USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

Суддям додали до пенсії 9 тисяч, а військовим – 67 грн: як цьогоріч зросли виплати

17 Квітня 2021 16:09
Середня пенсія судді в 2021 році зросла на 9425 грн і досягла 77,3 тис. грн. При цьому військові на заслуженому відпочинку отримують лише 5,6 тис. грн, і за чотири місяці виплата зросла лише на 67 грн.

Про це йдеться в опублікованих даних Пенсійного фонду України, пише Обозреватель. Середня пенсія по країні становить 3,7 тис. грн. Найбільше отримують кияни – 5,1 тис. грн. У Тернопільській області – лише 2,8 тис. грн.
Які пенсії отримують українці:

- звичайна пенсія – 3,7 тис. грн;

- військова пенсія – 5,6 тис. грн;

- пенсія з інвалідності – 2,8 тис. грн;

- пенсія через втрату годувальника – 3,2 тис. грн;

- за вислугою років – 3,4 тис. грн;

- соціальні пенсії – 1,7 тис. грн;

- пенсія судді – 77,3 тис. грн.

Читати ще: Партія «ЗА Майбутнє» пропонує вдвічі підвищити мінімальну пенсію

Усього в Україні виплати до 3 тис. грн отримують 54,7% українців.

Нагадаємо, із вересня 2021-го пенсії виплачуватимуть по-новому. Усі, крім українців старших за 80 років і малорухомих, повинні відкрити рахунки в банку й отримувати виплати на картку. Це зробили для того, щоб заощадити гроші на доставленні виплат за допомогою листонош.

Як повідомлялося, 1 березня в Україні на 11% автоматично проіндексували пенсії. Середній розмір доплати становить 308 грн, а мінімальний – 100 грн. Проте у Волинській та Рівненській областях пенсійні виплати серед найнижчих в Україні – 2, 968 тис. та 2,944 тис. грн відповідно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
свс Показати IP 17 Квітня 2021 16:18
От куда взяли 67 грн,,одни словом,добавили н...х я.
НАЗК е-декларація Показати IP 17 Квітня 2021 17:02
Пенсіонери не пенсійного віку Горохівської міської ради. ЯЩУКЕВИЧ МАКСИМ ЮРІЙОВИЧ-перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчого органу-заробітна плата отримана за основним місцем роботи за 2020 рік- 469957 грн; дружина- Ящукевич Оксана Омелянівна- заробітна плата отримана за основним місцем роботи за 2020 рік- 205323 грн, ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ -пенсія за 2020 рік- 60677 грн. КОВАЛЬЧУК НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА-СЕКРЕТАР РАДИ- заробітна плата отримана за основним місцем роботи за 2020 рік- 398341 грн, Пенсійний фонд України- пенсія- 35842 грн; чоловік-Ковальчук Володимир Кузьмович-заробітна плата отримана за основним місцем роботи-217800 грн, Пенсійний фонд України- пенсія-39688 грн., монетизована пільга-6920. За 35 років стажу маємо більшість -1769 грн.
Aга Показати IP 17 Квітня 2021 17:28
Справедливість настала, як і обіцялося!
полісся Показати IP 17 Квітня 2021 17:34
Кінець епохи бідності............
так таки так Показати IP 17 Квітня 2021 17:42
І нема чого скігліти! 73% щасливі! в тому числі і судді! В майбутньому думай-те! не телевізором .а головою!
Олександр до так таки так Показати IP 17 Квітня 2021 21:05
Знаєте, ви атк пишете, ніби при Порошенку чи будь-кому завгодно все було не точно так само. І ніби тих 73% дурнів голосували власне за Зеленського. Я думаю, що вони голосували передусім проти Порошенка
Анонім Показати IP 17 Квітня 2021 19:15
Я все переймалась,що не буде кому захищати нашу державу,а тут зацікавлених набереться, першими очевидно підуть судді,за ними відразу ж депутати,тобто всі у кого гарні зарплати,пенсії,немало земельки в деклараціях,хатинки і т.д. Загалом все не так печально- "захисників" і зацікавлених в цьому бардаку вистачає
Корінний лучанин Показати IP 17 Квітня 2021 19:46
Слава м.а.й.д.а.У.н.у.тіштесь.
вояк Показати IP 17 Квітня 2021 19:47
Яка громада,така й влада.Вибрали_тішмося.А тішитись ще цілих три роки.
Анонім Показати IP 17 Квітня 2021 20:01
Нвізо величезні пенсії суддям, дкржчиновникам? Це убезпечує від хабарів, дає надію на справедливість? А фіг вам. Судять як хочуть, хто більше заплатить,хабарі беруть, як хочуть так і крутять світом, а пенсії і зарплати величезні. Ніякої надії на чесність і справедливість Це як каста недоторканих.
Nika Показати IP 25 Квітня 2021 16:12
Судди, це ценный товар.... их беречь треба!!! А такого "дерма" как пересечный пенсионьер хватает в прериях неньки с лихвой....