USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Сутички у Нових Санжарах: жителі палять шини і закидали камінням автобуси з евакуйованими

20 Лютого 2020 20:07
О 19:40 у Нових Санжарах жителі підпалили шини, дрова і почали кидати каміння в поліцію.

Як повідомляє УНІАН, поліція спробувала затримати порушників. Виникли сутички.

Однак потім поліції надійшла команда «Відійти назад», а пожежні машини почали гасити вогонь. Одному з чоловіків стало погано і жителі почали кричати, що поліція вбила людину.

На місце НП викликали швидку допомогу. Проте машина швидкої допомоги проїхати через сутички не змогла. Лікарям довелося йти пішки і вони надали медичну допомогу потерпілому.

Як пише видання Вісті, автобуси з евакуйованими українцями прибули в санаторій. Люди виглядали щасливо і махали руками. Але протестувальники почали закидати їх камінням, одному зрозбили голову.

Місцеві жителі кричать, що завтра вони прийдуть сюди і спалять тут все разом з евакуйованими людьми.


Увага! На відео може бути присутня ненормативна лексика!
Нагадаємо, місцеві мешканці перекрили дорогу на Полтавщині, протестуючи проти розміщення евакуйованих з Китаю українців у медичному центрі внутрішніх військ МВСУ «Нові Санжари». Правоохоронцям довелося робити зачистку дороги, на яку вийшли незадоволені містяни.

Раніше у Тернопільській області жителі кількох сіл поруч із санаторієм «Медобори» протестували. Люди збунтувалися, коли почули чутки про ймовірне заселення сюди евакуйованих із Китаю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Корiнний лучанин Показати IP 20 Лютого 2020 20:16
Дарвiн забув описали зворотню "еволюцiю"
Курдебальон до Корiнний лучанин Показати IP 20 Лютого 2020 23:57
Замість нього це прекрасно зробили Джордж Орвелл у романі "1984", Олдос Гакслі у романі "Дивний новий світ" і Рей Бредбері у романі "451 градус за Фаренгейтом".
? Показати IP 20 Лютого 2020 20:18
Весь мир сошел с ума?
123 до ? Показати IP 20 Лютого 2020 20:48
Только Цеевропа
Отже Показати IP 20 Лютого 2020 20:18
Бидлота нєобразованная!
Народна прокуратура Показати IP 20 Лютого 2020 20:20
Боже, який жах і дикість! 20 лютого якась яксь жахлива дата потьмарення розуму українців. Що на Майдані, що зараз. Уявіть, що відчули евакуйовані! Як на мене, єдина людина, винна у цьому всьому - недолуга міністерка охорони здоров'я. Саме вона мала нормально і цивілізовано організувати евакуцію людей і їх подальше розміщення, пояснивши населенню, що ізоляція потенційно заражених буде цілковита (включаючи заборону на відвідування їх родичами), заздалегідь визнаяивши і обладнавши належно лікуальний заклад, а не закинувши людей до першого ліпшого санаторію, персонал якого абсолютно нет готовий до таких подій. Ідіотка якась, котру треба завтра вигнати з посади!
народний адвокат до Народна прокуратура Показати IP 20 Лютого 2020 20:56
А що люди можуть від них сприйняти, послухати, коли ті міністри так про свою зарплату дбають, а ті всі люди ледве кінці з кінцями зводять ?! Ну кого люди будуть слухати? Влада сама собі рубає сук...!!!
Курдебальон до Народна прокуратура Показати IP 20 Лютого 2020 23:46
Люди, це все доступ неосвіченої бидломаси до сучасних інформаційних технологій, яким вміло скористаються ворожі пропагандони. Це як мавпа з гранатою. Те саме тупак з планшетом чи фейсбуком. Лавина масової істерії поглинула уми людей, бо вони приймають все, що туди заливає зомбоящик і зливні бачки. А тепер зручно ще й шукати винних. Винні ми самі. А чому обрали цей заклад, читайте в матеріалі. Якби люди мали клепку в голові, такого б не сталося.
Луцьк Показати IP 20 Лютого 2020 20:22
М-да... А хто захоче, щоб коронавірус привезли йому додому. Людей можна зрозуміти... І, взагалі, не відомо чим все це закінчиться.
патріот до Луцьк Показати IP 20 Лютого 2020 20:57
От якби там був хтось з твоїх рідних, я б подивився як би ти "співав" "розумник" диванний!!!
Корінний лучанин до Луцьк Показати IP 20 Лютого 2020 21:03
Іди пройди огляд в лікаря, в тебе уже перші симптоми проявляються
Корiнний лучанин до Корінний лучанин Показати IP 20 Лютого 2020 21:42
Своего розуму не хватае нiк придумати ,потрiбно чужий взяти. Чмо.
Максим Показати IP 20 Лютого 2020 20:27
Мало разбить окна в автобусе с эвакуированными из Китая. Проколите шины, вытащите на улицу, разденьте, избейте и прогоните голыми прочь. Европа так Европа. Дикий гребаный позор.
Анонім Показати IP 20 Лютого 2020 20:53
Вся відповідальність на безмоглій владі, все організовано як завжди через ж
Корiнний лучанин до Анонім Показати IP 20 Лютого 2020 21:45
Нi ,вiдповiдальгiсть на скакунах з майдана.звiдти почав я занепад.
українець Показати IP 20 Лютого 2020 20:53
Позорисько а не країна!!! Більше нічого додати і немає чого дивлючись на тих людей, що це все влаштували!
Корінний лучанин Показати IP 20 Лютого 2020 21:07
Позакривати недорозвинених в будинках, нехай також сидять 14 днів, щоб не переживали
Іу Показати IP 20 Лютого 2020 21:30
А де влада була коли цей вірус тільки починався?
Де де до Іу Показати IP 20 Лютого 2020 21:54
в Омані !!!
Все Показати IP 20 Лютого 2020 21:47
Це все... Країна 404.
Даа Показати IP 20 Лютого 2020 21:55
Не думалю, що такий метод допоможе зупинити коронавірус!
стає Показати IP 20 Лютого 2020 22:09
Сумно, що немає в нас єдиного народу. А є тупе бидло...... Валити треба звідси, поки не пізно...
КЛВ Показати IP 20 Лютого 2020 22:19
По моєму хтось цим відволікає увагу людей перед якимсь грандіозним розводом. Через деякий час взнаємо.
Ок. до КЛВ Показати IP 20 Лютого 2020 23:51
Земля піде з молотка. Під шумок. Все зроблено руками молодої команди.
Запитання і порада Показати IP 20 Лютого 2020 22:24
Та хто, врешті, керує цією країною - влада, чи купка напівпяних бидлюків з брудними тракторами?! Розігнати, щоб сліду не залишилося, техніку спалити, нехай ізавтра землю носом орють. Українці с.....ні...... Позорисько на весь світ роблять, дикуни.
Курдебальон до Запитання і порада Показати IP 20 Лютого 2020 23:59
Країною керує народ шляхом голосування на виборах президента та народних депутатів.
Свідомий Показати IP 21 Лютого 2020 00:19
Шкода істот, що отримали людське тіло а ведуть себе гірше будь-якої тварини. Черговий прояв чорної сутності її творців і учасників.