USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Тарас Яковлев – про повернення у владу

18 Серпня 2017 22:30
Колишній перший заступник Луцького міського голови, а тепер радник голови Волинської ОДА Тарас Яковлев обіцяє «повернутися у владу» й уже погрожує звільненнями.

Так, у своєму дописі у Фейсбуці він повідомив, що Андрій Киця повертається на посаду директора школи №1, а Олег Гребенюк - школи №15, та заявив, що «після повернення у владу він їх звільнить першими», що б це не означало.

До слова, до призначення на посаду заступника міського голови Киця працював у школі №1, а Гребенюк - у школі №15, доки не став начальником міського управління освіти.

"Приїхав в Луцьк і почув свіжі новини, Киця вертається в 1-шу школу, Гребенюк в 15-ту. Прибалдів. Це те саме, якби я прийшов до Грабко, сказав - я вже награвся в начальники, тому Алла Володимирівна (Алла Грабко очолює відділ управління майном міської комунальної власності міськради, - ред.) ідіть на фіг. Мужики - ви не мужики.

P.S. Повернусь у владу вас перших звільню", - написав Яковлев.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Ого! Показати IP 18 Серпня 2017 22:55
Яковлєва треба повернути на газову заправку, де він з мамою починав, щоб там і закінчив.
Українець Показати IP 19 Серпня 2017 00:48
То великий спеціаліст. Багато розуму поїв. Проте за все треба платити, решітка чекає...
Хе-хе Показати IP 19 Серпня 2017 01:03
Ага, повернеться воно. Ми аж зачекалися. Як цей л*шок взагалі став заступником міського голови, мені аж дивно? Сім років пропрацював якимось контролером газу і старшим кудипошлють, а потім різко вибився в начальники, причому без ніякого досвіду і навичок. Дивина, та й годі.
Маня Показати IP 19 Серпня 2017 05:39
Кабы я была царица.......
ОЛЕГ Показати IP 19 Серпня 2017 06:48
У тарасика - манічка !!
Прокурор Показати IP 19 Серпня 2017 08:36
1.повернися тільки в тюрму(кримінальна справа ту що відкривала сбу вона є і можна підняти) 2. ті махінації що робив з Зелінським за пару копійок а потім сам навчився. 3. ВИСКОЧИВ ЯК СТИЦЬКО з коноппель. (моли бога щоб не закрили) Завжди так не буде.
Електорат Показати IP 19 Серпня 2017 08:47
Ну, що б , здавалося, слова, щось ляпнув – горобець як слово, ти ж є майбутній голова, хоча, насправді – безголовий...
Віктор С. Показати IP 19 Серпня 2017 09:04
а у кого з "владних" є повноваження звільняти директорів шкіл? у яке крісло Тарасик цілиться?
ОЛЕГ до Віктор С. Показати IP 19 Серпня 2017 10:38
У крісло м"якої фіксації в дурдомі !
прикол Показати IP 19 Серпня 2017 17:08
кого не зустрічав з прізвищем "Яковлев" то ніколи це не було нормальна людина...