USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Суд не поновив на посаді екс-директора Звірівського лісництва

27 Лютого 2015 14:39
Ухвалою Ківерцівсього районного суду вирішили відмовити в повному обсязі у позові екс-директора Звірівського лісництва Андрія Шпорука, який вимагав поновити його на посаді та сплатити кошти за час вимушеного прогулу.

Про це стало відомо в залі судових засідань Ківерцівського районного суду сьогодні, 27 лютого.

Нагадаємо, звільнений з посади директора ДП «Звірівське мисливське господарство» за відчуження земельної ділянки та невиконання фінансових планів підприємства Андрій Шпорук хоче поновитись на займаній посаді і стягнути кошти за вимушений прогул в судовому порядку. Перше слухання у справі Андрія Шпорука проти Управління мисливського та лісового господарства у Волинській області відбулось 22 грудня.

Андрій Шпорук був призначений на посаду виконувача обов’язків директора Звірівського лісництва ще у 2008 році, а вже наступного з ним підписали перший трудовий договір, терміном на рік. Потім – ще один, термін дії якого мав припинитись влітку 2015 року.

За незабезпечення основних показників фінансових планів держпідприємства, про що є відповідний висновок Економічного управління державного агентства лісових ресурсів, 4 листопада 2014 року його звільнили. Про це Андрія Шпорука сповістили листом, про що є відповідний документ.

Лише після перевірок, ініційованих одним із працівників ДП Звірівське, став відомий обсяг матеріальної шкоди, якої завдав підприємству екс-директор. Зокрема, йдеться про майже півмільйонний борг, недостачу розміром 126 тисяч гривень, фіктивних працівників, самовільно відчужену на свою користь земельну ділянку та зниклі 13 одиниць вогнепальної зброї.

Читати ще: Браконьєрство, свавілля і борги: «закулісся» Звірівського лісництва»

З його слів, звільнили його з порушенням трудового контракту. Мовляв, він справно видавав працівникам підприємства заробітну плату та сплачував податки. Позивач зауважує, що з наказом про звільнення він так і не був ознайомлений, а розрахунок за час вимушеного прогулу також не отримав. Що могло стати причиною звільнення, позивач також не знає.
Зрештою, під час четвертого судового слухання в судовій ухвалі суддя Костюкевич, за позовом Андрія Шпорука до Державного управління лісових ресурсів та Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства про поновлення на займаній посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу вирішив встановив у позові відмовити.
Суддя зауважив, що один пункт трудового контракту Шпорук порушив точно – відчужив земельну ділянку без відома керівництва з балансу Звірівського лісництва на власну користь. Що стосується інших епізодів, то їх дослідженням займуться профільні органи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Константа Показати IP 27 Лютого 2015 17:07
ну а далі уже Шпоруком мають зайнятися відповідні органи...та грати, грати, грати!!!!
Сергій до Константа Показати IP 27 Лютого 2015 22:29
Добре, що є хоч один адекватний суддя
3333 Показати IP 27 Лютого 2015 17:11
мм...да....от й програв екс-директор...щож далі, сушити сухарі варто ж йому...хто наступний)) ?? може Б.І.
555 до 3333 Показати IP 27 Лютого 2015 17:25
Скорше за все Василько,Шереметик І Лідочка,- за короткий час грабанули стільки,що хватить і на внуків,...Куди дивляться правоохоронні органи -невже сліпі? Скільки ще має вмерти невинних , щоб такі нелюди перестали красти????
працюючий лісник до 555 Показати IP 27 Лютого 2015 17:57
Так як грабанув колісник із своїм шоблом і синками неграбував галузь ніхто і ніколи а відносно шпорука то йому пора давно на нари разом із своїм повелителем.
петро васильович до 555 Показати IP 27 Лютого 2015 18:14
морда ти злодійська яке ти маєш моральне право прикриватись загиблими та завдяки тобі і таким як ти проливаєтся кров бо ти не міг ніяк нажертись.Є надія що ми ще побачимо як шпорука разом з колісником і синками із залу суду виведуть в наручниках.
77777 до 555 Показати IP 1 Березня 2015 12:39
коментар було видалено
Аполоджайс Показати IP 27 Лютого 2015 18:01
рано чи пізно..але крах епохи колісника буде..в тому числі й млодшого..який осів в Ківерцівській адміністрації як глист
кріт Показати IP 27 Лютого 2015 18:07
та нормальне явище....був не правий, суд встановив справедливість УРА )
Прокурор Показати IP 27 Лютого 2015 18:13
Ну от й закрилась нелегальна лавочка, по незаконній охоті на звірів...тільки нехай те "ЧУДО" Шпорук верен 13 рушниць..та відповість за те що використовував службове становище !
Білочка Показати IP 27 Лютого 2015 18:20
Викидиш Колісника
єгер до Білочка Показати IP 27 Лютого 2015 18:38
шистимісячний
Владлен Показати IP 27 Лютого 2015 20:38
Ще залишився хоч один на Волині суддя, який розбарається в законах. Але є сумніви, що апеляція і гроші можуть із нього зробити дурня. Рахую, що потрібно підтримати громадою законне рішення.
Просто Показати IP 27 Лютого 2015 22:47
Доки будуть на засідання суду ходити ці облюдки браконьєри, доти судді прийматимуть рішення їм на догоду, а не по закону. Рішення прийнято під тиском. Я проти Шпорука, але і проти тиску на суд.Читаючи коментарі видно скільки зла, жовчі виприскується в окремих особин, а ми пишемо про мир. А чи хочемо ми миру?
Парака Показати IP 28 Лютого 2015 00:33
А тепер Шпорука під люстрацію !
справедливий до Парака Показати IP 1 Березня 2015 12:32
Ще хлопці ж вернуться зі сходу рано чи пізно спитають Шпорука скільки він Коліснику приніс прибутку ?
Суд Показати IP 28 Лютого 2015 12:02
А Костюкевич то боягуз? А де його величність Закон?
Укроп Показати IP 28 Лютого 2015 16:43
Дуже цікаво, як будуть судити суддів і по яких законах після зміни влади? Кожна влада має властивість змінюватись, а закони ті ж. Судді мутні, ось в чому проблема Волині!!!!!!!!!!!!!!!!!