USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

«Теремно Хліб» просить підвищити ціну на продукцію

17 Листопада 2014 11:14
Питання щодо підняття цін на хліб викликало обурення голови ОДА.

Про це стало відомо під час оперативної наради в голови облдержадміністрації 17 листопада.

Голова ОДА Володимир Гунчик зазначив, що до нього не звертаються представники жодного підприємства, окрім найбільшого виробника хліба в області. Їхнє головне прохання – підвищити ціну на хліб.

«Воно кожен тиждень підкидає писульку з їхніми великими проблемами. Це випробування голови облдержадміністрації на міцність, чи як? Я розумію, що сьогодні є газ, нафта, паливо, але в нас не одне хлібопекарське підприємство. Я дивився у п’ятницю під час підготовки до урочистостей, Ви мені показували цілу низку підприємств, де печуть хліб, і зовсім непоганий. А чому така ситуація з «Теремно Хліб»?», - звернувся він до директора департаменту агропромислового розвитку Юрія Горбенка.

Той відповів, що до кінця тижня питання зніметься, тому що КХП №2 даватиме борошно.

«Чому це питання увесь час піднімається, там що, самі круті хлопці?», - не заспокоювався Володимир Гунчик. Він нагадав, що у інших виробників теж існують проблеми із паливом та інші питання.

З його слів, соціальна ситуація в країні не дозволяє гратися з такими питаннями, як ціна на соціально важливі продукти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
my_gift Показати IP 17 Листопада 2014 11:29
З Нововолинська хліб привозять такий же на смак, але суттєво дешевший. Мабуть, у них телекінезом доставка здійснюється :-)
лучани Показати IP 17 Листопада 2014 11:38
Чиновники не повинні диктувати ціну. Нехай краще бідним виділіять адресну допомогу.
44 Показати IP 17 Листопада 2014 12:16
Купив хлібопічку і не маю клопоту буханець хліба обходиться 2-2.50 гр кожен ранок свіжий і смачний
Волинь до 44 Показати IP 17 Листопада 2014 13:22
Ви так само рахуєте вартість хліба, як і гунчик.
Волинь Показати IP 17 Листопада 2014 13:18
А як пекти хліб по старій ціні, коли паливо подорожчало у 2 рази, електроенергія подорожчала, усі послуги подорожчали. Якщо працювати в мінус, через пару місяців підприємству буде капут, то хто хліб спече. Гунчик літає в космосі, а не живе реаліями нашого краю. На жаль...
українець Показати IP 17 Листопада 2014 13:32
Волинянам треба врешті зрозуміти, що подорожчання соціальних продуктів, в т. ч. хліба - це вкрай необхідний нам крок на шляху до свободи, гідності та Европи! Слава Ураїні!
Українцю Показати IP 17 Листопада 2014 13:45
Перепрошую, а Ви зараз не в Європі живете? І дочого тут набридлий до осточортіння вигук "Слава Україні", який треба і не треба верещать усі підряд?
українець до Українцю Показати IP 17 Листопада 2014 13:51
А за що Герої на Майдані вмирали? Слава Україні! Слава Україні! Слава Україні!
ще раз українцю Показати IP 17 Листопада 2014 13:55
Та, мабуть, за те, щоб ми не верещали, коли це потрібно і не потрібно, а щоб людьми ставали, а не були почварами, які без матюка двох слід не звяжуть, не пройдуть, щоб під забор не попісяти. Щоб ми були ЛЮДЬМИ, вони розбудили націю. І щоб ми працювали, будували, а не верещали.
лучани Показати IP 17 Листопада 2014 14:18
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
олег Показати IP 17 Листопада 2014 14:51
Слава Нацii! Смерть Ворогам!
Євген Показати IP 17 Листопада 2014 15:38
Ні в тин, ні в огород. Клепки в голові немає, то точно - де треба і не треба вигукувати гасла. А щодо підвищення ціни на хліб, то хай спочатку піднімуть людям пенсії та зарплати, бо в магазин чи на базар без "матюків" вже й не заходиш. Ціни зашкалюють.
Саша Показати IP 17 Листопада 2014 17:38
Та які там круті хлопці-всього навсього київські