USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Терещук – про хабар на авто: «відверта брехня»

9 Квітня 2015 12:35
Екс-очільник волинської міліції, нині начальник Головного управління внутрішніх справ міста Києва Олександр Терещук у повідомленні на своїй сторінці у Фейсбуці категорично заперечив свою причетність до вимагання хабара на авто. Мовляв, у нього вже є автомобіль і навіть новий трактор.

Нагадаємо, "Дорожній контроль", посилаючись на джерела в правоохоронних органах, повідомляв, що Терещук вимагав у начальника ДАІ міста Києва Миколи Макаренка 400 тисяч гривень. Гроші призначалися на покупку особистого автомобіля для Терещука.

«Стосовно статті «Дорожнього контролю» - це відверта брехня. Ви хотіли привернути мою увагу? Ну що ж, я ознайомився з вашими нісенітницями. Здивований нетактовністю та нахабством викладеної інформації - це маячня, а не сенсація. Ви хочете підняти рейтинг за рахунок наклепу на Терещука? Змушений розчарувати, за час перебування на цій посаді поборами не займався. По цим питанням ніяких претензій до мене не було і бути не могло, бо для таких звинувачень не має підстав. Крім цього, у користуванні я вже маю автомобіль та новий власний трактор», - написав Олександр Терещук.

Піар на вигадках - маячня, а не сенсаціяНа сьогодні безпекою дорожнього руху в м. Києві займається служба ДАЇ. Так, во...

Posted by Олександр Терещук on 8 Апрель 2015 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Юрист Показати IP 9 Квітня 2015 12:50
Начальник ГУ не знає як називається підрозділ і пише ДАЇ. Потрібно крім люстрації ще диктанти ввести для державних службовців.
Дарт Вейдер до Юрист Показати IP 9 Квітня 2015 13:20
Я також думаю що брехня
титушко Показати IP 9 Квітня 2015 12:53
12 т.$ на машину очiльника.(вброс) дзiндзю зловили на .......,Тарещук дави садiста,нема куда бiгти мразям.
мент Показати IP 9 Квітня 2015 12:53
Де люстратори? Гудзь вже получив від Дмитровича костомаху і заткнувся? Ох як файно Дмитрович гоняв майданів і хоть би хрен! !!! чудеса
А ндрій Показати IP 9 Квітня 2015 13:55
Так само Терещук говорив,що в приміщенні не має губернатора,а потім в натовп полетіли гранати...
123 Показати IP 9 Квітня 2015 14:01
На цій посаді поборами не займався, а на іншій значить займався!!??
терещук Показати IP 9 Квітня 2015 14:45
самий чесний оновившійся міліціянт за допомогою гідності.раз нові владці взяли в свою команду то він скоро буде героем всіх революцій навіть кубинськоі
Волинпост_03 грудня Показати IP 9 Квітня 2015 14:48
7:59 З будівлі ради вийшов член Координаційного комітету луцького Євромайдану Володимир Бондар, який заявив, що кабінет Клімчука охороняють "тітушки", а біля кабінету стоїть головний міліціонер Волині Олександр Терещук. Бондар також каже, що Терещук привів "тітушок" і що міліціонер наймає людей для захисту різних заходів. Люди почали скандувати "Ганьба!". 8:10 Терещук відповів на звинувачення Бондаря. Спочатку він спробував поговорити з народом, але його зустріли криками "Ганьба!". У коментарі репортеру ВолиньPost Терещук розповів, що біля кабінету Клімчука були працівники облради та ОДА. Водночас з будівлі вийшов Гузь, який сказав, що його ледь не побили, і що в кабінеті Клімчука з десяток "людей спортивної зовнішності".
не пацик Показати IP 9 Квітня 2015 16:36
прокуратура зараз рослідуе злочини проти майдану ! волинпост !; 14 :48 поділись іформаціею : а то що він зараз говорить хай розкаже в СБУ -там його уважно вислухають