USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцькі медики вимагали від інвалідів гроші за групу

13 Травня 2014 17:32
Голова та ще двоє лікарів Луцької міської медико-соціальної експертної комісії отримували неправомірну вигоду від лучан за підтвердження групи інвалідності.

І прокуратура області встановила непоодинокі факти вимагання й одержання такої вигоди, повідомили у прес-службі волинської прокуратури.

Відтак, усім трьом медикам повідомили про підозру та обрали запобіжний захід у виді особистого зобов’язання.

Згідно з клопотанням прокуратури, голова Луцької медико-соціальної експертної комісії та один із лікарів відсторонені від займаних посад.

Ще один лікар із посади звільнений.

Триває досудове розслідування, яке має на меті встановити усі факти злочинної діяльності медиків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
знайка Показати IP 13 Травня 2014 17:47
І не мало беруть-від 1000баксів
Церковна миша до знайка Показати IP 13 Травня 2014 18:11
Сам давав?
знаю до знайка Показати IP 13 Травня 2014 20:21
Ти давав, що маєш право обвиняти? Патякаєш...
Волинь Показати IP 13 Травня 2014 18:09
У нашому будинку проживав інвалід, з нього зняли групу, бо не мав грошей заплатити хабар. Через півроку він помер. Ось такі "герої" турбуються про інвалідів у Луцьку. До суду паразитів і по повній відповідати за злочини.!
Люда Показати IP 13 Травня 2014 18:59
Вони сволочі беруть до 1 тис доларів щоб зробити комусь липову групу, а справжні інваліди коли не мають грошей платити, то групи знімають!
333 Показати IP 13 Травня 2014 19:07
Та в нас в області напевно 50% інвалідів - липові. На ринку продавці майже всі мають посвідчення інваліда. Самому пропонували таку можливість, але не погодився.
Ратне Показати IP 13 Травня 2014 19:30
з моєї знайомої теж невідкрито вимагали хабар, але на рік дали групу без хабаря.
Люда до Ратне Показати IP 13 Травня 2014 19:32
а дальше прийдеться платити...
Patrik Показати IP 13 Травня 2014 20:35
Виходячи із інформації, яка викладається останнім часом в ЗМІ, складається враження, що у нас в державі існує дві серйозні проблеми, це - лікарі і медики... Як не крути, але це - факт, звичайно, якщо не брати до уваги проблеми сепаратизму на сході України... Міліціонери і лікарі дійшли до тієї межі, коли майже неможливо знайти бодай декілька пересічних громадян, які можуть позитивно оцінити наших лікарів чи правоохоронців... Життєва практика показує, що така реакція людей цілком адекватна, виправдана...Дійсно "що посієш, те й пожнеш"... Жахлива істина панове... Не дай Бог нам потрапити в лікарню або в міліцію.
Хвора Показати IP 13 Травня 2014 20:48
Мадам голова тієї комісії Лариса Зародюк і її шайка нарешті допригалися. Довго ця жінка, язик не повертається назвати її лікарем грабувала хворих людей. Це ж треба уло таке стерво і на таку посаду. Хто не має грошей - той без державної підтримки, тобто без групи.
хворий Показати IP 13 Травня 2014 21:00
Та є ще такий сивий з паличкою, сам інвалід, але баблішко гріб...
Тетяна Показати IP 13 Травня 2014 22:01
А хіба вас хтось заставляв давати хабар,самі тичите,а потім ображаєтесь,бо всі хочете стати великими інвалідами.
лучанка до Тетяни Показати IP 13 Травня 2014 23:22
Добре писати, не давайте лікарям, а коли вони до тебе ставляться майже як до "нічтожиства" і прямо кажуть так то так... я зараз пишу про цих "гідних" лікарів в мене знайома перенесла операція на онко, що вона пережила це не розказати і їй ПАНІ Лікар відмовила у групі, можна подумати що в неї відновились ( виросли) втрачені органи. БЕЗСОВІСНА НА ЧУЖІЙ БІДІ, СЛЬОЗАХ НАЖИВАТИСЬ, НЕ МОЖНА ТАК !!!!!! ПАНІ ГОЛОВА КОМІСІї!!!!
111 Показати IP 13 Травня 2014 23:37
Розкажу анекдот: -Здраствуйте, бесплатный доктор! -Здраствуйте, неизлечимо больной пациент!..
босяк Показати IP 14 Травня 2014 05:44
хабарників- в даунбабве і луганду! навічно!
Анонім Показати IP 14 Травня 2014 08:03
Нащо так багато словоблудія!А всі решта, крім медиків, криштально чисті?! Починаючи з жек сантехніка, закінчуючи високопоставленими чиновниками в управліннях, а далі в міністерствах
Анонім Показати IP 14 Травня 2014 08:07
Я продовжу свою думку. Треба вчитися кожному не давати мзду ні за любу дрібницю. Я особисто поки що так не вмію, та і мене не зрозуміють. От в чому біда нас,украінців.
кеша Показати IP 14 Травня 2014 09:04
А показово, їх, гадів, судити будуть, щоб наука була іншим?
Луцьк Показати IP 14 Травня 2014 14:00
Ой-це дійсно гірка правда.Цих гадів судити треба і довічно.Моєму брату не дали групу.Три рази був інсульт.Не міг ходити і говорити.Дали справку не нагинатися, не ходити,не робити.А групи фіга.1000 баксів на лапу і буде.За місяць помер 50 років було.А сусіди,здорові, цвітучі, підприємці всі на групах, хворі.У нас не 50%, а 85 всі липові групи. А,що головне ніхто їх не перевіряє.Головне ще,що подавали групи довічно здорповим людям. Пора вже перевірити всі люди.У нас в селі здорова 50 літня баба вже була 5 разів замужем,курить ,п"є, а група довічно вмирала і не вмерла,горілку гонить продає всі села споює.І сміється зі всіх ні дня не працювала, а пенсія така, як у всіх людей по 40 років стажу.Доки таке буде,Скажіть? Коли наведете порядок.Самим нам це потрібно робити.Бити гадів прям ві кабінетах,як парщивих собак
Привіт всім Показати IP 14 Травня 2014 18:18
Всі митники мають групи. І нинішні і колишні.