USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Терористи у Краматорську прикриваються немовлятами

6 Червня 2014 11:08
Терористи в Краматорську Донецької області розмістили свій штаб у будинку малюка, аби прикриватися немовлятами від силовиків.

Про це повідомляє керівник прес-центру Антитерористичної операції Владислав Селезньов у Facebook, - повідомляє "Українська правда".

"Встановлено, що штаб бойовиків у місті Краматорськ нині розташований на першому поверсі будинку малютки , на другому поверсі цієї установи нині перебувають немовлята. Таким чином бойовики убезпечують себе від покарання, прикриваючись дітьми", - пише він.

Керівництво АТО "за будь яких умов не використовує зброю проти мирних мешканців, не веде вогонь по житлових кварталах, по дитячих садочках, лікарнях та школах", наголошує Селезньов.

Сили АТО попереджають мирних мешканців населених пунктів, де відбувається заходи АТО, про неприпустимість перебування на блок-постах та поруч із бойовиками.

"Це небезпечно", - наголошує Селезньов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
???!!! Показати IP 6 Червня 2014 11:29
А чому ж їх досі не евакуювали???!!! треба було в першу чергу вивозити малюків!!
Всезнайко до ???!!! Показати IP 6 Червня 2014 11:30
Та немає там давно ніяких немовлят...
???!!! до Всезнайко Показати IP 6 Червня 2014 11:32
Добре, якщо так... де почерпнули інформацію?
Всезнайко до ???!!! Показати IP 6 Червня 2014 11:49
Це фейки Селезньова, немає ні фото, ні відео...
Анонім до ???!!! Показати IP 6 Червня 2014 16:54
Усі коментарі, які суперечать поглядам автора статті і господаря сайту, буде видалено! Ганьба ХЕРОЯМ !!
ФигВам Показати IP 6 Червня 2014 11:36
Такое впечатление, что Селезнёв лично прошелся по Дому ребенка и запротоколировал все, что сам лично увидел. Или все-таки инфа в стиле "а-ля Тымчук"?
...опа, Європа до ФигВам Показати IP 6 Червня 2014 12:00
А вам не здається, що у нас уся інфа в стилі "а-ля Тимчук" , "а-ля Селезньов", "а-ля міністр фейсбука"
626 до ...опа, Європа Показати IP 6 Червня 2014 13:56
100%
ФигВам до ...опа, Європа Показати IP 6 Червня 2014 14:13
коментар було видалено
Анонім Показати IP 6 Червня 2014 14:12
Троль не надоїдає самому коменти строчити?
Анонім Показати IP 6 Червня 2014 14:13
Все під одним IP)))
Анонім Показати IP 6 Червня 2014 16:55