USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Суд виправдав волинського суддю, якого затримали патрульні

20 Вересня 2016 14:13
Голову Волинського окружного адміністративного суду Олександра Лозовського, якого звинувачували у керуванні в стані алкогольного сп'яніння, виправдали. Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

14 вересня 2016 року відбувся суд у справі голови Волинського окружного адмінсуду, якого 3 вересня затримали луцькі патрульні на вулиці Набережна. Посадовець керував автомобілем, перебуваючи в стані алкогольного спяніння.

"Зі слів захисників, Лозовський рухався на власному автомобілі, його зупинили працівники поліції. На вимогу предявити документи, пояснив, що забув їх дома. Після чого, він разом із працівниками поліції поїхали до нього додому за місцем проживання, де взяв документи та пред'явив їх поліцейському. Повернувшись на вулицю Набережну, працівники поліції повідомили, що в них виникла підозра, що він перебуває в стані алкогольного спяніння та запропонували пройти тест на визначення стану алкогольного спяніння, на що погодився, оскільки алкогольних напоїв не вживав. Працівники поліції повідомили, що в них відсутній прилад для визначення стану алкогольного спяніння, а тому викликали інший екіпаж. Коли він дихнув в прибор, працівники оголосили йому, що він перебуває в стані алкогольного спяніння, оскільки прилад показав 1.21 проміле. Він заперечив, і тому не підписав протокол. Будучи переконаним в тому, що спиртного не вживав, одразу ж після складання протоколу звернувся до Волинського обласного наркологічного диспансеру та пройшов медичний огляд для визначення стану алкогольного спяніння. Результат показав, що він «тверезий», - йдеться у тексті повідомлення.

Відтак, голова суду просив закрити провадження про притягнення його до адміністративної відповідальності. Сам же на засідання суду не з'явився.

Суддя Ківерцівського райсуду виправдав колегу.

"Відповідно ст. 247 ч. 1 п. 1 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за відсутністю події і складу адміністративного правопорушення", - йдеться у постанові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГОЛОВА ВОЛИНСЬКОГО СУДУ, ЯКОГО ЗАТРИМАЛИ П’ЯНИМ ЗА КЕРМОМ, ЇЗДИТЬ НА «МЕРСЕДЕСІ» ПЕНСІОНЕРА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Guest Показати IP 20 Вересня 2016 14:16
Годі було сумніватися! Я не я і хата не моя. Може і моя та кому як!
лучани Показати IP 20 Вересня 2016 14:18
Була неохідність.... Такий горе-суддів відразу потрібно гнати вшию.
Мир Показати IP 20 Вересня 2016 14:29
Цинізму не має меж. Уявіть собі що "воно" ще й судить
111 Показати IP 20 Вересня 2016 14:30
"Да зравствует наш суд, самый гуманный суд в мире")))))))))
Анонім Показати IP 20 Вересня 2016 14:30
ахахахаха
випивоха Показати IP 20 Вересня 2016 14:34
Шо? Та я з ними суддями "ппюю", а вони їздять. Шутка, але дуже схожа на правду.
трамп Показати IP 20 Вересня 2016 14:35
наш суд, самий справедливий суд в світі(((
зевс Показати IP 20 Вересня 2016 14:37
цій країні допоможе тільки суд Лінча
фітч Показати IP 20 Вересня 2016 14:41
в цій країні змінилась тільки ср*ка над унітазом(
Вова до фітч Показати IP 20 Вересня 2016 16:27
Над золотим унітазом
нонейм до фітч Показати IP 21 Вересня 2016 15:22
Авжеж, нічого не змінилося. Раніше справа навіть до суду не дійшла. Просто показав корочку і поїхав б далі. На все свій час.
титан Показати IP 20 Вересня 2016 14:43
ото капець...
коля Показати IP 20 Вересня 2016 14:52
...а був скромненький адвокат, катався на старенькому VW Golf2
321 Показати IP 20 Вересня 2016 14:59
Де конкретна Інформація, який суд слухав???????
читач Показати IP 20 Вересня 2016 15:04
все як належить бути, ніхто й не сумнівався в результаті. Слава нашому суду!!!!
Юрист до читач Показати IP 20 Вересня 2016 17:58
А може питання не в суді а в необ"єктивності та неправильності зібраних матеріалів?. Коли був впійманий за кермом у стані алкогольного сп"яніння суддя господарського суду Слободян П.Р. його ж притягнули до адміністративної відповідальності у суді та призначили максимально можливе, згідно Закону, адміністративне стягнення?. Можливо свій непрофесіоналізм та суб"єктивіність працівники ППС, намагаються прикритися нібито необ"єктивним рішенням суду, як вони це, ну дуже полюбляють, останнім часом?.
Висновок Показати IP 20 Вересня 2016 15:36
Ця новина свідчить лише про те, що відстоювати власні права варто не лише суддям, а й простим смертним. Покази алкометра можуть бути спеціально "накрученими", наслідком технічної несправності тощо. Якщо ви впевнені, що не вживали алкоголю - вперед у наркодиспансер, або інший ЛПЗ. І з їх негативнивним на алкоголь висновком - в суд!
лучани до Висновок Показати IP 20 Вересня 2016 16:44
Своя людина в наркодиспансері вирішує стратегічні питання.... До цього часу драгер не помилявся.
Ігор до лучани Показати IP 20 Вересня 2016 19:57
В мене була така сетуація, якраз драгер помилився.
Ердоган Показати IP 20 Вересня 2016 16:30
90% всіх суддів,прокурорів,ментів -ск*ти,треба зробити як в Турціі.
ВОВК Показати IP 20 Вересня 2016 17:08
під*ри
Роман Показати IP 20 Вересня 2016 17:25
Да нормальний Саша мужик! Як тільки посада - все винен у всіх гріхах! Не правильно це все!
А ндрій до Роман Показати IP 20 Вересня 2016 18:20
Як мужик,це судити жіноцтву,може й нормальний,але як водій і голова суду,нікудишній...
Джек Показати IP 20 Вересня 2016 18:55
Хай ті дятли з мігалками менше накручують свій алкотестер!а то в них шось після безалкогольного пива через пів дня він 1,5 показує чи ше більше
РСВ Показати IP 20 Вересня 2016 20:40
Чому судя не взяв поліцію в наркодиспансер? Хоча це нічого не змінолоб, там написалиб те що треба і його колегі в біді не залишать.
Народ Показати IP 20 Вересня 2016 20:55
ЛОЗОВСЬКИЙ НОРМАЛЬНИЙ МУЖИК, У ВСЯКОМУ РАЗІ В ПОРІВНЯННІ З ТАКАМИ ХАБАРНИКАМИ ЯК СІВЧУК,
справедливість до Народ Показати IP 21 Вересня 2016 22:17
звідки знаєш, шо сам давав хабаря, хотів уникнути відповідальності, а не вийшло, оце тепер плещеш на все горло, ч*о...
Шпига Показати IP 20 Вересня 2016 20:56
Люструвати його
абвер Показати IP 20 Вересня 2016 23:16
Ввести на 2 тижні батальон СС.Суддю ківерцівського в газову камеру, лозовського-валити дерева, тоді буде порядок!