USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Син Романюка став помічником нардепа

24 Лютого 2016 14:50
Син Миколи Романюка став помічником народного депутата.

Про це молодший син мера Луцька Валентин Романюк поділився на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

"Відтепер працюватиму помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата України Дмитра Лубінця. Дмитро Валерійович, дякую за довіру. Радий буду працювати в Вашій команді".

Натомість сам депутат також прокоментував нове призначення у соцмережі: "Відтепер на Волині працює три помічники народного депутата України Дмитра Лубінця. Щойно вручив посвідчення Валентину Романюку. Вручення відбулось у моїй громадській приймальні у Луцьку.

Нагадаю, що керівник Волинської обласної організації партії "Солідарність" – Блок Петра Порошенка Роман Романюк вже рік працює моїм помічником. В червні аналогічне посвідчення та статус отримав керівник міської "Солідарності" Євген Ткачук.

Мені приємно, що в команді працюють такі молоді і активні люди".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
футбольор Показати IP 24 Лютого 2016 14:56
Час на дієту і в спортзал. Нє?
щоп до футбольор Показати IP 24 Лютого 2016 15:12
и на карнавал качков в Бразилию?
Хі до футбольор Показати IP 24 Лютого 2016 16:19
В тренажерку на Мазепи дюсш 2
ляля до Хі Показати IP 24 Лютого 2016 20:14
Вася-не всім бути красавцами.
321 Показати IP 24 Лютого 2016 14:57
коментар було видалено
да уш Показати IP 24 Лютого 2016 14:59
дітьо пристроїлось
Олег Показати IP 24 Лютого 2016 15:10
Чому так слабо. Для чого затягувати. Зразу депутатом.
Костя Показати IP 24 Лютого 2016 15:10
знають кому помагати а в луцьку рооти для таких наверно немає. Вже з жиру бісяться. Простого так не візьмуть у помічники хоч і розумніші є
виборець Показати IP 24 Лютого 2016 15:13
З таким ї..лом тільки помічником нардепа працювати.
рим Показати IP 24 Лютого 2016 15:13
тю. что необычного в этом?
123 Показати IP 24 Лютого 2016 15:13
Як бридко! А самі обираємо!
рим до 123 Показати IP 24 Лютого 2016 17:38
и что, уже плохой?
а Показати IP 24 Лютого 2016 15:18
а старший також помічник??
Дмитро до а Показати IP 24 Лютого 2016 15:36
Старший бізнесмен а не політик
Дядя Показати IP 24 Лютого 2016 15:19
він в депутати в міську раду не пройшов....зате помічником взяли
Знаючий до Дядя Показати IP 24 Лютого 2016 15:37
В депутати міської ради навіть і не балатувався
проня прокоповна Показати IP 24 Лютого 2016 15:21
он душка! ну как огурчик!
не пацик Показати IP 24 Лютого 2016 15:25
ви напевно хотіли щоб Ваш був: все розписано : з народження (лікар-лікар- ) депутат-депутатко ) податківець- податківець ( судья- прокурор або судья ) прокурор -прокурор або судья самі знаете кожен день це бачити .-чим здивовані ?
Дмитро Показати IP 24 Лютого 2016 15:34
Нормальний хлопець, знаю його особисто, відкрита та щира людина, багато кому допомагає! Впевнений, що статус помічника народного депутата теж вплине на якість вирішення звернень громадян як міста так і області. Успіху тобі Валентине у роботі.
Дивно до Дмитро Показати IP 24 Лютого 2016 16:08
А чим він може допомогти?Чого він добився самостійно без батька,що його можна вважати помічником?Хто він як особистість?Чи ви жартуєте?
Анонім Показати IP 24 Лютого 2016 15:52
А що йому бути помічником сантехніка?О це була б новина.А так кого здивуєш,тільки рознервуєш людей.
олег до Анонім Показати IP 24 Лютого 2016 18:58
краще помічником асінезатора усіх трьох
Анонім Показати IP 24 Лютого 2016 15:58
Прблеми в нього не тільки з вагою ,і зі здоров'ям
123 Показати IP 24 Лютого 2016 16:00
А щоб на "Волиньпості" подивитись коменти до аналогічної статті вже треба навіть заплатити!!!
стас до 123 Показати IP 24 Лютого 2016 16:58
клоуни там)
321 до 123 Показати IP 24 Лютого 2016 17:05
ті клоуни і коменти вже обнулили
Кіля Показати IP 24 Лютого 2016 16:01
Старший -Буратіно в Луцьку чи то цього
олег до Кіля Показати IP 24 Лютого 2016 19:03
буратін вже давно спалити треба
Ваня Показати IP 24 Лютого 2016 16:18
Ну повезло людям і все, комусь щось іншим -нічого. Йому Бог дає то шо йому не приймати добробут багатсво
Ілюшка Показати IP 24 Лютого 2016 16:23
Чому одним веве везе везе везе, а іншим -горатяться на городах виживають за копієчку і не вкрали в держави і не побудували буратіно і нічого не мають? хто тоді правильно живе ті що кладуть в кишеньку ?
НАзар Показати IP 24 Лютого 2016 16:25
На Волинь пості вже платні коменти? Недавно читва тепер ац пише заплати. То не романюк так наказав чи порадив. Там теж пишуть що тут всі радіють так би мовити за помічника крепкого в депутати і переживають щоб інфаркту не було бо ожиріння чи то цукровий. Давайте не завидувати а успіхів успіхів і успіхів нехай допоможе лучанам
теж дивився до НАзар Показати IP 24 Лютого 2016 16:55
пащ куплений мером ....+ тормоз на такому заробляти )))
Трикаш Показати IP 24 Лютого 2016 16:34
Не всем бути двирниками трактористами прибиральницями і швеями