USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Терористи на Сході обстрілюють мирних жителів: є вбитий і постраждалі

17 Травня 2014 15:38
У Макіївці в мікрорайоні Черемушки на зупинці громадського транспорту були обстріляні люди.

Про це повідомляє видання "Новости Донбасса".

Згідно з повідомленням, вогонь відкрили з автомобіля, який проїжджав поруч.

В результаті постраждали жінка і 7-річна дитина.

Постраждалі доставлені до лікарні.

Як відомо, в суботу на Луганщині терористи обстріляли автомобіль. Водія вбили.


У Донецькій і Луганській областях орудують озброєні терористи, які оголосили про створення так званих "республік". У їхніх планах - приєднання до Росії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
інфа Показати IP 17 Травня 2014 15:44
Вже відомо що то "Правий сектор" їздить і робить таке, щоб підняти обурення людей проти ополченців! Це їхня тактика така!
007 до інфа Показати IP 17 Травня 2014 16:55
бандитів "ополченцями" називають тільки фсбешні тролі. от якраз бандити і розстрілюють, а російські зомбоящики та інтернет тролі продовжують залякувати мирних громадян "правим сектором", твій комент тому підтвердження.
Дончанин Показати IP 17 Травня 2014 15:55
А в честь чего я должен поверить в то, что мой друг стреляет в мою женщину либо в моего ребенка?
007 до Дончанин Показати IP 17 Травня 2014 16:57
а чого ми повинні вірити, що ти з донецька, троль фсбешний?
Анонім Показати IP 17 Травня 2014 16:09
коментар було видалено
Дончанин до Анонім Показати IP 17 Травня 2014 16:10
Не кажи гоп, пока не перепрыгнешь.
Oksana Показати IP 17 Травня 2014 16:21
ljydonku, shamenitsja !!! zuttja daw Bog i ne wam ce zuttja zaburatu ! Bozenjka spasu ysih ljydej ! mury wam ysim !
Волинянин до Oksana Показати IP 17 Травня 2014 21:55
ЛЮДИ!!!! Ви зайшли занадто далеко! ми лише гості на короткий час на цій грішній землі. Ніхто не має права позбавляти життя іншої людини-ЦЕ ГРІХ, якого ніколи не простить Бог!!!Йдіть в будь-яку церкву та покайтеся!!! Миру всім нам !!!
Oksana до Волинянин Показати IP 18 Травня 2014 01:08
ja schos neprawulno napusala ? ......pidy i z radistjy !!! chogo i wam bazajy !
Волинянин до Oksana Показати IP 18 Травня 2014 01:42
Ви все написали правильно!
горохівець Показати IP 17 Травня 2014 21:47
Земляки! Коли нарешті ,ми ,почнемо очищувати свою Україну від гнилі і плісняви, яка залишилась від папєрєдніків. Пропоную власникам автомобілів не заливати пального на автозаправочних станціях І.Єремєєва WOG.Залишаючи свої гроші у власників WOG ,ви,Фінансуєте тероризм та сепаратизм.Надалі, всіма можливими способами блокувати роботу АЗС WOG.
Сват до горохівець Показати IP 17 Травня 2014 21:59
коментар було видалено
Сват до Сват Показати IP 18 Травня 2014 00:33
коментар було видалено
Сват до Сват Показати IP 18 Травня 2014 00:37
То сват не до свата, а до горохівця, прошу пана!
Кум до Сват Показати IP 18 Травня 2014 00:41
А їм то гонорової дупи! То є Львів!
Igorock Показати IP 18 Травня 2014 03:06