USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Судитимуть луцьких лікарів, які вимагали гроші за групу

3 Липня 2014 10:15
Лікарі, які вимагали й одержували від інвалідів гроші за підтвердження групи інвалідності, постануть перед судом. Про це інформують у прес-службі волинської прокуратури.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що прокуратура області встановила непоодинокі випадки вимагання та одержання грошей за підтвердження групи інвалідності.

Відтак, прокуратура скерувала до суду матеріали кримінального провадження щодо голови та двох лікарів Луцької міської медико-соціальної експертної комісії, які займалися вимаганням грошей.

Досудове розслідування встановило 25 епізодів злочинної діяльності медиків.

За клопотанням прокуратури голова Луцької медико-соціальної експертної комісії та один із лікарів відсторонені від займаних посад.

Ще один лікар із посади звільнений. Міру покарання медикам визначить суд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Пацієнт Показати IP 3 Липня 2014 10:25
Невже настане СПРАВЕДЛИВІСТЬ?! Вірю і надіюсь.
Анонім до Пацієнт Показати IP 3 Липня 2014 17:23
Не будьте такими наівними. Наш суд -це щось.... Побачите,який буде вердикт.
Лучанин Показати IP 3 Липня 2014 10:36
в моїх знайомих вимагали гроші теж. надіюсь посадять керівничку надовго.
Правда Показати IP 3 Липня 2014 10:44
У дійсно хворих вимагають, а здорові несуть самі, щоб зробити групу.Зробив і вже маєш 1000-1200грн.щомісячно,навіщо вкалувати. Треба добратися до цих усіх " важкохворих",теж зробити ім люстрацію , а тим ,хто в МСЕК -кастрацію.
Патріот Показати IP 3 Липня 2014 10:51
Кому "МАЛА ЗАРПЛАТА" - повинні ЗВІЛЬНИТИСЯ! Медицина без них не пропаде. Прийдуть інші. А будуть інші так робити, теж звільнити і т.д., аж поки на знайдуться патріоти. Є ще один варіант - гроші вимагати у влади, а не у пацієнтів. Зараз Україна виживе тільки за рахунок ПАТРІОТІВ у всіх галузях і сферах нашого життя!
віталій Показати IP 3 Липня 2014 11:06
моїй дочці при народженні причинили травму одна рука не діяла ,довгі роки лікування, інвалід дитинства ,а коли досягла повноліття групу не підтвердили хоча рука так повністю не діє ,бог їм суддя
петя Показати IP 3 Липня 2014 11:27
треба шоб шороші лікарі пішли.а недлоучки осталися так буде висиліш.
Не стримався до петя Показати IP 3 Липня 2014 11:39
Думка справжнього недоучки. Українська мова на "2". Саме з таких патріотів та професіоналів можна збудувати нову Державу??? Не чіпайте лікарів, чи ви маєте купу грошей, щоб як депутати за кордоном лікуватись. Вони ж тільки для вас кричать про безкоштовну медицину та лікарів, які після 9 років навчання мають радіти зарплаті в 2000 і бути гуманістами. Самі ж можновладці за кордон чогось їдуть лікуватися, а не в ЦРЛ.
НЕЛУЧАНИН до Не стримався Показати IP 3 Липня 2014 11:53
зарплата не тільки у лікарів 2000 грн., але це не причина займатись тотальним хабарництвом
Анонім до Не стримався Показати IP 3 Липня 2014 11:54
Ніхто не може заставити людину працювати (за 2000) і бути гуманістом! ЗВІЛЬНЯТИСЯ!!! Єдиний вихід! А є питання до депутатів - задавайте, вибирайте... А народ тут до чого?!
Анонім до Не стримався Показати IP 3 Липня 2014 17:25
Ти не про те....
надя до петя Показати IP 3 Липня 2014 13:42
Де вчився граматей?
відаючий Показати IP 3 Липня 2014 11:44
у першу чергу- кожна людина сама собі лікар.... а завдання медицини офіційної- щоб у них було більше клієнтів-пацієнтів.... треба повертатися до ведичного народного самозцілення....
НЕЛУЧАНИН Показати IP 3 Липня 2014 11:55
всім відомо, що одержати групу без хабаря практично неможливо. десятьох посадять - інші задумаються. інакше нічого не зміниться
читач Показати IP 3 Липня 2014 12:41
посадять в луцьку лікарів.так само.як посадили горохівську шахрайку-доманську..ха-ха..
Йой капєц Показати IP 3 Липня 2014 13:11
Одержати групу без хабаря НЕ-МОЖ-ЛИ-ВО. Треба платити з моменту отримання обхідного чи як він там називається. Зав відділенням облюлікарні не дозволяє без свого дозволу видавати бланки. Нормально ,нє?
Думка Показати IP 3 Липня 2014 13:17
Медицина має бути офіційно платною! А зарплата має залежати від кількості пацієнтів, які бажають лікуватися саме у цього лікаря. Тоді буде стимул бути КВАЛІФІКОВАНИМ спеціалістом. І скаржитись не буде на кого (влада, депутати, невдячні пацієнти і т.п.).