyi pereklad krashche ne pokazuvaty.
Масяня Показати IP 4 Липня 2014 10:00
О, кльова мала! Вчився з нею в школі. Дуже творча, розумна і позитивна))))) Вітаю тебе, Анічка!!!!!!
знаю до Масяня Показати IP 4 Липня 2014 10:53
да, знаю-знаю!!!!))))Хорошенька!!
Ігор до знаю Показати IP 5 Липня 2014 11:45
Ооооооооооо, Анічка - безподобна, це перша моя лююбов у школі!!! Вона АНГЕЛ!
12334 Показати IP 4 Липня 2014 13:53
мадам у тигровому вбранні-- взагалі вогонь!!!!
))))))) до 12334 Показати IP 4 Липня 2014 14:56
)))))))Там жодної мадам у тигромому немає))))!!!!!!!! Лише у леопардовому)))) І аж дві. То яка приглянулася????
пацик до 12334 Показати IP 5 Липня 2014 11:45
Я її хочу!!!!!!!
Сонячна Показати IP 4 Липня 2014 16:29
студентки ці справжні кралечки. Вони так сексі виглядають, ще й дипломовані. краса врятує світ!!!