USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Супермаркети Нововолинська хочуть «очистити» від російських товарів

27 Березня 2014 17:50
«Правий сектор» рекомендує торговцям відмовитися від російських товарів

З рекомендацією припинити продаж товарів російського виробництва нововолинський "Правий сектор" звернувся у торгівельні заклади міста, - повідомляє «Нововолинськ діловий».

Громадські активісти відвідали найбільші супермаркети та торгівельні мережі. Зокрема, завітали і у "Вопак", і у "Рідний край", "Для вас", "Смак" тощо. Скрізь бійців зустрічали прихильно і з розумінням цієї патріотичної ініціативи. Лише у супермаркеті "Колібріс" керуюча відділення поставилася до пропозиції по-хамськи. Зрештою, покупці кажуть, що грубість керівництва цього закладу — це звичне для них явище.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
клініка Показати IP 27 Березня 2014 17:52
Палата №6 !!!
Радио Ветнам до клініка Показати IP 28 Березня 2014 10:38
коментар було видалено
Анонім до Радио Ветнам Показати IP 28 Березня 2014 18:01
коментар було видалено
Файна Показати IP 27 Березня 2014 17:58
..А можна Московську ковбасу і сир Російський купувати? ... Якщо виробник вітчизняний?
Ольга до Файна Показати IP 27 Березня 2014 19:43
Ні, не можна, бо вночі приде Данильчук і зїстьувесь сир, ковбасу і вас)))
Луцьк Показати IP 27 Березня 2014 17:58
Вже бачили ЯК вони рекомендують. ПС, згадуйте періодично про Білого.
Луцьк Показати IP 27 Березня 2014 18:02
Судячи по їхньому НОВОМУ одягу, видно куди дійсно йдуть гроші для армії. Стадо дармоїдів вже про себе кліпи знімає! Не довго вам хлопці гуляти!!!!!!!
Рома Показати IP 27 Березня 2014 18:10
коментар було видалено
Рома Показати IP 27 Березня 2014 18:12
Буду только русское покупать!
Я Показати IP 27 Березня 2014 20:00
А перчатки тактические зачем??? КЛОУНАДА .
Анонім до Я Показати IP 27 Березня 2014 20:45
А он типа воюет
erhj Показати IP 27 Березня 2014 20:01
Страна непуганых идиотов. Боже. за что нам такая кара?
Радио Вьетнам до erhj Показати IP 28 Березня 2014 19:46
коментар було видалено
волиняка Показати IP 27 Березня 2014 20:12
Пора всіх "правих" та "лівих" відправити до війська, нехай непозоряться по супермаркетах. Вдень ходять по-магазинах, а ввечері та вночі їм будуть тягнути вже сумки з хабарями. Сором та й годі.
Сонячна Показати IP 27 Березня 2014 23:43
Хлопці -ви гоните?? ні - ми переганяємо...ви ото таке заставляєте робити..а самі на гульках -нєбось товари виробництваРосії вживаєте. і в ваших авто з радіоприймачів лише музика укр.виконавців лунає? .та діло не в тому навіть...чого агресія Путіна зробила ВСІХ без виключення росіян ворогами України?? Поясніть!!! Там теж живуть люди, що проти його політики..чи ви всіх по одному судите??
Анонім Показати IP 28 Березня 2014 06:29
Та вони як пропадуть у військо так і впісяються, пс може тільки гроші на потреби революції сшибати і мирних жителів лякати, валіть на східні кордони, покажіть що ви хоть трішки переживаєте за Україну
Здрасте Показати IP 28 Березня 2014 06:45
Нехай йде до своєї хати і там хоч китайське сало їсть, а не воно одяглося за пожертви і ходить вказує що кому робити. Хто тобі дав таке право? Чим ти заробляєш собі на життя?
Віктор Показати IP 28 Березня 2014 08:28
Лунтіки......
правому Показати IP 28 Березня 2014 10:00
Хлопчики, а ви часом не на російських і польських продуктах такі рила наїли? Продадуть залишки і більше торгувати не будуть. А якщо вам не...ер робити - йдіть до армії, в міліцію, землю орати, а то нарядилися як клоуни і соваєтеся містом, нероби кл*ті.
покупець Показати IP 28 Квітня 2014 19:49
Якщо російська продукція дійсно якісна то чому і не придбати її. А на армію хай скинуться всі наші олігархи!!! Особливо ті які втекли! Саме цікаво що їх навіть ніхто не шукає! А новини в тому числі і "Новини Волині" Хай менше брешуть, а то вже за гроші скоро з нас останні труси зніму і віддадуть на армію.
волонтер Показати IP 28 Квітня 2014 19:53
Тоже мені активісти, йдіть на кордон захищайте Україну, а не по супермаркетам лазите, можна подумати, що від цього нам українцям стане краще жити.