USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Суд: на луцьких дільницях голосували немісцеві

30 Жовтня 2014 12:01
Резонансне судове засідання відбувається в Луцьку. Так, кандидат у народні депутати Ігор Рицко заявляє, що його спостерігачи зафіксували порушення на чотирьох дільницях, де за представника від Луцька у Верховну Раду голосували немісцеві. Під стінами суду знову збирається мітинг.

Судове засідання із розгляду позовної заяви кандидата у народні депутати Ігоря Рицка щодо рішень кількох ДВК у Луцьку розпочалося сьогодні, 30 жовтня, о 10:00 у Волинському окружному адміністративному суді.

Мова - про чотири дільниці: 1, 4, 96, 97.

У приміщенні суду - голови цих ДВК і голова ОВК № 22 Юлія Гринчук.

Окрім того, подав клопотання бути присутнім під час засідання суду як третя сторона кандидат у народні депутати Ігор Лапін з боку відповідачів, мовляв, порушується його право бути обраним депутатом в ВР.

«Подаю клопотання про залучення мене як третьої особи на боці відповідача без самостійних вимог, бо порушується моє право бути обраним депутатом ВР. Адже, якщо суд розгляне цю справу, тоді може змінитися переможець», - сказав Лапін.
Йому заперечив адвокат позивача Микита Рабан, з його слів, право бути обраним жодним чином не порушується.

«Право Лапіна не порушується, бо він брав участь у виборах, мав змогу бути обраним», - наголосив адвокат.

Втім, суд прийняв рішення задовольнити клопотання.

Потому представники Лапіна попросили перерву в 3 години, аби ознайомитися зі справою й опрацювати всі заперечення.

Перерву оголосили до 12.00 години.

На вулиці журналістам вдалося поспілкуватися із позивачем.

«У мене були спостерігачі на дільницях і вони зафіксували значні порушення, зокрема, що за кандидата у народні депутати від Луцька голосували ті люди, які не проживають в Луцьку, а свій голос віддавали за того чи іншого кандидата, це - грубі порушення», - пояснив свою позицію Ігор Рицко.
Перед будівлею суду починає збиратися мітинг, є представники самооборони, що видно з пов’язок у них на шиї. Люди кажуть, що прийшли підтримати Лапіна.

Нагадаємо, останній уточнений протокол із ДВК привезли 28-го жовтня із 45-ї дільниці. Потому оголосили офіційні результати виборів у Луцьку.

Тоді ж члени луцької ОВК говорили, що на них здійснюють тиск мітингувальники, серед яких були і самооборонівці. Зокрема дійшло до того, що приміщення заблокували, а робота членів ОВК була паралізована.

На цій же ОВК мав місце ще один конфлікт із екс-головою Ради Національної безпеки України Андрієм Парубієм, який не хотів реєструватися, щоб мати законні підстави перебувати в приміщенні, й докоряв членам ОВК у їх роботі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
Анонім Показати IP 30 Жовтня 2014 12:03
Юлька з бодуна?
Всезнайко Показати IP 30 Жовтня 2014 12:20
Іринка - наш депутат!!!
ZZ Показати IP 30 Жовтня 2014 12:23
За захистом яких саме (читай порушених) прав до суду звернувся позивач???
1231 Показати IP 30 Жовтня 2014 12:39
Іринки в Раді не треба. Хай сидить в свому фонді і дітей в Буковель возить, за ті бабкі які Палиця краде в України!
розум до 1231 Показати IP 30 Жовтня 2014 12:45
А у Вас є підтвердження, що він краде,то йдіть в суд, а не пліткуйте тут. Так і на Вас можна що хочеш сказати і на кожного. Тоже мені знавці.
1231 до розум Показати IP 30 Жовтня 2014 13:30
а де ти бачив чесного єврея??? Ну а як доказ того що краде, то почитайте справи про Укрнафту..
розум до 1231 Показати IP 30 Жовтня 2014 14:30
Євреї чесні і порядні, а от жиди, яких більшість, тут я з вами згоден - аферисти ще ті, інколи перехитряють самих себе.
123 Показати IP 30 Жовтня 2014 12:39
на Гринчучку больно смотреть і слушать. це вона намутила. допустила порушення. судити і негайно.
розум до 123 Показати IP 30 Жовтня 2014 12:47
А у Вас є факти, що намутила, то бігом у суд. Особисто я такого не знаю. Не суди і не судим будеш.
ляп Показати IP 30 Жовтня 2014 12:42
Батя-долар "порішає" в суді.
1231 до ляп Показати IP 30 Жовтня 2014 12:49
проти неПалиці не попре Саша Долар. Не той рівень. За Іринкою криша покруче, там сам Бєня Дніпропетрвський стоїть!
Історик Показати IP 30 Жовтня 2014 12:58
А ви скажіть, де і коли було ще таке, щоб директор школи була головою на виборах? Їй що, директорська зарплата мала і в школі ніц прблем?
віто до Історик Показати IP 30 Жовтня 2014 13:24
а ти сходив би і попросився, щоб головою комісії призначили історика. В тебе ж, мабуть, є досвід і необхідні знання. Чи досвід є тільки триндіти?
ковельчанин Показати IP 30 Жовтня 2014 12:59
В Саши Долара є значний досвід "рішати вопроси", як і в сина Ігоря Долара2 чи як там. Ковель в шоці, за нього на виборах до міськради проголосувало 500 людей, бо біографію краще вивчили. Не знаю, хто був би кращим кандидатом по вашому округу, але не точно не цей бездара. І форма та вже не харить - іди собі Лапін і воюй "герою" наш, не треба тут блатуватись в формі, вибори вже пройшли.
кріпакам Показати IP 30 Жовтня 2014 13:01
Ви шо охір*ли? Сподівались що ваш голос щось вирішує? Якусь там революцію влаштували.Усе повертається на круги своя. По всім округам.
Ковельський Показати IP 30 Жовтня 2014 13:02
Лучани не допустіть потрапляння в Раду сина бандицького судді Олександра Лапіна - Ігоря Лапіна.
хм Показати IP 30 Жовтня 2014 13:06
а чому цей Лапін розпереживався? ратував же за чесність і справедливість - на
присутній Показати IP 30 Жовтня 2014 13:23
ЦІкаво як підберає одяг Грінчук , хто це шив . У Грінчук ні розуму ні смаку .Накрутила навертіла і сидить либиться. А де її покровитель Вербич ? Шо у нього знов істерика ?
Андрій Показати IP 30 Жовтня 2014 13:24
Рицко банально продався.Його права не порушені,депутатом він не стане навіть у випадку рішення суду на користь Констанкевич.Тоді у чому справа?Справа в грошах.Запропонували стільки,що відмовитися не зміг.Палиця оперативно зреагував і руками Ігорка старається реанімувати Констанкевич.Цікаво чи пройдуть тест судді на силу закону ?Чи знову переможе закон сили7
віто до Андрій Показати IP 30 Жовтня 2014 13:33
а тобі не приходило в голову, що людина просто захищає в суді свої права, тому що вважає їх порушеними? І діє він цивілізовано, і одягнувся по-людськи, не як Лапін, що ніяк у військового не награється. І групу підтримки в камуфляжі Рицко не підтягував, хоча міг би.
Андрій до віто Показати IP 30 Жовтня 2014 14:29
А Вам не приходило в голову чому так забарилася комісія з оголошенням результатів виборів?Чому в супереч законодовству зробили перерву в роботі?Вашу голову не провідували такі думки?Повірте, я не знаю Лапіна і я не за його підтримку.Я проти біорупора у ВР четвертого олігарха з Волині.
Вибори до Андрій Показати IP 30 Жовтня 2014 15:47
Так, всупереч законодавству, але на чию користь!!!!!!!!!!!!!! Логіку включи!!!!!!!!!!!!!
свідок-2 до віто Показати IP 30 Жовтня 2014 15:27
Кожен день хтось порушує мої права, але мені і в голову не прийде судитися, бо це марудна і невдячна справа в наших продажних судах. А тут "людина просто захищає в суді свої права, тому що вважає їх порушеними?" "Просто"- це за великі гроші, які йому обіцяв Палиця!!!!!!!!!!!!!! Білими нитками шито
Справедливість до Андрій Показати IP 30 Жовтня 2014 15:23
Більше того був технічним кандидатом на виборах, перед яким поставили завдання відібрати голоси в Лапіна, що він вдало зробив, бо ж позіціонував себе як "айдарівець". Завдання виконав, а Констанкевич всерівно не перемогла. Знову Рицко забажав грошей і за нього придумали і висосали з пальця цей позов. Господи, якою гнилою гнидою потрібно бути, щоб весь час тебе купували за 30 срібників!!!!!!! ( але боюсь, що не за 30, а суми значно більші і на новий автопарк таксі вистачить, еге ж Ігорку?) А мені особисто дуже сумно і не вірю я в якісь зміни, якщо ми так легко продаємось палицям, єрємєєвим,мартинякам
Ковельський до Андрій Показати IP 30 Жовтня 2014 16:28
Констанкевич - людина Палиці, Лапін син корумпованого судді Саші долара. Отже, треба було Лучанам перед виборами думати перш ніж голосувати за цих двох. В Ковелі на виборах міського голови 2010 року Лапін пролетів з ганебним результатом (набрав близько 500 голосів). А зараз в Луцьку бачимо протилежний результат, що свідчить про не свідомість громадян. От тепер і доводиться оберати між більшим і меншим злом. І тут я б вже краще погодився на людину Палиці, а ніж на корупціонера в 2-гому поколінні, який починав адвокатську діяльність із схеми батько суддя - син адвокат.
лучанин Показати IP 30 Жовтня 2014 13:39
а я пропоную повторні вибори, тоді побачимо, хто чого вартий, слабо
лучанин Показати IP 30 Жовтня 2014 13:40
Рахую позов в суд правильним, свого депутата повинні обирати лучани.Та тим більш рахую Констанкевич принесе більш користю місту і його мешканцями.Має відповідний досвід,лучанка і знає проблеми і потреби нашого міста.Тож не розумію агресивної позиції її противників..позиції до фізичного протистояння??? Знову камуфляж під судом, тиск на суд? Надіюсь правоохоронні органи адекватно прореагують на ситуацію. Але цей судовий прецедент не думаю,що швидко закінчиться..Але рухаємся в бік демократії.. всі питання вирішувати цивілізовано...
лучанину до лучанин Показати IP 30 Жовтня 2014 16:05
Рахують курчат. А якби вчителі української мови займалися тим, чим повинні займатися, а не лізли в політику, то коментатори писали б набагото грамотніше. Кожен повинен займатися своєю справою: вчителька - вчити, таксист (Рицко) - перевозити людей...
той же лучанин до лучанину Показати IP 30 Жовтня 2014 16:16
Ока..птахівник намалювався..гголубків краще попускай..грамотєй .."Кожному Своє' щось нагадує? Профітролю? шепни..або на голубів посвисти над своїм курником
100% до лучанину Показати IP 30 Жовтня 2014 16:20
100%
волинянин Показати IP 30 Жовтня 2014 13:59
ознайомився з результатами виборів і жахнувся... які ж ми убогі та немічні і нерозумні... кричали за ті закони в січні погинули стільки наших хлопців і це нікого і нічому не навчило в раду ми ж і самі вибрали знову тіж самих то чому ми ще сміємо щось говорити про нелюбов східняків до України ми нічим не кращі за них.
василько Показати IP 30 Жовтня 2014 14:11
А ідея повторних виборів мені подобається!
Правдоруб Показати IP 30 Жовтня 2014 14:34
Знову бляд..во починається. Не буде добра в Україні. За століття не навчилися мати свою державність, так і не навчимося.
Анонім Показати IP 30 Жовтня 2014 14:37
Тількі повторні вибори
Роман Показати IP 30 Жовтня 2014 14:51
Я сам голова одніє з ДВК на яку вказали,но я в суд не ходив і викликаний не був!
Анонім Показати IP 30 Жовтня 2014 15:44
палиця заплатив йому щоб лапіна бортанути
У-ух! Показати IP 30 Жовтня 2014 15:59
А чого він в камуфляжі ходить?Вдягти нічого чі боїться що пику натовчуть...
Лучанин Показати IP 30 Жовтня 2014 16:15
«Подаю клопотання про залучення мене як третьої особи на боці відповідача без самостійних вимог, бо порушується моє право бути обраним депутатом ВР. Адже, якщо суд розгляне цю справу, тоді може змінитися переможець», - сказав Лапін. Це в перекладі на звичайну мову звучить: Якщо суд визнає, що були махінації, то я не стану депутатом. Питання: А в чому порушення права бути обраним депутатом? Хіба десь зазначено в законах, що вибори можна проводити в будь-який спосіб і будь-якими методами? Якщо були порушення, то треба провести перерахунок голосів, та й на тому крапка...
лучанин до Лучанин Показати IP 30 Жовтня 2014 16:19
Якщо були порушення на певних дільницях результати їх анулюються і робиться перерахунок без їх врахування..просто..А якого милого депутата від Луцька мають обирати не місцеві?
правий до лучанин Показати IP 30 Жовтня 2014 20:04
от захворієш ти лУЧАНИН, а в тебе щей право голосу відберуть. не дуже весесело? правда? до речі кандидат Лапін висувався від партії, і люди віддавали голос за партію, а не за самовисуванницю,