USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Світязь наповнюється водою. Фото

5 Лютого 2020 22:39
У соцмережі з’явилися світлини, на яких видно, що озеро Світязь наповнюється водою.

Фото опублікували у фейсбук Надія Матющенко та Наталія Сіжук, передає Район.Шацьк.

Територія, де недавно по зневодненому мілководдю їздив транспорт і за декілька десятків метрів від берега були вчеплені човни, нині стоїть вода і гуляють хвилі.

«Світязь повертається!» – підписала свої фото Надія Матющенко.

Нагадаємо, за фактами неправомірних дій, що могли призвести до обміління Шацьких озер на Волині, розпочали кримінальне провадження. З’ясувалося, що посадовці Держекоінспекції, всупереч вимогам Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», не здійснили оцінки впливу, який вчиняє на стан озер незаконна діяльність суб’єктів господарювання.

Одне з таких підприємств побудувало неподалік штучні водні об’єкти на орендованій території площею 230 га без відповідних на це документів та здійснює з них водозабір для поливу саджанців лохини на площі понад 150 га.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Клава Показати IP 5 Лютого 2020 22:57
Це сезонне явище ... У первозданному вигляді Світязь вже не буде ніколи ...
Ау Показати IP 5 Лютого 2020 23:10
Дай Бог! Хоча ми цього не заслуговуємо.
Поліщук Показати IP 5 Лютого 2020 23:30
Бачили, як Бондар з директрисою парку вже другий тиждень на коромислі відрами воду у Світязь носять .
Сталін Показати IP 6 Лютого 2020 05:39
Лохинщиків пересаджати,( як Лукашенко директорів заводів),ставкі іхні засипати а скважини заглушити то ще не так наповниться!!!
! до Сталін Показати IP 6 Лютого 2020 12:06
Для початку потрібно предметно розібратись і встановити причину обміління. Конкретно з доказами, розрахунками, винними особами. Потім винних покарати, можна публічно. А БЕЗ СУДУ І СЛІДСТВА МОЖНА вас ПОСАДИТИ, ЧИ КОГОСЬ З ваших родичів. А ЩО, ЯК сралін КОЛИСЬ ...
777 Показати IP 6 Лютого 2020 06:04
Засипати ті ставки які незаконно викопані і через яких міліє озеро Світязь.
Клавдій Показати IP 6 Лютого 2020 08:31
Це поки не поливають лохину. Немеє чому радіти.
Вова Показати IP 6 Лютого 2020 08:52
100 процентів клава дурні думкою багатіють