USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Тігіпко може стати новим прем'єр-міністром, – ЗМІ

25 Лютого 2020 21:38
Президент України Володимир Зеленський розглядає кандидатуру Сергія Тігіпко на пост наступного прем’єр-міністра. Про це повідомляє Kyiv Post з посиланням на власні джерела.

«Три джерела в українському уряді повідомили Kyiv Post, що президент Володимир Зеленский розглядає у якості прем’єр-міністра старого політика Сергія Тігіпка», – зазначається у повідомленні.
Олексій Гончарук очолює уряд з серпня-2019.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Дід Панас Показати IP 25 Лютого 2020 22:03
Олігарх повертається. Хоча він нікуди й не виходив.
Пфф! Показати IP 25 Лютого 2020 22:07
він уже був віцепремєрміністром за часів януковича!!! шо апять???
Вівця Показати IP 25 Лютого 2020 22:21
А завтра януковоч повернеться і балотуватиметься в президенти.
Ага до Вівця Показати IP 26 Лютого 2020 10:50
і долар по 8 вернеться...
Анонім до Вівця Показати IP 26 Лютого 2020 12:55
я ЗА!
123 Показати IP 25 Лютого 2020 22:53
Занавес.
Анонім Показати IP 26 Лютого 2020 00:45
Охорошіти мона.
Отакої Показати IP 26 Лютого 2020 07:12
Комсомольці-добровольці "мы сильны нашей верною дружбой,сквозь огонь мы пройдем если нужно...".А всіх попереджали,що буде білорусь-2,а ви вперто....
Лучанин Показати IP 26 Лютого 2020 08:03
В нас в політиці одне шоу. Кожна влада, яка приходить, судиться з попередниками, але відпускає тих, кого судили їх попередники.
Лучанин Показати IP 26 Лютого 2020 09:08
Найбільш адекватний і досвідчений із політиків. Хороша кандидатура
ан Показати IP 26 Лютого 2020 09:22
та потрібно професіоналів . а не таких як зараз.що нічого не тямлять. гірше не буде точно. нехай ставить. бо дохазяйнуються скоро до ручки.як не вміє то братися не треба було. це ж не кіно.
Кадри Показати IP 26 Лютого 2020 11:08
Хоч одне буде нормальне кадрове рішення. Яка різниця при яких владах він працював?ми всі жили і працювали при різних владах,то ж не в космос летіти. Головне,що професіонал. Це на даний час багато значить,коли тотальні профани навкруги.