USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку – чергова «суха» революція

31 Березня 2014 16:12
Молодь спивається. Більшість адмінпротоколів за розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях і появу в нетверезому стані складені на осіб, яким менше 21 року.

Про це розповів представник УМВС Волині підполковник міліції Володимир Солоненко під час громадського обговорення регуляторного акту «Про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів».

Нагадаємо в місті планують запровадити «вечірній» сухий закон. У такому випадку продаж алкогольних напоїв можуть обмежити з 22 години вечора до 8 ранку.

Солоненко зазначив, що молодь у місті спивається.

«З точки зору правоохоронних органів, потреба в такому документі назріла давно. Молодь спивається. Є негативна тенденція, що переважна більшість адмінпротоколів за розпиття і появу в нетверезому стані складаються з приводу дітей, віком 14-18 років, більшість таких порушників – віком до 30 років. Це рішення дозволить знизити насильство в сім’ї», - вважає він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Спасибо Майдан Показати IP 31 Березня 2014 16:14
С 8-и до 22-ух - пьем, с 22-ух до 8-ми - колемся...
петя Показати IP 31 Березня 2014 16:22
а шо робити пити така держава
Яйцебык Показати IP 31 Березня 2014 16:26
В этой стране только и бухать! Щэ, не вмерла Украина???
Ок Показати IP 31 Березня 2014 16:37
Взагалі заборонити бухати. Треба легалізувати маріхуану, як робить весь світ.
Анонім Показати IP 31 Березня 2014 16:40
Давно пора, а то эта пьянь по ночам спать не дает
то я до Анонім Показати IP 31 Березня 2014 17:08
підтримую!
Анонім Показати IP 31 Березня 2014 17:26
А в селах що робиться, хтось цікавиться? Не продадуть в місті, поїдуть в найближче село.
Лучани Показати IP 31 Березня 2014 17:28
А вони підтримують майдан, для них закони не писані! Ось вам
Анонім Показати IP 31 Березня 2014 18:28
Дуже своєчасне рішення. Міліція не виконує план по наркоті, а тут ці п'янички їм ще все заважають. В алкаша життя зелене, а в наркоши - розове. Погляньте на світ іншими очима!
Джулія Показати IP 31 Березня 2014 21:04
Ніколи не мала коштів на шкідливі звички.