USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Супрун, Притула і Соколова: хто найбільше впливає на молодь у Facebook. Дослідження IREX

9 Травня 2020 08:00
Найбільше впливу на українську молодь у соцмережах мають колишня керівниця Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун, журналістка Яніна Соколова і шоумен Сергій Притула, свідчить дослідження Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX).

Про це пише Українська правда.

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів разом із аналітиками системи моніторингу соціальних медіа SemanticForce дослідили, хто та як з публічних людей найбільше впливає на українську молодь (14-35 років) у соціальних мережах.

Аналітики проаналізували акаунти публічних людей у Facebook, Instagram, YouTube та VKontakte. Але їхній вплив на молодь визначали виключно за Facebook, оскільки там відбувається найбільша активність.

За основними темами – такими, як питання національної ідентичності, соціальні та економічні можливості та громадська активність, – досліджували профілі з найбільшою кількістю підписників. Із усіх проаналізованих даних складали рейтинг "впливовості".

Так, аналітики визначили, що найбільш впливовими для молоді у соціальних мережах є колишня в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, журналістка та телеведуча Яніна Соколова і шоумен та телеведучий Сергій Притула.

Якщо до Супрун дослухаються загалом по всій Україні, то Соколова має найбільший влив у центральних регіонах, а Притула – у центральних та західних.
Також у топ-10 "впливових" увійшли акаунти колишнього парламентаря Борислава Берези, ветерана та блогера Валерія Ананьєва, колишнього політв’язня та режисера Олега Сенцова, письменниці Оксани Забужко, журналіста та телеведучого Сергія Іванова, співака та народного депутата Святослава Вакарчука й блогера Анатолія Шарія.
Аналітики також кажуть, що організації в Україні мають значно менший вплив на молодь у соціальних мережах, ніж окремі особи.

Серед найвпливовіших: портал Освіта.ua (загалом в Україні), проєкт відкритих онлайн-курсів Prometheus та скаутська організація "Пласт" (у центральних та західних регіонах).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
читач Показати IP 9 Травня 2020 09:21
Блін Супрун... капець "зірка" :))) Це ж треба так мізки промити, щоб її хтось читав?!
К.лучанин до читач Показати IP 9 Травня 2020 13:27
Тепер можна робити висновки яка у нас молодь ! Але це лише соцмережі, а там повно всяких неадекватів типу Супрун, яку судити треба за злочинну діяльність у розвалі медицини України. Вона , дійсно засланий "козачок". Хто її підтримує -відомо органам безпеки. Задача була поставлена на знищення українського народу шляхом медицини. Надалі у майбутньому залишається прозомбована ( не вся звичайно !) українська молодь ( раби у ЄС)
Ух ти до К.лучанин Показати IP 9 Травня 2020 16:04
Молодь прозріла. І зрозуміла, як сильно вона помилилась на минулих виборах (двох останніх). Тепер вся молодь йде "на поправку". Молодці!
1 до читач Показати IP 9 Травня 2020 16:06
Істерикою тролів в коментах задоволений.
253 Показати IP 9 Травня 2020 09:40
а путінський шарій чому тут?
Тому до 253 Показати IP 9 Травня 2020 16:05
Тому що завжди є процент неадекватів. У нас він такий.
Х до 253 Показати IP 11 Травня 2020 17:13
Можливо тому що не "путінський"?
Ілономаскобот Показати IP 9 Травня 2020 10:00
Дослідження якесь «лєве». Де Скрипін?
уважний до Ілономаскобот Показати IP 9 Травня 2020 10:57
А це хто? :)))
адвокат Показати IP 9 Травня 2020 10:04
в україни нема майбутнього,якщо такі як Притула будуть і надалі курувати деградацією молоді...
Адвокат до адвокат Показати IP 9 Травня 2020 16:01
А чому? Поясніть якщо зможете.
Богдан Сташинський Показати IP 9 Травня 2020 15:06
Притула - покидьок ...
Це ти Показати IP 9 Травня 2020 16:02
Це ти покидьок, нечисть.
Активіст Показати IP 9 Травня 2020 18:43
От вам і єдина Україна, якщо ви за трьох покидьків перегризлись.
Ау до Активіст Показати IP 9 Травня 2020 22:04
Покидьок тут тільки ти. А вони Люди.
Народна прокуратура Показати IP 10 Травня 2020 11:59
Ну що ж... Молодь живе емоціями і любить розваги, тому і обирає таких "лідерів". А стосовно того, що вона "прозріла після минулих виборів".. ну, ду-у-у-у-у-же сумнівне твердження, якщо подивитись на теперішні симпатії. Міняти одного шоумена на іншого - це, на Вашу думку, прозріння?