USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Суперфіналіст «Голосу країни» з Волині прислужує в монастирі УПЦ (МП)

6 Грудня 2022 21:40
Іподиякон з Волині Василь Палюх, який став суперфіналістом популярного співочого шоу «Голос країни», прислужує у храмі Свято-Пантелеймонівського монастиря в урочищі Феофанія у Києві. Цей монастир належить УПЦ МП.

Таку інформацію ВСН підтвердив батько Василя Микола Палюх.

До слова, раніше у соціальних мережах поширювали інформацію про те, що Микола Палюх був близьким до попереднього керівника Волинської єпархії УПЦ МП – владики Ніфонта. Зокрема, був його особистим водієм.

«Василь прислужує у владики Серафима (єпископ УПЦ МП Яготинський, настоятель Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря у Феофанії , – ред.). Робить це на постійній основі», – прокоментував Микола Палюх.

До слова, звання іподиякона передбачає служіння архієрею, тобто вищому чину духовенства – архієпископу, митрополиту, і є найвищим званням церковного прислужника.

Нагадаємо, Василь Палюх – родом із села Сошичне Камінь-Каширського району. Він потрапив до суперфіналу шоу «Голос країни-12», який відбувся 20 листопада. За результатами глядацького голосування, перемогу отримала Марія Квітка.

У талант-шоу Василь Палюх бере участь не вперше. Місцева преса розповідала, що у 2016 році він став переможцем «Караоке на майдані». Тоді усі зібрані під час шоу кошти він передав на лікування пораненого бійця АТО.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Клава Показати IP 6 Грудня 2022 22:30
I що далі, десятки тисяч прихожан УПЦ зараз на фронті - вони що також сумнівні люди ???
Журналіздам Показати IP 6 Грудня 2022 23:05
Дебіли, немає УПЦ МП в Україні! Є УПЦ!
Факт до Журналіздам Показати IP 7 Грудня 2022 16:24
Обшуки СБУ свідчать дещо про інше. УПЦ так звана - це філія РПЦ в Україні, їхня складова частина. Зайдіть на сайт РПЦ і самі все побачите. А купа літератури з московії, портрети гундяєва (відомого за кличкою "патріарх кіріл"), листівки, агітматеріали, і так далі Вам нічого не кажуть? А паспорти громадян рф в єпископів, вже не кажучи про "паломників, "а "мальчики в трусиках" ? Не будьте наївними і людей не дуріть.
Українець Показати IP 7 Грудня 2022 03:43
Диверсійно розвідувальна церква московського патріархату. Чому він не в Челябінську
Правда Показати IP 7 Грудня 2022 04:37
Нахріна таке писати в неті.
До українця Показати IP 7 Грудня 2022 14:21
Хлопець має талант. Як не соромно таке писати? Він такий же українець, як і ти (якщо ти взагалі українець). А від суб'єктивізму і однобокості наших журналістів, чесно кажучи, вже тошнить.
Таварісч до До українця Показати IP 7 Грудня 2022 16:30
На "ти" переходити не зовсім ввічливо. Це по-перше. Слова "тошнить" в українській мові немає. Є слово "нудить". Це по-друге. Вчіть українську мову, щоб писати коментарі, товарісч із рассеї. Починайте з "паляниці". Це по-третє.
Лучанин до Таварісч Показати IP 8 Грудня 2022 16:21
Три пункти - ні про що.
666 Показати IP 8 Грудня 2022 10:32
Сьогодні співає в хорі, завтра в номерах епархії
Лучанин до 666 Показати IP 8 Грудня 2022 16:22
Сьогодні співає в хорі - завтра на фронті. Чи ні? Подивіться статистику по УПЦ і просто перестаньте знову ділити країну - церкви і без вас розберуться.
666 до Лучанин Показати IP 8 Грудня 2022 19:30
Ні, звмчайно. Знаєте хоч одного капелана з московської церкаи в рядах ЗСУ? А одного співачка я знаю 17 рочків, що з бородатим дядьком блуду в Чернівцях піддавався. Все пізнається в прикладах, так раба божа?
666 до 666 Показати IP 9 Грудня 2022 06:28
А потім того педофіла роблять метрополітом - ось ціна фсбешної сєкти!!!
!!! Показати IP 8 Грудня 2022 17:20
Та рідною, а не вражою моліться! Просніться !!!