USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.85 9.95

Терещук каже, що його поновили на посаді керівника міліції Києва

7 Липня 2015 08:55
Колишній керівник управління МВС у Волинській області Олександр Терещук знову очолюватиме міліцію Києва. Про це він написав на своїй сторінці в мережі.

“Персонально інформую вас, що Міністром внутрішніх справ України Arsen Avakov підисаний наказ, згідно з яким мене повторно призначили начальником ГУМВС України в Києві. Від сьогодні знову максимально занурююсь в робочі процеси. Обов’язково продовжу інформувати вас про результати роботи, а також по можливості оперативно реагуватиму на звернення громадськості”, – йдеться у повідомленні.



Нагадаємо, днями Петро Порошенко захистив Терещука від люстрації, підписавши відповідний закон.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у квітні 2015 року Олександр Терещук став фігурантом скандалу через те, що вимагав хабар у розмірі 400 тисяч гривень. Гроші призначалися на покупку особистого автомобіля для Терещука. Згодом Терещук категорично заперечив свою причетність до вимагання хабара на авто. Мовляв, у нього вже є автомобіль і навіть новий трактор.

Окрім того, видання писало, що Терещук побудував триповерховий особняк на землі, яка заарештована за підозрою в незаконному виділенні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Сергій Показати IP 7 Липня 2015 09:10
М-да, скоро Яника вернуть і дадуть зірку героя...
123 Показати IP 7 Липня 2015 09:19
Терещук нормальний міліціонер!
знаючий до 123 Показати IP 7 Липня 2015 09:48
коментар було видалено
Луч до 123 Показати IP 7 Липня 2015 12:09
як в анегдоті : "нормальних в нормальних , поганих в поганих". всіх хто був в системі ЗВІЛЬНИТИ. нехай краще молоді роблять помилкі і навчаються ніж старі постійно освіжають схеми!
упс до 123 Показати IP 7 Липня 2015 23:36
якщо не помиляюсь,то поляки вигнали всіх"колишніх"нахєр,і після цього навіть вижили.....то на чорта він треба,,,,,,,????
Петро Показати IP 7 Липня 2015 09:20
Ну з приводу Яника можна поспперечатись, а от Захарченка та Пшонку Пеця точно скоро відновить нас своїх посадах...
Волинь Показати IP 7 Липня 2015 09:22
Бабло побєждає зло...
Анонім Показати IP 7 Липня 2015 09:48
Яник, при нових розкладах, мав би очолювати Новоросію. Але цьому не бути.
До 123 Показати IP 7 Липня 2015 10:05
Знаю цього мента особисто, і хочу сказати, що це певно найкращий мент, який перебував на керівній посаді на Волині. Головне - він не боявся людей, навіть в складні часи... Згадайте всіх його волинських "папєрєдніков". Що важливо, не привіз із собою зграю помічників із Києва, працював з тими хто був нв Волині. Приклад, що люструвати всіх підряд - невірний, це ще й повернення на посаду Грушовінчука.
Анонім Показати IP 7 Липня 2015 10:13
це п***а
Анонім Показати IP 7 Липня 2015 10:14
хороші наркотики керівництву краіни дає по дорозі шморгнули з петькою і на вот тобі результат
Анонім Показати IP 7 Липня 2015 11:57
коментар було видалено
За Терещука Показати IP 7 Липня 2015 23:28
Людина свого слова!Правильно що його поновили на посаді.Успіхів у роботі та по менше "гусьів" та "павліків" на життєвому шляху!
Ден Показати IP 9 Липня 2015 00:04
Позор милиции