USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Як луцькі депутати голосували за бойкот російських товарів. Поіменно

30 Квітня 2015 10:24
Більшість міських депутатів учора не проголосували за припинення реалізації товарів країни-агресора на території Луцька. ГО Бойкот оприлюднила результати поіменного голосування.

Нагадаємо, 29 квітня під час 73-ої сесії більшість депутатів Луцької міської ради проект рішення "Про припинення реалізації товарів, робіт та послуг, що виробляються, надаються, виконуються суб'єктами господарювання Російської Федерації на території міста Луцька" не підтримали.

«Шановні лучани, знайте наших "героїв" і подумайте, чи потрібні вони нашій громаді», - заявляють активісти ГО Бойкот.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
МИ Показати IP 30 Квітня 2015 10:32
А чи потрібна ГО Бойкот? А товари якщо вони краще, то будуть купувати, а якщо ні, то ні. Займіться краще роботою, а не заробляйте таким чином плюсики на майбутні вибори!
Луцьк до МИ Показати IP 30 Квітня 2015 15:31
Шахраї і в міськраді нерозлучаються)))То сів би Осіпов на коліна Бондаруку там йому і місце.Назвали б його геєм!!??Та для нього зараз це ще необразливо, він готовий Бондаруку всі місця вилазити.Але чи готовий за нього відсидіти срок!!??))Хоча ні Осіпову і своїх вчинків достатньо для пожиттєвого.Москаляку на гіляку.
Анонім до Луцьк Показати IP 30 Квітня 2015 19:31
Сало впало! Это по поводу последнего твоего предложения.
Анонім Показати IP 30 Квітня 2015 10:35
О х як синхроно за це рішення проголосував новий луцьк :) молодці :) і зразу висвітили які молодці ;).. що ж сподіваємось наступним кроком буде не пусте голосування а ПОДАСТЕ ПРИКЛАД - ЯК ПРИКЛАД В ЦУМІ ЩО Є ВЛАСНІСТЮ ВАШОГО ШЕФА ПЕРЕСТАНУТЬ ПРОДАВАТИ РОСІЙСЬКІ ТОВАРИ... СЛАБО ;) ?????
111 до Анонім Показати IP 30 Квітня 2015 10:49
ГО Бойкот немає жодного відношення до Фонду Новий Луцьк
Анонім до Анонім Показати IP 30 Квітня 2015 10:53
Що небудь, аби плести
CoM Показати IP 30 Квітня 2015 10:35
Вживаю для лікування Єсентукі 4, чим замінути не підкажете "реформатори"?
Виктор до CoM Показати IP 30 Квітня 2015 21:57
Если понижена кислотность то нормальная (в стекляной таре) миргородская.
Волинь моя до CoM Показати IP 1 Травня 2015 00:53
Припини бухати кацапську горілку. Та і взагалі.. припини... єсєнтукі.. бл...
лучани Показати IP 30 Квітня 2015 10:37
Секта БЮТ повним складом не голосувала.
І до лучани Показати IP 30 Квітня 2015 10:43
Не тільки бютоголова секта.
знаючий Показати IP 30 Квітня 2015 10:52
Вже давно **ва в усіх рівнях рад поділена на три табори.Одні не голосують,другі свідомо утримуються (голова Романюк і Ко),а треті хоч і голосують,але нічого так і не вирішено,бо в тих кулуарах перед початком засідання вже пройшли домовленості,як має все відбутися.
споживач Показати IP 30 Квітня 2015 11:06
Кому той цирк потрібний?? Людина сама вирішує, по совісті. Чим, наприклад, в умовах міста, можна замінити російський газ, чи деякі ліки?? Чому тоді, скажімо, не прийняти постанову про звернення до президента, щодо функціонування його бізнесу в країні-агресорі, яким він володіє порушуючи конституцію?? Дешевий піар, коротше.
Віктор Показати IP 30 Квітня 2015 11:38
Козюра не голосував. Цікаво тепер кого ми підтримуємо. Купуючи російського виробника підтримуємо росіян . А треба підтримувати нашу економіку
Данило Показати IP 30 Квітня 2015 11:44
Скільки від рук агресора- росіянина загинуло наших українських людей. А ми ще в наші країні продаємо їхню продукцію. А в Президента України у Росії ще й завод. Росія на нашу територію "преться", Крим забрала" і чому їхню продукцію завозити ще в Україну????????????????????????????
Анонім до Данило Показати IP 30 Квітня 2015 15:33
дійсно, припиніть купувати тоталітарний російський газ, купуйте демократичний європейський або американський.
Данилкові -шибонутий Показати IP 30 Квітня 2015 13:47
Аналогічний проект рішення проголосований міською радою ще осінью. Шибонутий вирішив піарнутись попугай гавніший!!!!!!!
спорт Показати IP 30 Квітня 2015 22:27
а як проголосував ** московский дендеберин
Антимоскаль Показати IP 2 Травня 2015 00:52
А нащо завозити російські товари ? Підтримувати економіку окупанта.